Bobocei sept-oct 2008, la 2 ani (313)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristineescu spune:

Dragelor, azi am gasit la chioscul de ziare "Regele leu" prima carte din a 2-a colectie Disney Clasic de la Adevarul. In fiecare marti apare un nou nr si sunt tare dragute si pov astea. E 13 lei.


Harri Alexandru (10.09.2008)

Aici sunt eu, Harri, la motz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Salut,

Bine ati venit pe lume pui mici de Nushulica & Nerantula! Felicitari mamicilor curajoase!

La multi ani tuturor boboceilor care s-au sarabatorit in ultimul timp. Am pierdut multe aniversari de cind nu am mai intrat.

Eu am tot avut musafiri, asa ca i-am plimbat pe aici prin munti la greu. A fost foarte frumos, cald si bine, de ieri insa a venit frigul si pe la noi.
Elsa e bine, creste si ne minuneaza cu tot ce invata pe zi ce trece.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Salutare,

la multi ani, Simodina!!

Bey, sa nu care cumva sa va distrati fara mine!!!! Nikol, ai grija!!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

La multi ani si de la noi boboceilor care sarbatoresc sau au sarbatorit in ultimele zile!Sorry sorry ca nu mai activez asa de mult, insa nu stiu ce sa fac mai intai.Tare greu singurica cu burtan, dar cine sa mi le faca nenica?
Noroc ca vine fii mea NO 1, de la gradi si ma pupa si imi da aripi sa pot zbura! :)

cu K2 in 36s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

aaaaa si vreau sa si eu sa citesc povestea nasterii micutiei Cezara si nu se deschide pagina :(((.Help pls!

cu K2 in 36s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

clau, dya, lala, gaia, kllemi, Lumi Multumesc frumos pentru urarile si cuvintele frumoase!
Si la voi sa fie sanatate si sa aveti noroc!

Duminica a plouat dimineata si ne-a stricat toate planurile. Trebuia sa mergem cu totii, noi si prieteni cu copii la ferma animalelor. A plouat si a stricat treaba! Asa ca am impartit petrecerea in 2, copii mici dimineata si cei mari dupa-amiaza la noi (de fapt la nasii Sofiei). Tortul era deja pus in casolete pentru ferma animalelor asa ca la plecare invitatii au luat tort. Cam asta a fost si cu ziua Sofiei.
Dar ... maine va fi petrecerea de la gradinita, va veni nenea clovn si se vor sarbatori Sofia si Mihnea. Abia astept sa vad pozele ca din pacate nu pot avea impresii de la Sofia :))

La multi ani sarbatoritilor pe care i-am ratat de la urari!
Sa fiti sanatosi si sa aveti noroc!

Lumi, sanatate multa-multa!

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

aaaaa si vreau sa si eu sa citesc povestea nasterii micutiei Cezara si nu se deschide pagina :(((.Help pls!

cu K2 in 36s si mamica de K1




http://nerantula.blogspot.com/2010/10/asa-venit-cezara.html

la mine merge.

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita2008

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

aaaaa si vreau sa si eu sa citesc povestea nasterii micutiei Cezara si nu se deschide pagina :(((.Help pls!

cu K2 in 36s si mamica de K1




http://nerantula.blogspot.com/2010/10/asa-venit-cezara.html

la mine merge.

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"


axum si la mine merge...multuuu ma bag la citit si plans cred :)

cu K2 in 36s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici


Noroc ca vine fii mea NO 1, de la gradi si ma pupa si imi da aripi sa pot zbura! :)

cu K2 in 36s si mamica de K1




si pe mine, si pe mine ma pupa Robi cand ajung acasa! vine cu manutele intinse la mine si intinde gurita.

mimihoo

mei, cand s-a nascut Cezara? am modificat lista cu 1 octombrie, dar nu sunt sigura de data.

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

nerantula Inca o data sa-ti traiasca ambii copii, sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei!
Am bazait putin, am trait momentele in care ai stat in ambulanta la maximum cat si nasterea in sine.Uffi...ai scapat mielule, acu io sunt ala de sacrificat pe lista.:)

cu K2 in 36s si mamica de K1

Mergi la inceput