Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Scuze, n-am ajuns la intalneala, si-mi parte foarte rau. La noi e nebunie maaaare de tot, parca a inebunit boboru si noi trebuie sa consemnam toate traznaile

Ana, cu intarziere, dar mai bine mai tarziu decat ... La multi ani cu fericire, sanatate, vise implinite si iubire multa!

Deya, e in Mall cam pe langa Kids land un magazin Lego, au tot felul de chestii faine acolo, noi cam din alea luam acum pt Lori, sa nu fie doar un biect de decor, sa puna si ea mana sa faca ceva, mai ales ca o incanta ca are lucrusoare facute de ea.

Silva, cat de scurt?

Mihi, pup printesita frumoasa si cu dintzisori ...


In rest, vietuiesc si eu. Azi m-am enervat rau si am facut o cadere de calciu, abia astept sa plec acasa, ca nu mai pot.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Urgent urgent!
Va amintiti cumva cum se numeste pensiunea aia de care ne spuneau odata Anda si Ana la un nenea dragut cu o casa ca in povesti?
Nu imi amintesc pe unde e.....deloc da vrem sa dam o fuga in weekend.Ce stiu ca avea si cazare si mancareatat si gazdele foarte de treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Danitinam luat deocamdata roata olarului ca o vrea de nu stiu candda ma duc si acolo unde mi-ai spus ceva.Asa isi doreste si ea sa construiasca/confectioneze lucruri cu mainile ei.Tu cum esti?Cuiu?Servici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ce mi-a uns sufletul in seara asta si am vrut sa impart cu voi:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6Jb1cldHjgI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Danutaaaa, da' chiar de ziua ta ai bagat nervi la greu?! uoooff!

iti doresc sa fii sanatoasa, sa fii fericita alaturi de cei dragi tie si iti doresc sa nu te mai atinga nimic din ce-i 'afara'...sa ai parte de tot ce-ti doresti tu de acum incolo!
LA MULTI ANI, DRAGO!

eu nu m-am tuns, da' m-am vopsit! m-am facut aramiu cica sunt o dama bine, asa zic gurile rele si invidioase de muheres

Dana, mersi si eu de tips-ul cu magazinul de jucarele!

noi invatam colinzi si ne pregatim usurel de serbarea din mijlocul lui decembrie, in rest suntem ok!
azi am avut si eu o zi la lucru cum nu mai vreau sa prind prea curand, imi vine greu sa leg si doua fraze...asa ca ma rezum.

deya - emotionant insa mult prea 'fabricat' propagandistic. cele mai adevarate - emotiile unei revederi mult asteptate! nu stiu de pensiune. tu esti ok?!

andanii? esti ok?

sa aveti un wk fain.

boboru'






- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dani, la multi ani! Sa ai sanatate, bucurii si noroc!

M-ai intrebat cu m-am tuns ... pai e scurt in spate, chiar tare scurt si mai lung pe parti, vazusem freza intr-o revista in timp ce asteptam la rand la tuns ca eu ca de obicei nu stiu ce vreau pana in ultima clipa.

Azi mergem in centu oraselului nostru ca se aprind luminile de Craciun iar de luni incep sa ma pregatesc de ziua curcii ca de, mi-o zis fiu-miu ca ar fi cazu sa incepem sa sarbatorim si noi, asa ca azi am luat curcanu si is in cautare de retete.

Tzuc poporu si o duminica faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Nu gasesc ala de rasSilvana tare faza cu ziua curcii
Mariaa da sunt bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Dana La multi ani !Sanatate,spor la munca si liniste in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ati vazut pe undeva oferte de calendare personalizate?Vazusem intr-un timp in mall.As vrea sa fac pentru parintii mei pe 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Actiune caritabila, in prag de Craciun!






www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=10" target="_blank">Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2

Mergi la inceput