Burtici nov - dec 2010. Felicitari MOSHULIK(117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui vmadelain



Miruna, Ukume, Sunset, Beatrice si alte burtici cu probleme sau dureri Sper sa va treaca repede si sa va bucurati de zile si nopti mai linistite!




saru`mana

Doamne ai grija si de noi 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

madalina bine ai revenit acasa...sper sa mai stai in spital decat atunci cand trebuie sa nasti



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmadelain spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

madalina bine ai revenit acasa...sper sa mai stai in spital decat atunci cand trebuie sa nasti


alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 33+ cu


La fel sper si eu! Pupici!!!

Madalina30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

ratusca multumim



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

am vazut pozele de la "intalneala" de aseara...mama ce de burtici frumoase

Doamne ai grija si de noi 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rala spune:

Salutare fetele, intru si eu scurt sa dau raportul: prin zona cu pregatirile. Si sa urez felicitari lui mosulik pt minunea de fetita. Si in special sa ii urez Celestei bafta multa si mult relax, sa ne dea vestea cea mare cat mai tarziu.
Pe toate fetele vechituri sau prospaturi

32+ cu viitoarea scorpioanca Maia
"Babies are such a nice way to start people."
-- Don Herold

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmadelain spune:

Hei burtici!

Am intrat si eu in febra pregatirilor pt camera bebelinei! Am si eu o rugaminte: mi-a ramas de la cumnatul pe care l-am mutat un dulap in stare ft buna si nu prea am unde sa-l pun asa ca vreau sa-l adaptez si sa-l folosesc in camera fetitei Aveti idee unde gasesc niste autocolante vesele si colorate?

Daca ma puteti ajuta cu sugestii va sunt recunoscatoare!

Madalina30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Ratusca chiar ca suntem vaitacioase ! Lasa ca ne facem noi bine, ne trece si lenea si ne revin si neuronii , cu calm... Si eu am momente in care imi este lene si sa misc ceva din stanga in dreapta... de fapt in ultima saptamana numai asa am functionat.

Madalina, bine ai revenit!!! Autocolante gasesti la Bricostore si la Ikea. Cu siguranta gasesti si la magazine cu tapet dar nu stiu sa iti recomand niciunum. La Bricostore au cu personaje Disney iar la Ikea au cu animalutele acelea ciudatele

Fetelor nu va intelegeam cand spuneati de palpitatii... m-au luat si pe mine . Cum ma intind cu ma sufoc si ma iau aceste palpitatii... pai si eu ce fac. Sa stau in fund nu am voi ca se deschide colul, sa stau intr-o parte nu am voie ce ma rupe bebe (da foarte foarte tare), sa stau pe spate nu ca ma ia sufocatul... pe bune imi ramane sa stau in cap, dar as fi ca Hopa Mitica



MIRUNA cu Emanuel si bebe Iustin 32 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

M-am epilat singura acolo jos!

Madalinapai si ai stat singurica in spital si n-ai zis nika?
Celesta, JoAnn, ce faceti?
Abia astept sa ajung la dr, stiu ca ma voi intrista putin ca iar imi va zice de placenta...dar bebe sa fie bine!

33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Trebuia sa scriu mai mare ca sa afle toti care citesc forumul(membrii sau ne membrii)de performanta mea!
Ca ce am putea sa scriem si noi aici, decat de o vaietatura, de o vergetura....ca asa e cand nu mai mergi la serviciu si stai intre 4 pereti

33+

Mergi la inceput