Sep-Oct 2010 - Hai Eveline! (181)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Eu m-am pus pe treaba:



Indata imi soseste ananasul si ma pun pe halit...cica ar contine o enzima care ajuta la inducerea travaliului.

In caz de rezultate, va tin la curent



de David, barbatel iubit (5 nov. 2008) si 40+ Eric
Made in the Holy Land

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mari m-a emotionat pana la lacrimi reintalnirea ta cu ema sa nu va mai despartiti niciodata,ema isi iubeste fratiorul se vede din poze

natere usoara fetelor ana si dona!!!

pentru mamicile de baietei daca e cineva interesata puteti intra aici sa vedeti ceva hainute frumoase la super preturi http://entertainment.webshots.com/album/578468010cxCErW

pupici tuturor!

de 2 printi iubiti DAVID si STEFAN



HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns botosel452 spune:

Maitreyi, . Cred ca am citit pe diagonala, ca nu vazusem ce ai scris

Sa dea DD sa ajungem cu toate cu in brate, cat mai curand!



Valentina39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai Anna!!

Anna avea programata intalnirea cu dr.,la ora 13.00! E trecut putin de 1,asa ca,Doamne-ajuta!

Hai donna!!

La donna,sunt convinsa ca nu-i fals travaliul ala,asa ca agit pampoanele cat pot eu de tare-sigur vine bebe Tudor azi!!




Mamica lui Mihai si cu Maria Sa!
*****
Siluan trebuie sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

lora, be_one, mai3, asa am patit si eu.insa eu scoteam si mai putin.si ca si be_one nu m-a lasat inima sa-l las flamand.eu ii dau nan1, asta i-au dat si in spital si mie se pare mai comod de luat din cutie, sta bine inchis laptele.nu stiu cum sunt celelalte.si pt faptul ca si pe razvan l-am avut tot cu nan, am mers tot pe el.
ghiocela, testul non stress e o monitorizare a batailor inimii bebelusului.eu m-am dus sa-l fac si am ramas internata si la 3 zile nasteam.dar pt ca a fost necesar, nu pt ca am facut testul.
mai3, felicitari pt buric.
azi am reusit sa depun in sfarsit dosarul pt indemnizatie.acu sunt curioasa cat dureaza.cred ca pe la anu.
eu l-am scos pe calin sambata si duminica, bai, frate, cum il pun in carut urla de mama focului.el e de fel curios, mai ales ca incepe sa vada mai bine.tre sa-l iau un pic in brate sa-l calmez si abia apoi cu suzi in gura atipeste si sta.oare de ce face asa?
aaa, si de 2 nopti doarme asa prost, se frichine, bese,mai are muci.eu tot calcata de tren ma simt si acum dupa 2 luni.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Buna neata!

ANNA_IVAN, nastere usoara!

DONNA, nastere usoara!


Kiti, esti mai bine azi? Cred ca domnisoara Miruna isi pregateste terenul.

uta28 este 38+ cu Mara Elena AMR 2 s
------------------------------------------------
www.micaevents.ro" target="_blank"> Fotografii de botez pentru puiutul tau. Enjoy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani, moshulik!!!
mari, foarte emotionant.razvan nu se culca si nu pleaca de acasa fara sa-si pupe fratiorul.e regula si se intoarce din drum daca uita.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

tanamera ,eu chiar incep sa simt mai bine morcovul ala,pt.ca nici cu contractiile mele nu-i de joaca Ma tot incearca de mai bine de-o saptamana,azi-noapte au fost destul de ciudate,acum ma doare iar..Sper sa nu fie nevoie sa plec de azi
I-am promis chichiutzei ca sed bland Trebuie sa plec abia maine dimi la 05.30! Si iar imi amintesc si mor de necaz ca am acceptat sa ma interneze cu o zi inainte de za big ivent

Mari,mi-au dat lacrimile citind reintalnirea cu draga de Ema Cred ca o sa se indragosteasca iremediabil de fratior si,totodata,cred ca BB o s-o si ajute mult!




Mamica lui Mihai si cu Maria Sa!
*****
Siluan trebuie sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

mari m-a emotionat pana la lacrimi reintalnirea ta cu ema sa nu va mai despartiti niciodata,ema isi iubeste fratiorul se vede din poze

natere usoara fetelor ana si dona!!!

pentru mamicile de baietei daca e cineva interesata puteti intra aici sa vedeti ceva hainute frumoase la super preturi http://entertainment.webshots.com/album/578468010cxCErW

pupici tuturor!

de 2 printi iubiti DAVID si STEFAN


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

si daca imi place ceva?te anunt pe tine?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Mai3 ajuta-ma si pe mine cu informatii! La cat timp de la vaccinul din maternitate ii pot face fetei gauri in urechi?! In Iasi stii daca se face undeva la 1 luna- doua?! Stiu ca la Bijuterii fac dupa 6 luni! Multumesc anticipat!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput