FIV la Sibiu (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Buna dimineata fetelor!
Bonsai felicitari sa ai o sarcina usoara si sa te bucuri de clipele astea minunate.

Daria au trecut 14 zile de cand am aflat si eu ca nu a reusit Fiv-ul,te inteleg foarte bine ,stiu prin ce treci,din pacate doar tu poti sa treci peste acest moment, sa incerci sa fii puternica.....stiu ca e super greu..ai grija de tine.
Pup toate fetele si o zi buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oria77 spune:

Daria stiu ca nimic si nimeni nu te poate mangaia acum, suflete... Dar peste ceva vreme, cand se va mai estompa durerea, eu una te astept tot aici! Nu exista un mod in care sa iti spun cat de rau imi pare, pot doar sa iti zic ca nu esti singura, ca ne ai si pe noi, si sa te rog sa uiti asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeva73 spune:

daria mi s-o taiat respiratia cand am citit mesajul tau. Nu-i drept, simt o revolta interioara, dar nu avem de ales tra' sa ne ridicam si sa continuam drumul. Eu is cu sufletul alaturi de tine fin'ca am simtit de atatea ori gustul amar al esecului. As vrea sa-ti spun sa te linistesti ca o sa fie bine, as vrea sa am o vorba de incurajare pentru tine. Of Doamne, ii atat de greu!

Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Daria, te rog, incet incet, sa iti ridici fruntea sus! Nu te lasa doborata.Eu am simtit gustul fericirii, abia dupa 8 esecuri!
Poate s-a incheiat un capitol, dar in nici un caz nu s-a incheiat capitolul BEBE!
Acordati-va un timp pt a vindeca ranile!Incearca sa nu te lasi coplesita de atata durere!

DD sugiur v-a rezervat si voua ceva!

danaisa20 fericita 37+
cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

daria..imi pare rau ..nu stiu ce asi mai putea sa iti spun..imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crudiutalida spune:

Bonsai Felicitari !!!!!!!sa ai o sarcina usoara si sa te bucuri de clipele astea minunate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

talida , draga mea cum merge cu intepatul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiv_Sb spune:

Buna!

Eu am trimis parola la citeva fete de la subiectul acesta,cine mai doreste parola rog sa scrie PM .

Mult succes la toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crudiutalida spune:

Mona, acum sunt artista! In seara asta fac a 5-a injectie si maine ma duc la Sibiu la eco sa vedem cum stau!Am niste emotii deja........
Chiar ma gandeam la tine ,cand te asteptam cu vestea cea mare?? Ca nu mai am eu rabdare eu.....
Te pup si te asteptam cu vesti bune....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Talida - si eu merg maine la SB,poate ne vedem.

Mergi la inceput