La Dovlecelu' Vesel (8) La multi ani Hepi !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Cum e posibil Doamne....efectivv,am ramas fara cuvinte...sunt atat de igninata ca-mi vine sa ma dau cu capul de pereti.
N-aveti mila...asta e!Mi-am schimbat parerea despre voi,se duce si omu' la culcare,doarme 6 ore si cand se trezeste...gaseste haos total si capitol de 25 pagini?????Plus altu' nou nout?

Ohhhhh,ma duc sa-mi scot o felie de tort,sa ma calmez.



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Sabina si nici n-am intrebat de tine

Uka sa razi mereu! Abia astept sa te cunosc sa iti aud rasul

Noapte buna! Alexul ma tot cheama la refill si maine dimi cel tarziu la 7 e sus, nu stiu de ce am stat atata


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui SabinaY.

Cum e posibil Doamne....efectivv,am ramas fara cuvinte...sunt atat de igninata ca-mi vine sa ma dau cu capul de pereti.
N-aveti mila...asta e!Mi-am schimbat parerea despre voi,se duce si omu' la culcare,doarme 6 ore si cand se trezeste...gaseste haos total si capitol de 25 pagini?????Plus altu' nou nout?

Ohhhhh,ma duc sa-mi scot o felie de tort,sa ma calmez.]



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla



Da' nu mai bine il arunci pe geam ...si asa esti nervoaså nu??

Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si 18+ cu cu fundita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Dah si apoi sa frec masina vecinului?
Sau as putea sa ma fac ca ploua.


Bai s-a trezit Lisuca.V-m zis ca are o mutrita asa dulcee imediat dupa ce se trezeste...lesin.
Am vazut ieri pe cardul sotului poze cu ea imediat dupa nastere...ne-au punit lacrimile pe amandoi.Infiorator de mica era.Nu-mi vine sa cred ca s-a facut bebelache de 9 kile.Si Erika,pe care noi o vedeam mare atunci...avea o mutrita de bebelus,hihi....vremuri.

Iuliko fata draga,ai mancat din tort?Pentru Daniela e!



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Uka vrei sa ma omori de cu dimineata.Macar puteai sa scrii un "Aveti grija...e la sentiment".
Io's mai sensibila din fire si piesa lui Andries mi-a intors stomacul de 3 ori,sus-jos...cad intr-o depresie naibi....pe mine nu ma mai iubeste nimeni



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Magda am patit-o si noi cu trezitul.Lisa inca nu.Dar a facut Erika,fix pe la un an...se trezea plangand in toiu' noptii si adio somn.O lua sotul intr-o patura si o plimba pe terasa,intr-un final adormea ea la loc.

Fraguta cum e slingul asta fix?



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

neatza doamnelor,

dau eu ca vad ca dormiti in papuci.

raluk multu de informatii cu slingurile. te rog din suflet zi=ne cand mai afli din astea. eu voiam mei tai, dar na...si un sling fix ar fi bun.

sabina cume tortul? hai, rasuceste cutitul in rana. si eu sunt interesata de un crash course in aparate de fotografiat/tehnici de fotografiat.




MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui SabinaY.

Fraguta cum e slingul asta fix?



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla



E super fain si usor de folosit mai ales acum cand Pisi vrea sa mearga mai mult. O pun in el si-o dau jos mult mai usor si mai repede decat din cel cu inele(care totusi ramane prima dragoste). Mi-a mai aratat Diana o smecherie:), nu mai e nevoie sa ridic copilul in brate si sa-l bag cu picioarele intai ci sa-mi pun slingul pe mine apoi sa-l trag si ei peste cap, ea in picioare fiind si apoi s-o ridic. Ma rog, explic ca pixu'
In concluzie, e super fain!

Mai, trebuie sa incerc si eu tortul ala...arata demential!

Pentru puiul tau



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Neatza dragelor,vad ca v-ati destrabalat aseara nu gluma,deh daca barbati au fost ba plecati cu baietii,ba leganand copilu,v-ati pus pe donat oo
Va si imi sunteti tare dragi si rad si eu in reluare cand citesc dar nu prea am timp sa scriu
IULIKA distractie faina la prieteni,se pare ca tot de gratarele are parte si Daniela
UKA ma bucur ca ai reusit sa salvezi din poze,o pe Carinoasa
HEPI imi pare rau ca Maia a plans si ma bucur ca i-ai dat replica acelui doctor
RALUK te ,mai am si eu un borcan cu pireu de castane prin frigider,oare o mai fi bun,la BM am mancat prima oara
MONIQUE un si o pentru tine,nu te-am mai "vazut" demult,ma bucur ca sunteti bine
SABYNA fenomenal tortul ala si dedicatia pe masura
Eu ma chinui de o ora sa ma apuc de curatenie si stau ca sarla pe canapea si citesc la voi,vai de capul meu azi,daca mai apar inseamna ca sunt intreaga
Va ,sa aveti un we placut
Sigur nu intelegeti nimic din ce-am scris,nu mie foame dar mie lene rau,editez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Neata!

M-au ajuns blestemele . Alex a tipat si a urlat toata noaptea, din minut in minut. Culmea e ca am ajuns sa dorm cateva secunde, el sa urle iar, eu sa ma uit la ceas sa vad ca nu a trecut nici un minut de la ultimul urlat, dar dormisem bine , aveam impresia ca dormisem 10 minute...

Sabina asta e slingul fix (pouch-ul).


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput