Sezatoarea canadiana (194)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

No big deal, nelia nimic cifrat! Iselin se intreba cum am reusit sa dau de ea pe facebook fara sa-i cunosc numele adevarat. O sa-i spun exact cand ne vedem!

Bijoux by Mitziad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

In toata agitatia asta de mindrie am uitat sa trec pe la o clienta sa iau niste acte. E asa acra clienta si tare greu o sa "inghita" uitarea mea.

Rox, dar tu de ce nu poti veni si vinerea asta? Zicea si ange pe FB ca vrea sa vina.
Magnolia aia roza mi-am dorit-o intotdeauna...lui S nu-i place mizeria de ramine dupa ce se scutura florile. Dar am linga mine in parc 2 mari,infloresc in fiecare an si nu le ingrijeste nimeni in mod special.

Cristina bunica va sta cu pepit ca tu incepi serviciul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zavalita spune:

Wow dana,ce sange rece are sotul tau! Imi place si cum povesteste cum i-a salvat, pare f. simplu de facut.

cellia, eu am un examen maine si o sa-ti scriu dupa.

felicitari alina!

bafta mephala!

mimitete, unii ofiteri iti cer la interviu sa le vorbesti de geografia, istoria, industria din quebec. eu am scapat de astea la interviu, dar ma pregatisem si pt asta.

interesanta lista de profesii iselin.ce fel de consultanta ai facut?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Podeanu

Voila my hero

http://www.wwnytv.com/news/local/Van-Overturns-3-Taken-To-Hospital-104350439.html

Born to shop, forced to work.


Bravo, Sorin! Si jos palaria! E mortal, cum sta el acolo si explica faza dupa faza, de parca n-ar fi fost si el la un pas de accident. Cool!
S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Nu pot sa vin la intalnire pe 29 Octombrie, pentru ca sunt de servici.
Am depus cererea de divort si astazi a primit el actele. M-a sunat si a explodatla telefon.
A inceput circul
Rugati-va si pentru mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Simona, la Atwater este un manechin intr-o vitrina care seamana cu tine, mie asa mi se pare, mai ales atitudinea. Miine iau aparatul sa-i fac o poza, ca mi se pare ca si stilul vestimentar ti se potriveste.



Da, sa-mi zici si care-i magazinul, sper ca nu da pe-afara de scump! Ca, uite, Colegu' mai nou isi cumpara haine o data - de doua ori pe an, cind e totul la 40% in sale la mag. lui preferat. Se scapa si de grija lui shopping, ceea ce mi-ar fi de mare folos...

Chiar, doamnelor, cred ca ma ticnesc de tot, NU MAI SUPORT sa merg la shopping. Adica nu numai ca nu ma mai pasioneaza moluri si fitiiala prin ele, da' nici la mincare nu mai suport sa merg... Azi a trebuit sa ma fortez, efectiv, sa ma duc pina la Costco, de unde n-am stiut cum sa ies mai repede, ca nimic nu mai era in frigiderul ala. Am vazut ca Mourelatos livreaza... Stiu ca si IGA.
MA gindesc cu jale ca vine Craciunul si tre sa merg la shopping...
S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra

Nu pot sa vin la intalnire pe 29 Octombrie, pentru ca sunt de servici.
Am depus cererea de divort si astazi a primit el actele. M-a sunat si a explodatla telefon.
A inceput circul
Rugati-va si pentru mine.

A spune te iubesc înseamna a spune nu vei muri


Oh, Casandra, imi pare rau... Chiar imi pare rau, eu credeam ca voi ati jucat deja meciul asta... Ai grija de tine,

Simonna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simonna

Chiar, doamnelor, cred ca ma ticnesc de tot, NU MAI SUPORT sa merg la shopping.


E grav!!!! Noroc ca se vindeca, nu-i asa? Chiar nu mai vrei la deloc? Eu ma ofer sa te insotesc in perioada de tratament!

Bijoux by Mitziad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra
Am depus cererea de divort si astazi a primit el actele. M-a sunat si a explodatla telefon.
A inceput circul
Rugati-va si pentru mine.


Sper sa se termine cu bine!

Bijoux by Mitziad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Roxana, am inteles. Eu credeam ca am pierdut ceva... si nu stiam ce.

Simona, e vitrina mall-ului Alexis Nihon, unde sint multe magazine, nu stiu cum sa ma prind de unde sint toalele. S-ar putea sa fie Winners. Oricum, eu am o parere tare buna despre designerul vitrinelor respective, are idei foarte originale, si cele de vara au fost foarte frumoase.

Casandra, si eu credeam ca ati terminat. Dar de ce a explodat, nu se astepta la asa ceva? Iti doresc sa treci cu bine prin acest divort, daca partenerii nu se inteleg, poate fi foarte urit si poate lasa traume mai mari decit despartirea. Are vreo pretentie asupra copiilor?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput