Fluturasi de martie-aprilie 2011 (42)
Raspunsuri - Pagina 18
cami_antonia spune:
MADUTZA ai PM
mercic de ajutor
eu i-am dat antoniei de tuse AMBROXOL PICATURI
si trece f repede cu el
de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si
13+
roxy_s spune:
scrish mai pui tu cu pozici cand creste burtica da? 


cami pune si tu poze

S-a intamplat minunea mult asteptata
19+
miki1979 spune:
strumphitza, hai nu fi suparici..noi citim tot, chiar daca nu comentam la fiecare postare..ai intrebat ceva si n-am raspuns ? hai ieratre si vin-o si povesteste ceva..toate suntem gravide si mai uitam![]()




mami de Vlad 09.04.2009 si
18+ cu 
madutza_bra spune:
scrish, si eu vreu PM![]()
Povestea nasterii
Mada, mami fericita de
Cristian Andrei-29.12.2008 si acum
20+ cu
Poze
---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!
http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png
strumphitza spune:
am pus 2 pozici cu izmenele mele de azi
oare a mai crescut burtica ??
o sa il pun pe barbat diseara sa imi faca poze in care sa ies mai slaba, macar sa par daca nu sunt 
BB on board!!!
15+
madutza_bra spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui strumphitza madutza, vrei sa imi vezi izmenele de le am pe mine acum ?? ![]() ![]() BB on board!!! 15+ |
am vazut izmenele
si burtik ce creste si creste. Sa sti ca tu te vezi mai grasa decat esti. Nu-ti mai face pb, esti o mamkica frumoasa cu rotunjimi Povestea nasterii
Mada, mami fericita de
Cristian Andrei-29.12.2008 si acum
20+ cu
Poze
---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!
http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png
scrish spune:
shtrumphi ce burtica draguta ai!!!!!!! se vede lejer ca a crescut

si pe tine si pe bebelina:)
14+
strumphitza spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui madutza_bra strumphi, m-am mai gandit la o chestie..care poate o sa o accepte sotul tau> acum cat esti tu gravi si cat timp e bebe mic, sa negociezi sa duci matele la soacra ta. ii poti spune sotului ca acolo oricum au mai mult spatiu sa se desfasoare si sa se simta mai libere. Poate acolo sunt mai multe vulpi ...cu toate ca eu stiu fete care au tinut mata in casa si nu s-a intamplat nimic cu copilul, eu nu as ceda si as face ceva sa scap de mate. ![]() Povestea nasterii Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 20+ cu![]() Poze --------------------------------------------- Ceea ce nu te doboara , te intareste! http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png |
vulpi sunt multe pe acolo la soacra, dar si pe aici
nu stiu ce sa spun , m-am gandit si eu sa ii spun sa le duca la maica-sa pana o fi bebe mai maricel, dar zau ca nu stiu daca el ar rezista fara ele, mai ales fara Molly, matza aia batrana de 18 ani aproape... o are de cand era flacau

gata, inchei subiectul matze aici, nu vreau sa plictisesc si mai mult fetele decat am facut-o pana acum


, am si eu o problema si ma roade, dar e suficient ..BB on board!!!
15+
strumphitza spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui madutza_bra
am vazut izmenele si burtik ce creste si creste. Sa sti ca tu te vezi mai grasa decat esti. Nu-ti mai face pb, esti o mamkica frumoasa cu rotunjimi Povestea nasterii Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 20+ cu![]() Poze --------------------------------------------- Ceea ce nu te doboara , te intareste! http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png |
madutza, nu ma fa sa rosesc ca eu mi-s cucuoana serioasa

sunt si eu ca asta de la semnatura in rosu
, cu parul intre ochi, fata rotunda, cu burta inainte si fundu` inapoi
BB on board!!!
15+


