Prietene la bine si la greu - 58

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Trebuie sa ma bag la somnel ca sa diger ca un boa constrictor tortuletul de la lyly ca am vazut ca nu sinteti pe aici prea multe si l-am halit pe tot
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

ce ma bucur ca s-au mai ocupat cateva locuri pe bancuta, ma gandeam ca raman singurica in seara in care am si eu timp de forum

Lili ce ma bucur sa te "vad"...las ca se echilibreaza ea balanta acusi, o sa vezi...sa-ti dau un ceai cald sa te incalzesti? saru'mana pt aprecieri , de Mariuta nu zici nimic?
hai, scutura egretele de praf si taraie-le putin pe parchet poate se aude pan' la Capisoni acasa

Andre cred ca ai facut intindere la mana pana i-ai dat 230 ml lapte cu lingurita, nu mai conteaza, Chiara e fata mare ...sanatate multa

Anca mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Lumi, foarte emotionant ce povesteti tu acolo. mi-au dat lacrimile...

Monis, frumoasa mocheta. sa se joace pe ea sanatos Santi.

Raluci, KFC zici?! la noi in oras nu avem si de cate ori venim in tara trecem pe la ei.

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Buna seara

Si eu prin zona cu un castron de struguri in fata, o cutie de rafaelo in dreapta si pahar cu bere alaturi...nu stiu cu care sa incep. ....

Si pentru ca la mine e trecut de 12 noaptea si astazi e ziua mea, ziua in care schimb prefixul, vreau sa va multumesc ca ati fost alaturi de mine in ultimul an de zile mai mult decat cele mai bune prietene ale mele, ca am avut atat de multe de invatat de la voi, incat singura nu cred ca as fi invatat mult timp de acum incolo si pentru ca sunteti mereu aici, aproape de mine.

Va invit la un pahar de bere si la o bombonica, asta e tot ce am acum iar maine nu stiu daca reusesc sa vin cu cinstea pt ca sotul vad si-a luat cateva zile libere si ma tot abureste sa mergem maine in Tbilisi, nu stiu ce pune la cale

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:



Monica, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!!


------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Vad ca ati parasit toate bancuta...ma duc si e la culcare.
Noapte buna!

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

na ca am trimis la tzanc mesajul anterior... a si aparut capitol nou

Licurici... si cam atat

Ramona c, eu cred ca deja e prea tarziu... poti sa nu mai faci cont nou.... oricum vei fi suspecta nr 1

beeei! da ce-i aici? toata lumea rade de se tavaleste... sa inteleg ca a revenit la munca Ramonix???

Andre, deci vin italiencele la Romanica? sa nu uiti sa bagi un test de sarcina inainte sa urci in avion ( glumesc, evident)

Monis, vazut Iulian scump pe mocheta teribila... si m-am indragostit. Eu uras de felul meu covoarele din motive de alergie cumplita la praf.... dar tare ma tenteaza sa pun una d'asta in camera sa se plimbe piciul meu

Lumi, am citit cu ochii in lacrimi despre reintalnire... stii tu de ce!!!. Sa aveti o vacanta frumosa si sa petreceti minunat rtimpul in 3

MONICA

somn usurel si pufosel...cu putine treziri si scurte.... cu lenevit in pat dimineata... ca intr-o zi ploioasa de toamna linistita


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Monica sa fii fericita !

noapte buna fete dragi, ne auzim maine

Anca mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Monica,La multi ani fericiti si frumosi,sa ai parte de multe realizari si muuulte zambete!

Andre. Ma bucur ca ai gasit o solutie sa o faci sa pape lapticul!

Ionela,stiu cat ma intelegi,si sa stii ca te inteleg foarte bine acum,e atat de greu....Si Annabelle a fost mai mofturoasa dupa ce a plecat Richard,nimic nu-i convenea....dar a trecut. Si uite ca nu l-a uitat....ma asteptam sa planga cand l-a vazut,dar ea zambea intr-una si nu il mai lasa sa plece....
O sa se mai linisteasca Mihnea,va trece si perioada asta...si va doresc sa treaca cat mai repede!

Ancutzica,putin mai e si veti fi numai voi 3 in casuta voastra!

Liloasa multumesc de explicatii! Daca Richard a adormit pe canapea,profid de situatie si "ma dau" pe forum,asa ca am citit si din urma!
Ce mai face Mariuca?

[size=4]Avalon, La multi ani [/size=4]si tie,cu scuze pt intarziere! Ma bucur mult ca ti-a ascultat DD rugile si ti-a dat doi copii frumosi si sanatosi.
Multa sanatate si bucurii intregii familii!


Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Monica! Sa ne traiesti sanatoasa alaturi de Mariuca si sotior! Pupici!

Eu ca de obicei ma scurg de somn aici pe scaun...cred c-o iau spre patut...


Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput