FIV cu ovocite donate (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

mona,nu-i nimic ca nu ai stiu de stimulare..deja nu ma mai deranjeaza aspectul asta. Din cate stiu eu, ar trebui sa arate ceva beta asta..ca arata el de la 3 saptamani..am o lista in fata cu valorile..de pe synevo. Tot ce ma intereseaza este sa fie mai mare de 5...bine...cu cat e mai mare, cu atat mai bine.In sapt 4 tre sa fie intre 9.5 si 750, mediana fiind 141.

Simptome am cu caruta.Asta-noapte nu prea am dormit pt ca ma dor f tare sanii, spatele si burta. Totusi, daca stau culcata , burta ma mai lasa. Partea nasoala e ca eu dorm pe burta...si acum nu mai pot, ca ma dor toate...excrescentele...

Asa ca-s cam rupta de somn....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

te dor sanii? uraa asta e un semn bun eu nu prea mai am simtome..dar fiecare corp reactioneaza altfel..abea astept beta al tau sa vedem ce zice dar eu zic ca esti graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

pai cred ca partea cu sanii desi este cam incomoda(ca nu suport nici bluza)este bine-venita..ca s-au marit.

Ce n-as da sa ai dreptate si sa fiu gravi...si eu, si tu, si mami...si cam toate fetele sa ne mutam de aici la odisee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

rezultat: <0.100...ce-as mai putea sa spun?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

naida imi pare tare rau...

si la mine e beta negativ...
eu am avut 3,7 dar tot negativ e...

mona bafta tie! scapa tu turma!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

offff fetelor, ce rau imi pare!!!!
putere si curaj , mergeti mai departe!!!
monaramona bafta!


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_B spune:

dragele mele naida si Laura,

imi pare tare rau!...of, stiu cum e , been there, done that!

sa aveti puterea sa treceti peste asta si sa incepeti sa faceti planuri din nou! va tin pumnii si sint cu tot sufletul alaturi, fete dragi si curajoase!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

bruni multumesc!

gabi io's pe metereze!!! am trimis mail in cehia si aman fiv-ul cu donate pentru vara 2011...
acum negociez cu kovacs data pentru urmatorul fiv... care se pare ca va fi in decembrie deci destul de curand...



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

Am vb si eu in cehia.mi-au zis sa repet vineri,dar nu cred ca va fi mare diferenta.eu simt ca nu mai pot.nu mai am putere.si nu inteleg de ce s-a intamplat asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

naida eu cred ca totusi e prea repede este doar ziua 7 ..eu am inteles ca beta se face in ziua 10 si mie mi-a zis dr sa fac testul in a 14 a zi..asa ca poate nu e totul pierdut
mami imi pare rau..cuvintele sunt de prisos ..dar capul sus si multa putere

Mergi la inceput