Bazar umanitar ***46***La multi ani, Diana!*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Diana!

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

La multi ani Diana!



La multi ani ! si de la mine





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetelor. am si eu o rugaminte :cum sa fac am si cumparat ceva din bazar dar am si vandut, ce trebuie sa fac ca nu stiu.

multumesc mult

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

La multi ani Diana!!! tot ce-mi doresc mie si apropiatilor mei, iti doresc si tie!

Mary, ma bucur ca baietelul ebine...si cel mai important...SANATOS!!!


Azi sunt atat de fericita...Flavius, baietelul meu ..a facut primii pasi...si vad ca-i tot face...mereu!!!

Getik incerc sa-ti explic, acum sa vedem cat de bine o fac...daca nu reusesc, le rog pe fete sa o mai faca ele odata!

In momentul in care ai cumparat ceva (de fapt, ai licitat), la un moment dat esti anuntata daca ai castigat acel produs. Cand l-ai castigat, vezi pentru ce copilas este donat. Depui banutii pe produs in contul copilasului respectiv, iar apoi ceri aici confirmarea platii.
Daca tu esti cea care a donat ceva...sau ai vandut...atunci cand cineva a licitat si a castigat produsul respectiv, vezi daca ti-a trimis tie banutii, in contul tau (daca este vandut)..sau ceri confirmarea platii aici... si cei ce se ocupa de cazul respectiv anunta daca au intrat banutii. Dupa ce au intrat banutii in contul copilasului, atunci trimiti pachetelul catre persoana care a licitat si a castigat acel produs.

E posibil sa-mi fi scapat multe, va rog sa adaugati, completati voi aici!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

La multi ani Diana, fruntea sus , multa putere si multa sanatate

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

La multi ani Diana!!! tot ce-mi doresc mie si apropiatilor mei, iti doresc si tie!

Mary, ma bucur ca baietelul ebine...si cel mai important...SANATOS!!!


Azi sunt atat de fericita...Flavius, baietelul meu ..a facut primii pasi...si vad ca-i tot face...mereu!!!

Getik incerc sa-ti explic, acum sa vedem cat de bine o fac...daca nu reusesc, le rog pe fete sa o mai faca ele odata!

In momentul in care ai cumparat ceva (de fapt, ai licitat), la un moment dat esti anuntata daca ai castigat acel produs. Cand l-ai castigat, vezi pentru ce copilas este donat. Depui banutii pe produs in contul copilasului respectiv, iar apoi ceri aici confirmarea platii.
Daca tu esti cea care a donat ceva...sau ai vandut...atunci cand cineva a licitat si a castigat produsul respectiv, vezi daca ti-a trimis tie banutii, in contul tau (daca este vandut)..sau ceri confirmarea platii aici... si cei ce se ocupa de cazul respectiv anunta daca au intrat banutii. Dupa ce au intrat banutii in contul copilasului, atunci trimiti pachetelul catre persoana care a licitat si a castigat acel produs.

E posibil sa-mi fi scapat multe, va rog sa adaugati, completati voi aici!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE


camy ce am cumparat nu era la licitatie, pt nici un copil, l am cumparat pe loc i am trimis pm titularei dar nik asa ca nu stiu ce sa fac

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

LA MULTI ANI IMPLINITI!

DIANA

Multe si


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

DIANA LA MULTI ANI FERICITI SI SANATOSI!!!DOAMNE AJUTA SA FITI BINE SI TU SI PUIUL TAU!!!

eu incep sa fac febra sanii ardce naiba fac??

de 2 printi iubiti DAVID si STEFAN



HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

o preiau eu pe getik si ii explic pe mess ca merge mai repede

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

nushu baga tare si rapid masaj inet la sani si cu apa calda la inceput si scoate cu pompita laptele,apoi comprese cu apa rece

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput