Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (63)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

am vazut poze cu mara! e superba cu bentita, zici ca e minnie si are o culoarea frumoasa, zici ca e bronzata asa

si pe codrin care imi pare ca incepe sa semene cu lucas
anca in poza 10 imi place parul tau...



roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui irene26

Andra, unde-i meniul pe azi? Ori nu l-am observat eu?

http://community.webshots.com/user/irenmir74?vhost=community

Irene, mami de Diana

It's not how good you are, it's how good you want to be.



l-am pus ieri si pt azi



Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliraluca spune:

Oana, daca nu ajunge altcineva mai devreme iti iau eu. Si eu vreau sa iau, multumim Roxi si sper sa ajung weekendul viitor. De trimis nu e problema. Ce nu facem noi pentru cele mai lungi gene din zona?

Ileana si Kira Maria (11.03.2010)

http://picasaweb.google.com/ilenuta79/PozeKira#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

Gata fetelor, mi-a iesit, lipseau ghilimelele! Multumesc fetelor pt asistenta tehnica! Pana la urma am dat quote la Roxana ca sa clarific situatia odata!
Ooooof Nafi, grea situatie si cu barbatii astia, intr-adevar, barbatii sunt ca niste copii mari care necesita multa atentie si grija! Nu trebuie sa uitam de relatie, dar vin si intreb si eu ca Nibi Niki: dar de noi cine are grija?

poze

Irene, mami de Diana

It's not how good you are, it's how good you want to be.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:


Citat:
citat din mesajul lui dayanara

am vazut poze cu mara! e superba cu bentita, zici ca e minnie si are o culoarea frumoasa, zici ca e bronzata asa

si pe codrin care imi pare ca incepe sa semene cu lucas
anca in poza 10 imi place parul tau...



roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Multam' Roxi! Mara e bronzata pe picioruse si fata; oricum nu are pielea alba ca n-ar avea cu cine semana. Bentita e in set cu o rochita superba doar ca rochita este pentru vara viitoare.
ANCA
NAFI ma bucur ca intre tine si sot totul este in regula acum; si-un lucru imbucurator este faptul ca regreta acele conversatii. E drept ca din pricina faptului ca ne ocupam f mult de copiii nostri neglijam sau acordam o importanta mai scazuta altor lucruri insa cei din jurul nostru (nu doar sotii) uita ca suntem mame cu norma intreaga si ca apartinem copiilor nostri in masura in care si ei ne apartin noua. Avea Roxi o vorba legata de soti... si strada (mi-a placut Roxi, sa stii!)
Un mare pt tine si Ricky!

Maine ma pun sa vad pozicile noi!
Noapte buna!

Mami de doua minuni: Luca si Mara


I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui nibi_niki

Nafi exact despre chestia asta am discutat cu nasa zilele astea la o cafea.M-a sfatuit sa mai am putintica grija si de sot nu numai de Maria.Dar de mine cine are grija?.Ei de ce nu au gura sa vb daca ceva nu le place?De ce trebuie sa gaseasca intelegere la o colega\vecina\prietena?
S-a trezit puiul..revin

MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010)
www.flickr.com/photos/44856184@N03/" target="_blank">POZE
AMR....7KG


femeia si barbatul sunt 2 specii total diferite, nu au aceeasi optica, gandesc f diferit si nu se inteleg reciproc niciodata

doar ca ce putem face noi mai bine decat ei este sa empatizam si sa actionam in consecinta, si asta rezolva multe



Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

Roxanate felicit pt alegerea scaunelului..este cel mai comod si util lucru ce-l am in casa pt Codrin. Se poate folosi pana la 4 ani atasat la masa de bucatarie. E mai scump, dar merita!
Iar despre codrin..asa este..incepe sa semene cu Lucas


Andramersi..m-am tuns si m-am vopsit ieri sa mai arat si eu cumva. ma gandesc sa ma apuc de epilat la salon, solar,manichiura etc..sa ma simt din nou mujerca prea le-am lasat toate balta si azi-maine isi gaseste si sotu o colega sepsi

Anca
_
mami de Codrin (20.03.2010) si
de Lucas (21.09.2000)

Codrin luna a 6-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliraluca spune:

Am pus poze noi la semnatura ca am fost cam lenesa. Intru sa vad si eu iepurasii frumosi.

Nafi, imi place la tine calmul si ratiunea cu care expui ce s-a intamplat, tocmai ca sa tragi un semnal de alarma. Ma bucur ca esti ok, nici nu avea cum sa fie altfel, pentru puiul vostru drag. Multumim ca ai impartasit experienta pentru cine are urechi sa auda.

Irene, cred ca si eu am reusit cu pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

nafi un refresh dat relatiei, ihi, e bun venit! la voi comunicarea, la noi a avut de suferit, nu prea mai scartaia patul eeeee, dar acum ne-am revenit eu sunt toata un zambet, iar el se plange de dureri de mijloc
iti doresc ca bona gasita sa fie pe gustul vostru!

Anca ti-am vazut cavalerii!!! si cumva Codrin in poza 12 si 13 este cu varul de 1 anisor??? nu-i nicio diferenta intre ei, ce baiat mare are mama! La multi ani pt Dominic! (cred ca nu gresesc numele, nu?)

Rebiana ti-am vazut comorile, se vede ca esti fericita, ai si de ce!

Am lasat si cateva comentarii la ultimele poze vazute - Anca si Rebi - mi-as dori sa le comentez pe toate, dar timpul asta ... nu-i de vanzare.



Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui babyangel

Roxanate felicit pt alegerea scaunelului..este cel mai comod si util lucru ce-l am in casa pt Codrin. Se poate folosi pana la 4 ani atasat la masa de bucatarie. E mai scump, dar merita!
Iar despre codrin..asa este..incepe sa semene cu Lucas


Andramersi..m-am tuns si m-am vopsit ieri sa mai arat si eu cumva. ma gandesc sa ma apuc de epilat la salon, solar,manichiura etc..sa ma simt din nou mujerca prea le-am lasat toate balta si azi-maine isi gaseste si sotu o colega sepsi

Anca
_
mami de Codrin (20.03.2010) si
de Lucas (21.09.2000)

Codrin luna a 6-a


tu lasa pilatul, solarul, manechiura, fugi la oftalmo, ca nu-i vorba de mine cu complimentele pt coafura - nu ca nu ai merita - ci de la Roxana sunt



Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput