Ghiocei de Martie-Aprilie***257***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Anamariame, eu n-am treaba cu superstitiile/paranormalul...dar poate Eva a avut o presimtire, un presentiment, un instinct cum numai animalele si copiii foarte mici pot avea...zic si eu, nu vreau sa par nebuna (nu ca n-as parea, oricum), poate ca prin asta ati scapat de la ceva rau!
Data viitoare sigur ne vom cunoaste! Numa NU iarna, iarna io hibernez...dar astept povesti de la intalnirile voastre

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Apropo, cum pot obtine o poza de grup, am incercat sa dau clik dreapta pe poza si save dar nu merge, salveaza poza dar nu o pot vedea...


Pai poti sa le downloadezi. La mine a mers.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
[
Deci inca o data multumesc atat lui Pisi si Novus cat si lui Horatiu si Anaan pentru ajutorul si chiar sacrificiul lor, de fapt, ca au stat dupa kurul nostru si ne-au facut excursia muuuult mai usoara decat ar fi fost fara sprijinul lor!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever


Hai, tu Ilinca, nu exagera! Ce sacrificiu? Pai nu noi am vrut neaparat sa te vedem? Ce sa mai zicem de alea opt ore petrecute de voi in tren sa veniti la intalneala?!Regretul meu este doar ca am avut putin timp la dispozitie sa povestim

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ilinca pai sigur ca te vroiam pe tine, dar n-a fost sotul instruit din camera si cum preia el initiative de acesdt gen si-a permis el sa aleaga psihologul. Sa fi vazut ce l-am certat in camera

Si ce vrei sa spui cu hibernarea, ca pana la primavara nu ne mai vedem?

Abia astept sa vad pozele facute de talentatul sot.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, taticul ala brunet si subtirel cu zambet ghidus e tati de Ian? Ca parca au acelasi zambet shotios... (uffa, nu mai stiu in pozele cui l-am ginit)

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!


Da, da, un tip foarte fain dl. Coco Jambo!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, taticul ala brunet si subtirel cu zambet ghidus e tati de Ian? Ca parca au acelasi zambet shotios... (uffa, nu mai stiu in pozele cui l-am ginit)

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!


Da, da, un tip foarte fain dl. Coco Jambo!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)



Soata de tip fain dl Coco Jambo, inca n-ai terminat de desfacut bagajele? Hai la raport! Cum ati ajuns? V-a placut la intalnire? Mai veniti la altele?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Ilinca, eu nu m-am gandit la varianta asta dar mai multe persoane mi-au spus-o.Cum e jocul asta "PSihologul"?Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Apropo, cum pot obtine o poza de grup, am incercat sa dau clik dreapta pe poza si save dar nu merge, salveaza poza dar nu o pot vedea...


Pai poti sa le downloadezi. La mine a mers.

Olga, mamica lui David iepurasul



Am incercat acum si a mers.

Ilinkoooo, normal ca am facut dar nu asa de des cum as fi vrut . Vezi ca nu ai raspuns la intrebarea cu mana sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Ilinca, eu nu m-am gandit la varianta asta dar mai multe persoane mi-au spus-o.
Cum e jocul asta "PSihologul"?


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



Pai nu trebuie sa stii din timp, caci tocmai asta este frumusetea jocului. Poate chiar tu vei fi data viitoare psiholog

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ramona, io in inocentza mea is convinsa ca in afara de voi n-a mai onorat nimeni din grup complexul Edelweiss cu o tura de sex! Deci mai simplu ar fi sa ridice mana sus cine a facut-o!! Tufete, o lasati numai pe Ramona cu mana sus?:)))
Da' n-ai zis cum facusi cu Stefanel, l-ai dus in vizita la fete?;))

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever

Mergi la inceput