Burtici de nov dec 2010 - FELICITARI LIDIA_P(128)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Allexxia,, mai ai putin si gata, scapi de micile astea neplaceri.
Andreea, imi pare rau ca nu poti ajunge la intalnire.

Ana
37+, viitoare mami de, David Ciprian
AMR cateva saptamani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Allexia imi pare tare rau ca nu te simti bine. Tensiunea e intr-adevar un pic cam mare.... dar sa stii ca si pe mine ma dor degetele cand le indoi si mi-s umflate ca niste carnaciori . stai cumintica pana mergi la dr.sa treaca.
Fetelor se intampla ceva sau nu mai scrie nimeni? ca eu tpt dau refresh si nimic. Eu ies de la servici in 10 minute asa ca va doresc o dupa-masa placuta. Distractie placuta la intalnire si va asteptam cu poze.

32+ Luca Stefan
S-a intamplat minunea mult asteptata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Ukume, asa e, fetele s-au retras in barlog...

Ana
37+, viitoare mami de, David Ciprian
AMR cateva saptamani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Ana, Ukume merci mult pt incurajari!
Am sa stau cuminte ca nu am alta solutie, si asa eu am mai avut probleme cu tensiunea si imi este cam teama

Fetelor distractie placuta la intalnire, noi cele care nu putem veni asteptam poze multe, macar asa sa va vedem pe voi si burticile voastre!

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

allexxia_m o sa te bage pe medicatie de tensiune si gata fara sare..Sa ne spui ce ti-a zis doctorita ta.

Cu mainile ai descris exact ce mi se intampla mie..plus ca incep sa scap lucruri din mana ca ma dor.

Tocmai m-am despatucinizat.Azi am avut aventura-m-am dus singurica la farmacie. E f aproape dar a fost asa un efort..Sincer am obosit oribil. Bine ca macar era suare si cald afara. Am venit am papat mancare de conopida lasata de Pufescu si pac am picat ca musca..Asa bine am dormit.

sugubina 31+ cu Puficele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Ana, nu vin, ca-s suparata!
Am intrat asa intr-o pasa proasta, satula de stat in casa. Ce e mai grav, ma uitam acum in oglinda, am inceput sa ma neglijez, eu care inainte eram mereu la coafor, cosmeticiana. Acum nu mai am chef de nimic. As boli si atat!

35+
36 ecografic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

A mers forumul foarte prost..... asta s-a intamplat. Vad ca a inceput sa mearga mai bine ca m-am umplut de draci pana acum, se incarca pagina in 100 de ani.

Eu stau in pat cu picioarele mai sus decat restul corpului si nu-mi convine deloc. Deoarece bebe avea aseara la eco 3 kg si maine implinesc 37 saptamani de azi m-am apucat serios de ceai de zmeur.... numai ca nu mi-a mai dat nici o contractie. Trebuie sa nasc pana in DPN pentru ca doctorul meu pleaca la un congres in Germania chiar pe 4 Nov. Deci si ceai de zmeur, alte retete mai stiti?


Cris mami de Teodora si 36+ cu Sebastian Mihai
"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Andreea, acum e in cadrul Clubului Universul copilului, de pe Matei Basarab. Se intra pe Iancu de Hunedoara si mergi pana in capat si faci dreapta. Pt mine e mai usor din Pipera Tunari, merg de la mina cca 100m spre centura si intru pe Matei Basarab si imediat ajung. A...si au asfaltat tot drumul, ca era jale. Si eu o sa merg cu Patrick cd o sa fie mai maricel.

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 36+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onniex spune:

Fetelor,

Voi cum ati ales cadita de baie?
Este nevoie de acea suprafata anti-derapanta sau este ok sa aiba marginea doar putin inclinata (care sa sustina capul BB-ului)? Banuiesc ca nu este ok sa fie f. adanca...

Noi inca nu am cumparat si ma uit la modele....

Va pup pe toate, fete curajoase!
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Din "pasa" asta trebuie sa iesi... Nu neaparat la intalnire, dar trebuie s-o faci. De multe ori cand eram suparata ma inchideam in casa si nu ieseam cu zilele... depresia m-ar fi cuprins, daca nu ieseam rpd din respectivele stari. Si eu sunt tare amarata in suflet si tare neimplinita, dar n-am ce face si trebuie sa ma gandesc la lucruri frumoase. Altfel as lua-o razna.
De cosmeticiana si coafeza, nu-mi aminti... abia astept sa ajung la TG JIU, sa ma vopsesc, sa ma epilez, sa-mi fac unghiile. Direct la salon ma opresc, sa rezolv toata partea de estetica. Din pct asta de vedere, te inteleg perfect.

Citat:
citat din mesajul lui beatrice75

Ana, nu vin, ca-s suparata!
Am intrat asa intr-o pasa proasta, satula de stat in casa. Ce e mai grav, ma uitam acum in oglinda, am inceput sa ma neglijez, eu care inainte eram mereu la coafor, cosmeticiana. Acum nu mai am chef de nimic. As boli si atat!

35+
36 ecografic



Ana
37+, viitoare mami de, David Ciprian
AMR cateva saptamani...

Mergi la inceput