Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Multumesc mult de urari, dau, chiar daca cu intarziere o felie de tort, pe alese si un pahar www.aroundaboutcars.co.za/blog/wp-content/uploads/2010/08/wine-glass.jpg" target="_blank">de vin vechi si bun.

Am primit cadouri frumoase, dar cel mai grozav a fost Calin cu o excursei scurta dar superba in Austria. M-am topit de fericire ....


cu drag tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aoleou, nici macar de curiozitate, o felie de tort? E pentru toate gusturile ... hai ca dau si o cafea sa aveti o zi senina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dano, io n-am putut sa zic nimic ca eram cu gura plina ... foarte bun tortu
Ano,

Azi fac curca, daca iasa frumos va arat poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Silva, care din ele?
Abia astept curca

Ana, azi am aflat, dragule 1000000......de . Suna-ma sau da un semn dac pot sa te ajut, oricum, oricand.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Vai deya..ce mi-ai facut de dimi cu youtubeul tau...prelucrat nefabricat...lacrimile din ochii copiilor m-au facut sa plang...de nu mai vedeam ecranul...

n-am intrat de multisor...ocupata, plecata...acu grupa mica iar cu muci...

asa ca am 2 restante:

ANA si DANA...LA MULTI ANI dragelor...DD sa fie cu voi sa fii ti sanatoase si sa treceti cu bine fiecare hop din viata aista !



anuk...ma repezii dupa postarea danutei la tine in ograda...te imbratisez...te poti baza pe mine...

pupici tuturor

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Silvana , Danuta , Mihilica...sar'na! Daca nu iasa...promit sa-l invat pe Mariusica sa faca tortulet de arpacas bun de sa te lingi pe deshte.... Hai ca glumesc! Stiti voi ca mandea nu-i dusa la biserica si tiglele nu mi-s pe casa....Inca nu s-a vazut mort ...asa ca trebuie sa se rezolveze in vreun sens...

Sfarsit de saptamana placut tuturor!Tzucam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Doamna Ana, doriti , aia cu arpacasu a fost horror rau. Ca ma tot gandeam ce praji o mai fi si asta si de ce sa o faca tocmai domnu mustacios, o fi ceva naturist, buna la boala? Si pe urma - mi pica fisa ce va sa zica arpacasu ... Dau pentru asa gluma!!

Mihilica, multzam de urare, tort ai gustat?

Weekend frumos va doresc si tineti-mi pumnii sa nu am mlt de lucru, asta-i weekendu meu de serviciu dar nu prea am tragere de inima sa prestez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danitin

Doamna Ana, doriti , aia cu arpacasu a fost horror rau. Ca ma tot gandeam ce praji o mai fi si asta si de ce sa o faca tocmai domnu mustacios, o fi ceva naturist, buna la boala? Si pe urma - mi pica fisa ce va sa zica arpacasu ... Dau pentru asa gluma!!

Mihilica, multzam de urare, tort ai gustat?

Weekend frumos va doresc si tineti-mi pumnii sa nu am mlt de lucru, asta-i weekendu meu de serviciu dar nu prea am tragere de inima sa prestez

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">LICURICI – ETERNA LUMINA;

NOI


Spiridusul meu drag





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Apoi, doamna Ana, te-as numi negociator sef la ONU. Mai rar asa diplomatie. Te ameninta omu' cu bataie, razbel, sucitoare si agresiune pe fata si tu zici love you. Vezi, de aia nu e pace in lume ...n-au gasit omu'potrivit sa raspuna la amenintari de agresiune.

Dincolo de gluma, doamna esti grozava si jobenul meu se inclina, ceremonois, in fatza ta. Vorba aia, esti cea mai tare, tine-o tot asa!

Si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Danuta...dincolo de glume , nu sunt decat un om normal...n-am cu nimic in plus fata de oricare alta dintre voi , nu sunt cu nimic mai presus de tine sau de oricine altcineva si , chiar daca admiratia ta ma onoreaza , te rog nu ma ridica pe un piedestal pe care nu il merit. Te pup cu mare drag si te imbratisez asisderea si ma repet : drac mort nu s-a vazut ,iar eu inca mai am ceva de facut pe aici , pana sa plec...me-ntelegi!

Salut pe toata lumea si va doresc multa sanatate!
Se pare ca la job ,luna Decembrie inseamna treburi aglomerate...asa ca sunt prinsa cu diverse...Spor la treaba si voua!

Mergi la inceput