cafeneaua noastra vesela !!!-2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Noapte buna!!!ma bag la

pentru maine dimi, ascultatzi www.youtube.com/watch?v=ABn4JSlr7Yo" target="_blank">aici....Horia Brenciu
Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)



"...din suflet, pentru un suflet!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Buna dimineata fetelor !
hmmmm urata vreme afara buna de numarat banii .........
Insa nu si eu care ma pregatesc sa duc copilul
la gradi , apoi un pic de agitatie prin casa iar la 11:00
ma prezint voioasa la sala dupa care iar umblat prin oras cu soata
ca de nu am rezolvat toate problemele
Fug la gradi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

A,Doamna Dana ,v-a cazut afisul acela bengos de la intrare,ala in care scria ca grijile ,greutatile, gandurile grele si rele se lasa afara,in cafenea se intra doar cu bunavoie,veselie si chef de glume. Si parca mai scria mic,mic undeva ca primis si suparicii cu o singura conditie : sa faca haz de necaz!


Cateva doamne serioase, frumoase shi istetze, mari amatoare de cafea shi voie buna shi-au dat intalnire in cafeneaua vesela shi au ca unic scop: distractzia!!!

in cafeneaua noastra vesela, trebuie sa ne completam reciproc, sa ne sfatuim, sa ne serbam, sa radem cu gura pana la urechi, sa spunem glume/ barfe shi mondenitatzi, sa ne bucuram impreuna de clipele petrecute aici, cu prietenele!!!

mare atentzie: in cafeneaua noastra vesela, NIMENI NU SE SUPARA!!!NIMENI NU JIGNESHTE!!!NIMENI NU STA TRIST!!!

traim vremuri tulburi, existentza pe planeta albastra ne este primejduita secunda de secunda, stressul este maxim...asha ca in cafenea ne propunem sa treacem peste momentele grele cu zambetul pe buze.

Va astept cu drag!!!

cinste din partea casei alaturi de un paharel



ce frumos suna!


Buna dimineatzaaaaa! Un espresso decofeinizat aci la duamna ,sa ma simtesc s eu bine! E abea 8 si Paul face deja tambalau,arunca o girafa de fisher price prin camera si zdrangane ca naiba! Saraci vecini de sub noi ,bine ca au si ei nepotica nascuta in aceeasi zi cu Paul si stiu cum se manifesta .

Hai sa avem o saptamana usoara cu copii sanatosi,voie buna si veseliieeeee .
Va pup,ma apuc de treaba,vreau sa pun la spalat,sa calc ce ma chinui de 3 zile,sa fac curat si dupa aia sa margelesc . noroc ca am copil cuminte ,el doar scoate rufeleclui din sifonier,si ma lasa sa imi fac damblalele

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Buna www.youtube.com/watch?v=FLias722ZQY&feature=related" target="_blank">dimineatza!!!

pentru cei www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0&NR=1" target="_blank">mici shi pentru cei www.youtube.com/watch?v=1pw8t7Qe0u8&feature=related" target="_blank">mari...doua cantecele ca de luni dimi...o saptamana supercalifragilistica!!!



Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)



"...din suflet, pentru un suflet!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

pentru ca nu e bine pentru sanatate sa ne bem cafelutza pe "burta goala", propun cateva variante de www.google.com/images?oe=UTF-8&gfns=1&q=mic dejun&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=9-i7TKi_EMvrObX72fwM&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CC8QsAQwAQ&biw=1280&bih=595" target="_blank">mic dejun... abia apoi, putem sta shi savura linishtite o www.google.com/images?um=1&hl=en&biw=1280&bih=595&tbs=isch%3A1&sa=1&q=cafea&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=" target="_blank">cafea buna!

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)



"...din suflet, pentru un suflet!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna dimi!!!!

Eu sunt rapusa de oboseala. A fost o nunta super , super. Eu am fost intre: maistru super-vizor si invitata. Asa ca nu prea mi-au stat piciorushele; acum trag ponoasele. Nici nu pot sta in picioare de durere. Ma bag in pat la filme si muzica.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Salutare doamnelor minunate.
Azi fac cinste cu ce vreti voi de baut - mai tare, mai slab (dupa preferinte) si ceva bun de mancare - e ziua sotzului.
Masa si dansul au avut loc sambata ca sa avem timp sa ne refacem pana azi.

Dana .



Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryd

Salutare doamnelor minunate.
Azi fac cinste cu ce vreti voi de baut - mai tare, mai slab (dupa preferinte) si ceva bun de mancare - e ziua sotzului.
Masa si dansul au avut loc sambata ca sa avem timp sa ne refacem pana azi.

Dana .
Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)


atunci, sa fie oficiala aniversarea, Lory- numai ganduri bune shi urari sotzului tau, il pupam cu drag sotz and me !

Dan

www.youtube.com/watch?v=5pZlJf1oass&feature=related" target="_blank">un dar muzical...pentru domnul viitor comandant



p.s. am lipsit din cafenea, am adormit pe la 1 shi putzin shi acum am facut oki...iau copiii de la gradi shi dau un oki pe la locul de joaca din doraly...strig daca e frumos, sa venitzi shi voi , oricum pe joi bem un suc acolo impreuna...

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)



"...din suflet, pentru un suflet!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154112&whichpage=15
NO COMENT

Mergi la inceput