Prietene la bine si la greu - 57

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Raluci www.13enterprise.co.uk/camera%20copilului/poarta-siguranta-metal" target="_blank">asa ceva nu te coafeaza?

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

si eu pe aici...
lauriciule ai admiratori prin zona

fetelor ce mai stiti de lavinia? stie cineva cand are nunta?

dozz eu intrebam de carnita, daca nu papa puiul, merci pt raspuns

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

LA MULTI ANI AVA !!!



Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Fetele, doar atat pot sa spun: am ramas interzisa. Multumesc ingerului pazitor de mesaj, dar se vede treaba ca nu e ok sa spui tot din casa in alta parte. Acum o incasez pe masura..
Va pup pe toate!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Licurici De cand am citit mesajul, am vrut sa lansez un raspuns cu multe puncte puncte. Apoi am zis sa vad reactia ta, poate era de bine si nu am inteles eu. Uite, mai sunt si oameni care n-au ce face, altii se plang ca nu le ajunge timpul. Stiti care sunt mai castigati, nu?Imi pare rau daca ti s-au creat probleme Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Ava, La multi ani fericiti! Sa ai numai impliniri!

Noi am revenit de prin alte zari, s-a terminat cu bine nasitul dar suntem terminati de oboseala si maraiti rau!
Pupici la pitici si mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Nu sunt la curent cu noutatile, dar de Lavi stiu, de fapt cred, ca sambata asta a avut si ea nunta! Asa ca...
Fericire multa si Casa de piatra cu multa intelegere!

Lauriciule, ce s-a intamplat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Fetelor ati pus sare pe rana cu discutia despre cum sa ne organizam mai bine timpul. Deci...eu nu am pe nimeni Parintii mei sunt in provincie, socrii divortati(soacra de 8 ani in Italia). Eu fac mancare pt Ema si pt noi, curat, spalat etc Ma mai ajuta sotul cand poate. Sambata dimineata merge in parc cu Zburly si eu raman acasa sa fac curat. Pana se intorc ei bineinteles ca nu reusesc sa termin. In rest, fac mancare si ce mai am de facut cand doarme ea.
Toata lumea spune sa mai merg la parintii mei sa ma mai relaxez. Hmmm...nu stiu cata relaxare e...ca au si ei una alta de facut prin casa, nu pot sta numai dupa fundul nepoatei. Eu o schimb, o adorm, ii dau sa pape etc Oricum am mai mult ajutor decat acasa.
Haideti ca m-am plans un pic ca asta era marele meu of...


Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Mai fetelor eu stiam ca LAvi in octombrie are nunta, ca atunci vor sa taie si motul, ma insel oare?

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Mai fetelor eu stiam ca LAvi in octombrie are nunta, ca atunci vor sa taie si motul, ma insel oare?

mami de Vlad (29.10.2009)



asa e, in octombrie este.

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput