Dovlecei in sarbatoare*200*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Stiu ca sunt restanta multor fete care mi-au trimis raspunsuri foarte frumoase data trecuta dar mi-e teama ca voi uita pe vreuna si tare n-as vrea. Asa ca va pe toate cu mare drag si va multumesc!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Vik, sanatate multa! Esti mai bine?

Crocodana, am inteles ca a fost Ama bolnavioara? Sper ca a trecut.

Miha 94, noi ne luptam cu trei supturi ziua, ca noaptea e inca de voie. In ritmul asta, o sa ma cheme de la scoala invatatoarea sa-i mai dau un pic de tzitzi in pauze.

Monikus,



_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Si pe mine ma intereseaza subiectul sanie. Acusica vine zapada si sa nu ramanem cumva fara sanie iarna asta.

Buna Ioana. Eu incerc sa-l distrez pe fi-miu. Poate i se face mila de mine si nu mai plange atat ca mai am putin si surzesc. Carolica ce face?

Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei


oooof, oof! poate doarme la noapte si te odihnesti si tu. carol e deja



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

bravo, Paulica fara frica! bun lucru stilist... muuuulti banuti, muuuuuulte domnisoare



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Ce dor imi e de Adi. Oare mai citeste pe la noi? Sa-i spui daca o mai prinzi, Raluk.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Pssst,va intreb in shoapta, are cineva dopuri de urechi ? ,ca sforaie grasul meu de nu pot sa inchid nici un ochi... Pe fi-su' il doare la pampers,ca nici nu se misca la "inalte" si mie mi se face parul maciuca

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Vreau si eu "Ignrol".Dar pentru viata reala ,se poate? Maryyyyyyyy,de unde ai cumparat? Ce fac nazdravanii?
Mai,piciul meu a inceput sa se uite printre craci ,o sa ii fac o poza cand il mai prind E asa cadaghios cum se aseaza in cap,se sprijina in maini si indeparteaza genunchii si rade in hohote. Cica il cheama pe urmatorul,asa zice soacra-mea!

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Fetele va pup.

Fug si eu la somn ca de la 22 ma chinui sa il adorm si el urla in nestire de cum atinge patul. Sper sa-l tina macar vreo ora sa apuc si eu sa dorm un pic.

Liliac, mersi pt idee. Nici nu stiu ce sa mai incerc. Mai imi pun sperante in siropelul lui Danangie. Acum, stiu ca tu mi-ai spus de alinan baby. Dar am gasit si picaturi si sirop. Am luat picaturi dar am impresia ca era mai bun siropul pt somn din ce am citit. Incercam data viitoare dupa ce terminam sticluta asta. De fapt sticlutele ca am gasit o oferta de 1+ 1 gratis cica.

Lali, licitez si eu la margelele tale cand deschizi afacerea .

Mary mersi de ideea cu sania. Buna treaba.

Bia si multi .

Ioana ce bine de voi ca dormiti bine. Cu restul se rezolva mai usor.

Noapte bunicica tuturor.



Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Da,se poate si in viata reala...faci stanga-mprejur si iti continui drumul.

Nazdravanii baga somn de ceva timp...

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Da,se poate si in viata reala...faci stanga-mprejur si iti continui drumul.

Nazdravanii baga somn de ceva timp...

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."



ehe,de-as putea ,eu sunt de aia care iarta repede, te certi cu mine acum,am dreptate,dar nu suport sa fiu certata cu cineva si tot eu caut impacarea . Nu am pic de orgoliu in mine la chestii de astea .
Cum nu pot sa dorm din pricina de poluare fonica am incarcat poze pentru cine are chef sa ne vada mocile : Dezmotzare.

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput