Mattia, a doua minune din viata mea!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari Mattia a devenit deja erou de prima pagina - povestea nasterii sale e pe prima pagina la www.desprecopii.com

succes


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Nu stiu cum am dat de am ajuns pe pagina principala si cand am vazut povestea micutului meu acolo...ptiuuuu mi-au dat lacrimile. Multumesc DC. Asa bine imi incep ziua azi. Copiii mei sunt tot ce pot avea eu mai de pret pe acest pamant. sunt lumina, aerul. Dar sunt si puterea mea de a merge inainte. Sunt binecuvantarea lui d-zeu. Va iubesc!!




Mami de Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(11 luni).......si in martie barza ne va vizita.

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Felicitari!!!!!
Si noi am fost pe prima pagina si a fost ffffff bine

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Felicitari Dana,si mie mi-au dat lacrimile cand am vazut mesajul ca suntem pe prima pagina! Eram asa mandra ca am zis la toata lumea .
Ai scris foarte frumos,era normal sa afle si restul lumii cat de mult iti iubesti tu baieteii!
Te pup,sarcina usoara si frumoasa iti doresc,ai grija de tine,menajeaza-te ca vezi vat de tare doare spatele! Daca eram mai aproape zau ca veneam sa te ajut la treaba ,ca-mi esti tare draga.

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

Multumesc fetelor.

LALI merg azi la medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

danutza felicitari sa-ti traiasca baietii!!!sa va bucure toata viata si voi 2 sa fiti sanatosi sa-i cresteti frumos! acum am vazut si eu povestea ta pe prima pagina

ma scuzi eu sunt atat de obosita(ca bb haleste toata noaptea)si nu imi dau seama,esti insarcinata iar?sau care e schema cu cele 3 nurori?

vreau s-o felicit si pe ramonella pt sarcina(ca nush unde altundeva sa intru) sa dea DZEU -so duci pana la capat si sa mai ai un copilas sanatos...si la fel de frumos ca bea!!!





Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

NUSHULICA ptiu ce vazui? ai nascut copiii in aceeasi zi? Ce super!! Mai rar asa ceva!! Da sunt gravida iar si voi avea tot baietel. Sanatate multa si felicitari ptr bb.




Mami de Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui danangie

NUSHULICA ptiu ce vazui? ai nascut copiii in aceeasi zi? Ce super!! Mai rar asa ceva!! Da sunt gravida iar si voi avea tot baietel. Sanatate multa si felicitari ptr bb.




Mami de Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.

Pozici cu noi




oau felicitari!! 3baieti,de aia iti zicea ancuta soacra cu 3 nurori...mamaaa ce rea cred ca o sa fii ca soacra eu una pt baietii mei tai in carne vie

da,i0am nascut in aceeasi zi la diferenta de 2 ani si in aceeasi zi avem si nunta 24 sept 2005 sa te tii ce petrecem noi incepand cu anul viitor

sarcina usoara!



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui danangie

NUSHULICA ptiu ce vazui? ai nascut copiii in aceeasi zi? Ce super!! Mai rar asa ceva!! Da sunt gravida iar si voi avea tot baietel. Sanatate multa si felicitari ptr bb.




Mami de Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.

Pozici cu noi




Deci Martina se lasa asteptata
Felicitari pentru baietii minunati!! Si eu tot pe prima pagina am ajuns aici. Am citit "Mattia, a doua minune..." si cum cunosc un singur Mattia, mi-am dat seama ca al tau trebuie sa fie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

NUSHULICA ce super cu data asta 24.Mai rar.

ANKA




Mami de Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.

Pozici cu noi

Mergi la inceput