Pufusori din Ianuarie si Februarie 2010 (cap 147)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Miremia, sa-i treaca repede fetitei dragutze....
Dulcineea,sa stapaneasca sanatos cosmonautelul,abia ast sa-l vad life,la iarna....daca si tu mai doresti


Mami de Ariana
Motto-ul de azi:
"Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Miremia, sa-i treaca repede fetitei dragutze....
Dulcineea,sa stapaneasca sanatos cosmonautelul,abia ast sa-l vad life,la iarna....daca si tu mai doresti


Mami de Ariana
Motto-ul de azi:
"Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte."


Multumim Bineinteles ca vreau !

Bucura-te de anii copilariei copilului tau - pentru ca trec asa de repede !

mami de 2 ochi albastri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Noi venim de la spital. Viroza piticului a revenit in forta cu febra si haraiala in piept, asa ca suntem pe antibiotice. Eu sunt impotriva antibioticelor de obicei dar dupa o luna de tratament simptomatic, secretiile sunt bine merci in exact acelasi loc si in aceeasi cantitate impresionanta (bine ca nu au coborat la plamani), asa ca ii voi da antibioti macar 5 zile. Saracutul e molesit, ca o carpita, si cu febra, muci, tuse, fara pofta de mancare, mi-se rupe sufletul de mila lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Fetelor help!!!! Am grave probleme cu memoria. Nu mai stiu parola de la mailul comun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Noi venim de la spital. Viroza piticului a revenit in forta cu febra si haraiala in piept, asa ca suntem pe antibiotice. Eu sunt impotriva antibioticelor de obicei dar dupa o luna de tratament simptomatic, secretiile sunt bine merci in exact acelasi loc si in aceeasi cantitate impresionanta (bine ca nu au coborat la plamani), asa ca ii voi da antibioti macar 5 zile. Saracutul e molesit, ca o carpita, si cu febra, muci, tuse, fara pofta de mancare, mi-se rupe sufletul de mila lui.


Of, sanatate multa!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 5 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Noi venim de la spital. Viroza piticului a revenit in forta cu febra si haraiala in piept, asa ca suntem pe antibiotice. Eu sunt impotriva antibioticelor de obicei dar dupa o luna de tratament simptomatic, secretiile sunt bine merci in exact acelasi loc si in aceeasi cantitate impresionanta (bine ca nu au coborat la plamani), asa ca ii voi da antibioti macar 5 zile. Saracutul e molesit, ca o carpita, si cu febra, muci, tuse, fara pofta de mancare, mi-se rupe sufletul de mila lui.

Sanatate muuuulta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Noi venim de la spital. Viroza piticului a revenit in forta cu febra si haraiala in piept, asa ca suntem pe antibiotice. Eu sunt impotriva antibioticelor de obicei dar dupa o luna de tratament simptomatic, secretiile sunt bine merci in exact acelasi loc si in aceeasi cantitate impresionanta (bine ca nu au coborat la plamani), asa ca ii voi da antibioti macar 5 zile. Saracutul e molesit, ca o carpita, si cu febra, muci, tuse, fara pofta de mancare, mi-se rupe sufletul de mila lui.
Sanatate!piticul....


Mami de Ariana
Motto-ul de azi:
"Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Nu ma ajuta nimeni cu parola?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Unde sunteti? M-ati lasat singura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Multumim fetele!
Chiar m-am speriat. De dimineata era bine, nu mai tusea, nu mai avea muci, si deodata s-a inmuiat, nu i-a mai trebuit nimic, i-am pus termometrul si avea 38.2, pana l-am imbracat, am sunat la dr, a inceput sa haraie iar. Chiar nu mi s-a mai intamplat asa ceva cu cea mare, de obicei simptomele apareau treptat.

Mergi la inceput