Aspirante optimiste > 20 ani (581)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

bella, kitti sotii au buni?

bella si eu am facut 4 luni polidin pentru ca am avut o anexita pe stanga si tot nu am ramas din cauza trompitelor.


nu im lua speranta..lasa-ma sa visez luna asta

aspiranta la bebik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

eu pana sa-mi doresc nu stiam nici ce-i ala mucus...cand am vazut ca nu raman o luna...doua ...trei...am inceput sa intru pe net si m-am informat...si asa am ajuns si aici...si chiar ma bucur pt ca gasesti numai fete care te inteleg si daca pot sa-ti dea un sfat o fac cu mare placere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

bella n-ai de ce sa nu visezi..oricum la tine e prea devreme ca sa zici ca exista vreo problema...poate ca sapt viitoare vii cu vestea cea mare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27

bella n-ai de ce sa nu visezi..oricum la tine e prea devreme ca sa zici ca exista vreo problema...poate ca sapt viitoare vii cu vestea cea mare..


sa te auda Dumnezeu

aspiranta la bebik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

da bella iti spuneam si eu experienta mea

Oricum polidinul este bun si eu mai vreau sa fac o cura de 3 luni pe timp de iarna.

kitti daca nu ai mucus asta nu inseamna ca nu ovulezi.ti-ai facut minitorizari?Daca nu incearca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

la mine nu a mers faza cu polidinu.
atat k nu au mai fost durerile asa mari cand veneau uratii.
dar in rest...nici o diferenta.

ma bag la nani
noapte buna si somn usor




Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 25+ cu Natalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

fetele eu ma bag la somnic
si noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Noapte buna, fetele!!



www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

somnik pufos fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_i spune:

noapte buna, fetele...

eu nu stiu de ce dar am inceput sa ma simt destul de rau: am o permanenta stare de greata si... ce dureri cand vin rusii, acum parca ma traverseaza o intreaga hoarda de tatari

Mergi la inceput