Burtici de nov-dec2010 -FELICITARI CORINA !(132)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

eu nici sa vreau nu ot sa fac nani...este ora in care fata mea e cea mai activa!


fetele,am o intrebare....chiar sub sani am o portiune de piele care ma ustura...ca o arsura simt....oare cum imi crapa?

Kitty

33+
Mami si TATI(in special) in pentru ca au o cu numele de Eva Maria Marinoff !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore76 spune:

si eu subscriu pt poza, intr-adevar SUPER

va urez o noapte linistit la toate si inca o data FELICITARI CORINA BOGDAN SI PATRICK


Lore 31 + &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

FELICITARI, CORINA!!!!!!!!!!!!!!!!

E FRUMOS TARE PATRICK!!!!

Vai ce emotii m-au luat, am retrait exact filmul nasterii lui Luca odata cu tine, vai ce momente, nu mai exista asa ceva in viata decat nasterea unui prunc. Ce minune!!!!!!!!!!!!!!!!!
Multumim Corina & Bogdan pentru ca ati impartasit cu noi aceste momente binecuvantate.

Vai poze cu un copil de cateva minute...fantastic!!!

Sa va dea Domnul sanatate sa va bucurati unii de altii muuuuulta vreme de acum incolo!!!

********************

Eva & Luca (08.09.2008) acum 29+ cu Noah (30. 12. 2010)


"To fill the hour -- that is happiness." (Ralph Waldo Emerson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Courage

Cateva poze noi in
ALBUM


Filmul se proceseaza acum, ca e HD si are 2 Gb :o



=================
Bogdan Gheorghe


Felicitari si taticului norocos si multumim pentru relatarea live! E un dulce Patrick, cred ca sunteti cei mai fericiti

Victoria, mami de Anna Sofia, 35+ cu inimioara



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaint spune:

Am plecat la nani! Am stat insa sa studiez cat de dulce e Patrick in poze!!


s37 Lucas Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Acum 5 minute l-am luat d ela san. De cand l-a adus tati (11.57) si pana acum a stat mufat Deja am colostru. Cauta cu gurita sanul si se supara dc nu-l gaseste. Sunt in al noualea cer
Va multumim pt urari!
o sa scriu detalii pt cine intreba (parca elfica) cd o sa fiu mai odihnita. Nu am scapat netaiata, dar asta e. A fost cu totul altfel nasterea decat la Arianna.
Inca am anestezie, deci ma simt excelent...fata de cum a fost in sala, unde am simtit TOT, pana si acul cd il infigea
Va pup si ne 'auzim' maine!

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 37+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aneud spune:

FELICITARI CORINA SI BOGDAN!

Bine ai venit pe lume Patrick! Tare frumos esti!



28+ cu o FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Eu am plans non stop, de cand am vazut pozele... cand am dat clik, in primul capitol, mi-a intrat toata galeria, de unde am concluzionat ca bebe Patrick s-a nascut. Nici acum nu mi-am revenit cu plansul. Ce superb...

Felicitari, Corina! Multumim Bogdan de vesti fierbinti! Sa va traiasca micul Patrick, acum sunteti cu adevarat niste parinti impliniti, zanica Arianna si zanicul Patrick, formula completa, alaturi de mami si tati! Sa fiti fericiti!

Ana
37+, viitoare mami de, David Ciprian
AMR cateva saptamani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisuletzul

eu nici sa vreau nu ot sa fac nani...este ora in care fata mea e cea mai activa!


fetele,am o intrebare....chiar sub sani am o portiune de piele care ma ustura...ca o arsura simt....oare cum imi crapa?

Kitty

33+
Mami si TATI(in special) in pentru ca au o cu numele de Eva Maria Marinoff !!!




Aceasi problema am avut-o si eu intre saptamanile 27-31...apoi a trecut...
Eu cred ca e de la un sutien pe care il purtam atunci ...ma irita banda aia de sub cupa...cred...oricum si porii pielii erai iritati.Ideea este ca nu mi s-a crapat pielea...

Fericita 37+ Raisa Maria
................................................................
AMR ...cat vrea printesa...cine suntem noi sa stim ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_vio87 spune:

Citat:
citat din mesajul lui BraveGirl

Acum 5 minute l-am luat d ela san. De cand l-a adus tati (11.57) si pana acum a stat mufat Deja am colostru. Cauta cu gurita sanul si se supara dc nu-l gaseste. Sunt in al noualea cer
Va multumim pt urari!
o sa scriu detalii pt cine intreba (parca elfica) cd o sa fiu mai odihnita. Nu am scapat netaiata, dar asta e. A fost cu totul altfel nasterea decat la Arianna.
Inca am anestezie, deci ma simt excelent...fata de cum a fost in sala, unde am simtit TOT, pana si acul cd il infigea
Va pup si ne 'auzim' maine!

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 37+

POZE CU PRINTESA
BEBE2


ce'mi place ca e mancacios... am vazut eu ca era cam incruntat la inceput dar dupa un asa ospat acum sigur s'a schimbat situatia
sper sa reusesti sa te odihnesti si sa te recuperezi cat mai repede noi suntem alaturi de tine
somnic pufos la toate fetele care mai sunt on...si care nu ma patucizez si eu ca nu mai pot

pupici pe burtici :*:*:* 30+

Mergi la inceput