Aspirante optimiste > 20 ani (582)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

fetelor, cine vrea teste de sarcina super bune si ieftine cu limita de detectie de 25 sa-mi trimita pm


ajuta-ma sa devin o cu sanatos si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Lorena, am incercat sa-ti dau PM dar nu merge

Traieste,iubeste, daruieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

eu declar z1
offffffffff

imi e tare frica
uitati ca inainte am ramas din prima in ambele cazuri si acum deja incercam de 3 luni si nimic nimic

poate ca e ceva in neregula si Dumnezeu mi-a ascultat rugile si nu mai raman pana nu imi fac analizele alea
ca sincer asa m-am rugat, ca decat sa pierd din nou mai bine nu mai raman decat cand sunt sigura ca am facut si analizele de trombofilie


va pupic

ajuta-ma sa devin o cu sanatos si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_i spune:

Lorena, lasa-l pe Dumnezeu ca El nu se ocupa de analize, mai bine du-te tu si fa-le, inainte de BB.
cu rabdare, o sa vina si
avand grija de tine, ai grija si de ceilalti - nascuti sau inca 'pe drumul' catre voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Lorena, nu-ti pierde speranta, e inca devreme... au trecut abia 3 luni, stiu ca e greu, dar asta e ... trebuie sa ai rabdare

www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

gata fetele,revenii,atasai pozele la ANDRESIALEX si sper sa va placa de bambolina meaobligat -fortat
Vad ca sunt multe fete noi,adika pt mine,va doresc mult succes in reusite si sa aveti minunea in brate cat mai curand
ANCA un sincer LA MULTI ANI!,multa sanatate la toata familia si bafta pe toate planurilepupicei multi MARIEI!
Sper sa revin mai des dar am scuza de la absente

FERICITA DE MARA 8-07-10 SIALEXANDRA 1-02-07


ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogoshika10 spune:

Si eu zic ca e mai bine sa ne rugam noi toate lui DD sa te tina sanatosa, Lorena, iar tu sa faci analliza si o sa fie bine. Doamne-ajuta.Te pup si-ti doresc sa fie toata experienta asta cu bine si cu sporire a sufletului tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Andreea, felicitari!! Ai doua fetite frumoase foc!! Sa-ti traiasca si sa se faca mari!!

www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabyv

Andreea, felicitari!! Ai doua fetite frumoase foc!! Sa-ti traiasca si sa se faca mari!!

www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
multumesc la fel,pupici dulci

FERICITA DE MARA 8-07-10 SIALEXANDRA 1-02-07


ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Andreea ai 2 printese superbe.
ti-am lasat oricum mesaj p mess





Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 25+ cu Natalia Maria

Mergi la inceput