Fluturasi de martie-aprilie 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

MADUTZA ai PM
mercic de ajutor
eu i-am dat antoniei de tuse AMBROXOL PICATURI
si trece f repede cu el


de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

scrish mai pui tu cu pozici cand creste burtica da?

cami pune si tu poze

S-a intamplat minunea mult asteptata19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

strumphitza, hai nu fi suparici..noi citim tot, chiar daca nu comentam la fiecare postare..ai intrebat ceva si n-am raspuns ? hai ieratre si vin-o si povesteste ceva..toate suntem gravide si mai uitam


mami de Vlad 09.04.2009 si 18+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

scrish, si eu vreu PM

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 20+ cu

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

am pus 2 pozici cu izmenele mele de azi oare a mai crescut burtica ?? o sa il pun pe barbat diseara sa imi faca poze in care sa ies mai slaba, macar sa par daca nu sunt


BB on board!!! 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

madutza, vrei sa imi vezi izmenele de le am pe mine acum ??




BB on board!!! 15+


am vazut izmenele si burtik ce creste si creste. Sa sti ca tu te vezi mai grasa decat esti. Nu-ti mai face pb, esti o mamkica frumoasa cu rotunjimi



Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 20+ cu

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

shtrumphi ce burtica draguta ai!!!!!!! se vede lejer ca a crescut si pe tine si pe bebelina:)

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

madutza PM

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

strumphi, m-am mai gandit la o chestie..care poate o sa o accepte sotul tau> acum cat esti tu gravi si cat timp e bebe mic, sa negociezi sa duci matele la soacra ta. ii poti spune sotului ca acolo oricum au mai mult spatiu sa se desfasoare si sa se simta mai libere. Poate acolo sunt mai multe vulpi .

..cu toate ca eu stiu fete care au tinut mata in casa si nu s-a intamplat nimic cu copilul, eu nu as ceda si as face ceva sa scap de mate.

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 20+ cu

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png



vulpi sunt multe pe acolo la soacra, dar si pe aici

nu stiu ce sa spun , m-am gandit si eu sa ii spun sa le duca la maica-sa pana o fi bebe mai maricel, dar zau ca nu stiu daca el ar rezista fara ele, mai ales fara Molly, matza aia batrana de 18 ani aproape... o are de cand era flacau cred ca nici la fiica-sa nu o sa tina cat tine la amarata si pricajita asta de matza

gata, inchei subiectul matze aici, nu vreau sa plictisesc si mai mult fetele decat am facut-o pana acum , am si eu o problema si ma roade, dar e suficient ..


BB on board!!! 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

madutza, vrei sa imi vezi izmenele de le am pe mine acum ??




BB on board!!! 15+


am vazut izmenele si burtik ce creste si creste. Sa sti ca tu te vezi mai grasa decat esti. Nu-ti mai face pb, esti o mamkica frumoasa cu rotunjimi



Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 20+ cu

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png



madutza, nu ma fa sa rosesc ca eu mi-s cucuoana serioasa , pai asa-mi shade mie bine? Multumesc

sunt si eu ca asta de la semnatura in rosu , cu parul intre ochi, fata rotunda, cu burta inainte si fundu` inapoi


BB on board!!! 15+

Mergi la inceput