Pufi iubiti de ian-feb 2010(143)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Neatzaaaaa!!!!
LML BOBITZA,JIJI, THE 'PATRIOT' !!!!

Lilo vorba lui MP, de aia nu merge nici Yannis al meu in 4 labe!!!

MP, Cris d nici noi nu mergem in 4 labe

Miremia offff nu mai aminti de pozele alea din spital ca devin nostaaaaalgicaaaaaaaa.

Lorex cu placere. Sa-i porti sanatoasa! Meri de banuti, au intrat in ziua in care i-ai depus .

...nu mai stiu ce vroiam sa zic...

Daca dispar subit sa stiti ca ma mut. Am gasit ceva de 108 mp utili in loc de 70 cat avem acum intr-un bloc nou la aceeasi chirie so why not? Mai ales ca trec de la camere decomandate (bucatarie si sufragerie despartite de hol) la living ceea ce zic eu ca-mi va permite sa ma descurc mai usor, adica o sa il pot supraveghea pe Yannis in timp ce gatesc, nu mai treb sa fac ture-ture.
Whish us luck! Suntem numa io si tati si cineva treb sa aibe grija si de Yannis si sa ne si mutam sper sa reusim....
La ai mei nu pot apela ca-s cu bunica, spital etc, eventual tata poate sa vina dar tata nu stie sa ii dea de mancare sau sa il schimbe pe Yannis, el poate numa sa il intretina, pazeste masina cat caram noi una alta etc....

de Yannis


AMR ... da nu le mai pun ca cica nu se vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

LML PATRI, JIJI, IRINA, BOBITZA, DANIEL, ADRIAN sa fiti sanatosi, cuminti si fericiti!

dece, multumim de cinste

si Maia doarme bine noaptea, se culca la 9-9,30 si pana la 6-7-8 nu mai da semne. doarme in camera ei, in patut, de vreo 3-4 zile adoarme singura dupa bibe(pe care i-l tinem noi, nu si-l tine singura ca numai joaca ar fi pe ea) azi am stat cu urechea ciulita de la 7 ca ma dureau sanii, sa-i dau sa pape, si abia pe la 8 aud un mic zgomot, ma duc la ea si era deja la joaca, pe burta, gasise o jucarie in celalalt capat al patutului

MP pt tine

Alecsa, multumim de capitol nou

Lorex, mie mi se pare fain cum ti-ai petrecut ziua, shopping si distractie

Mara, bravo, pui mic!!!!



mami de fetita mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:


LML BOBITZA,IRINA
JIJELU,PATRIOTU',DANIEL,ADRIAN


Distractie mare astazi ! Sa-i antrenati cat mai mult pe parinti astazi



Servit toate tratatiile.



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:



LML Daniel cel plimbaret!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 5 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

A propos, sorry de offtopic.
Daca stiti pe cineva din Bucuresti care vrea o canapea, noi o vindem ca nu avem unde sa o punem (http://www.okazii.ro/catalog/44168504/Canapea-3-locuri-Neoset-SUPER-OFERTA-.html). Pretul e negociabil.
De asemenea, daca aveti idei despre unde as putea sa mai postez ca sa o vand sunteti binevenite cu sugestii si propuneri

de Yannis


AMR ... da nu le mai pun ca cica nu se vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Intrebare:
Pot sa-i dau afine micutei? Daca sunt permise le-as amesteca cu iaurt sau cu cereale.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 5 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Alexutza spor la mutat, sa aveti o viata frumoasa si linistita in casa noua!
Propunerea mea ramane valabila.
Canapeaua poti sa o pui si in bazarul de pe DC.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 5 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Intrebare:
Pot sa-i dau afine micutei? Daca sunt permise le-as amesteca cu iaurt sau cu cereale.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 5 kg


Cred ca da. Cei de la hipp au borcanele de mere cu afine recomandate de la 4 luni.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna fetelor,

Pentru doritori de olite, am uitat sa va trimit un link. Nu am achizitionat-o, dar o voi face. Pana atunci spor la schimbat scutece.

http://www.tookie.ro/olita_ursulet_disney.html

Intrebare pentru mame de voinici. Pediatrii v-au spus cum stau flacaii cu outzele lor? Sunt bine, la locul lor, sunt plimbacioase? Noi am facut eco, caci sunt cam plimbacioase uneori si ne-a invatat dna doctor o tehnica de masaj ca sa le prinda crescutul unde trebuie si nu hai hui pe canale.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

A propos, sorry de offtopic.
Daca stiti pe cineva din Bucuresti care vrea o canapea, noi o vindem ca nu avem unde sa o punem (http://www.okazii.ro/catalog/44168504/Canapea-3-locuri-Neoset-SUPER-OFERTA-.html). Pretul e negociabil.
De asemenea, daca aveti idei despre unde as putea sa mai postez ca sa o vand sunteti binevenite cu sugestii si propuneri

de Yannis


AMR ... da nu le mai pun ca cica nu se vad


Doar voi doi mutati bagajul? Are you sure? Cat timp aveti la dispozitie? CA eu am impachetat o saptamana si m-a ajutat cineva si au fost vreo 7 barbati la carat. Bafta ca ai nevoie. Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput