Burticutze de Mai - Iunie 2011 (2)
Raspunsuri - Pagina 14
Marina_1609 spune:
doamne ce aiurita sunt
musettepink, nici nu am vazut ultima propozitie
. eu am vazut ca ai scris si m-am grabit sa raspund fara sa citesc atent![]()
Sarcina usoara si tie!
Eu ma simt cat de cat bine....adica mai bine decat data trecuta. tu?
Avem dpn-ul la o zi diferenta![]()
----------------------------------------
Marina
7+ &
ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------
Mami Marina - Gospodina
Copil crescut din suc de morcovi
musettepink spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Marina_1609 doamne ce aiurita sunt musettepink, nici nu am vazut ultima propozitie . eu am vazut ca ai scris si m-am grabit sa raspund fara sa citesc atentSarcina usoara si tie! Eu ma simt cat de cat bine....adica mai bine decat data trecuta. tu? Avem dpn-ul la o zi diferenta ---------------------------------------- Marina 7+ & ANA SOFIA 05.08.08---------------------------------------- Mami Marina - Gospodina Copil crescut din suc de morcovi |


iubita e semn de gravidenie asta cu aiurealama bucur ca esti ok.si eu sunt bine,chiar nu am simptome deloc dar nici la sarcina cu Luca nu am avut.
Ma bucur mult ca suntem impreuna la odisee.

de Luca si
5+
ramo_jo spune:
Curaj Hopes...trebuie sa gandim pozitiv.Gandeste-te ca nu iti va fi rau la nesfarsit si ca la sf. acestor 9 luni vei avea un bebel sanatos si cuminte care te va rasplati pt tot raul pe care l-ai indurat 
gravi 5+
Marina_1609 spune:
hopes, ce faci? cum mai esti? ai mancat azi ceva?
----------------------------------------
Marina
7+ &
ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------
Mami Marina - Gospodina
Copil crescut din suc de morcovi
prettysunshine spune:
Maine merg la medic,am asa niste emotii,sper sa fie totul in regula...
7+
Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.
pearl84 spune:
Am ajuns si eu prin Romania..si ieri am si fost la doctor. Pana la urma sunt la Dr. Zsigismond Istvan de la Gynia. Mi-a placut de el la prima vizita. Am vazut si bb-ul, care deocamdata e un punctisor alb
.
Mi-a dat liber la sport, mai ales inot...sunt fericita, pt ca imi place mult sa fac miscare. Saptamana viitoare o sa-i auzim si bataile inimii...abia astept!
Pearl
Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.
alina_anto spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui prettysunshine Maine merg la medic,am asa niste emotii,sper sa fie totul in regula... 7+Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway. |
Tinem pumnii!!!

Alina
4+ , mamica fericita de Scortzisoara Sara-Maria (09.05.2008)
RaluM2 spune:
Bafta la doctor tuturor!
Si eu merg maine la dr Octavian Rotaru la Elias sa vedem daca e totul ok in cea de-a 8-a saptamana.
Va tin pumnii si voua
Daca gasiti o solutie pentru greturile cu care va confruntati, sa o scrieti va rog.
Eu o sa incerc azi un suc de grepfruits si portocale ca spre seara ma omoara greata.
8+
Somleac spune:
Miris am si eu niste arsuri de am impresia ca pot sa-i aprind sotului meu tigara daca suflu pe ea. Nu le-am tratat cu nimic. Mie mi se par pepsi fata de greturi si senzatia aia de voma iminenta.
Pearl, Gynia e in Romania?
O zi frumoasa.
Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
prettysunshine spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui alina_anto
Tinem pumnii!!! ![]() Alina 4+ , mamica fericita de Scortzisoara Sara-Maria (09.05.2008) |
Multumesc mult,alina_anto!Plec intr-o ora si mi-e asa de rau ca mi-e sa nu fac vreun pocinog exact la doctor in cabinet

7+Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.
