Aspirante optimiste !Felicitari Lia,Luiza!!!(588)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Cosmi imi pare rau ca ti s-a reconfirmat SOPC. Tin pumnii sa dea roade tratamentul la care se va gandi noul doctor.

http://lt2m.lilypie.com/rhiBp3.png
" este darul lui Dumnezeu, rodul iubirii si viitorul umanitatii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Katy

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

buna fetele!!!
cami_antonia condoleante pt tatal tau...si d-zeu sa-l ierte!
cosmi cu vitexul nu se vede nici o imbunatatire?
gaby,bella,alina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

katy hai ca mai sunt 5 zile...si poate vii cu vestea cea mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza77 spune:

Buna seara fetelor ...nu am mai intrat demult...dar am revenit cu vesti bune....am 3 teste pozitive la activ....in sfarsit dupa 5 ani am reusit sa raman insarcinata.....acum astept peste 2 saptamani sa ma duc la ecograf si sa imi spuna ca totul este ok......suntem foarte fericiti nici nu mi-a venit sa cred cand am vazut 2II.......speram ca bunul Dumnezeu sa duca pana la capat minunea asta.
Va pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

luiza....ce veste buna!!!!!
felicitarii!!!!!!!!!!
..sa dead-zeu sa fie totul bine
si sa duci sarcina pana la sfarsit
sa ne povestesti si noua cum s-a produs minunea...ce reteta ai urmat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza77 spune:

Multumesc kitty....sa te auda Dumnezeu....nu am nicio reteta minune....noi nu aveam probleme, dar totusi bebe s-a lasat asteptat5 ani....in septembrie ne-m relaxat mai mult si nici nu am avut timp sa ne gandim la bebe pentru ca pe 25 septembrie am si cununat....asa ca a fost ceva extraordinar......singura reteta este aceasta: SPERATI< ORICUI I SE POATE IMPLINII VISUL, NICIODATA NU ESTE PREA TARZIU, DUMNEZEU STIE CAND ESTE MOMENTUL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Luiza, felicitari si sarcina usoara!!!
da, vrem si noi reteta
si poate ne arati si noua o poza-doua cu liniute duble, ca la noi mai rar



www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

luiza dar totusi nici vitamine...nici doctori...nimic...
macar spune-ne ce simptome ai avut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza77 spune:

La doctori am fost nu la 1 ci acum sunt la al 6 medic....am facut in iunie HSG, trompele nu erau infundate, spermograma sotului foarte buna, la noi singura explicatie era faptul ca sotul meu lucreaza cam 6 luni pe an in strainatate si nu tot timpul cand venea acasa 2 saptamani o data la 2-3 luni eram la ovulatie.....la inceputul anului am luat MACA, iar in rest acid folic.....oricum am facut si destul de multe tratamente de fertilitate......in martie eram programati la inseminare.......dar Dumnezeu ne-a facut aceasta minune....

Mergi la inceput