Aspirante optimiste > 20 ani (581)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

am zis intai sa rezolv problema cu hormonii...si apoi vreau sa fac si eu laparo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

kitty si eu am facut polidin(cred ca stii) ma rog la doamne doamne sa se prinda luna asta, ma rog sa se fi prins ca deja foliculul sa spart de cateva zile bune cred(asa mi-a zis ecografista)
fetele am endometru 7,5 sa ma astept la menstruatie curand sau e normal. ca nu prea ma pricep

aspiranta la bebik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

bella e normal ca endometrul sa fie de marimea asta din cate stiu eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

si eu

Eu analizele hormonale le am bune.Acum am inceput monitorizarile foliculare si imi fac si teste de ovulatie.In ziua a 10 a CM aveam un folicul dominant de 14 mm.Ma mai duc in ziua a 14-a.Sper sa mai creasca si cel dominat si ceilalti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

bella, kitti sotii au buni?

bella si eu am facut 4 luni polidin pentru ca am avut o anexita pe stanga si tot nu am ramas din cauza trompitelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

racheel e bine ca nu ai alte probleme...inseamna ca dupa ce-ti rezolvi problema cu trompitele...o sa vii repede cu liniutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

bella, kitti sotii au buni?


la noi e mega bine sotu. cand sa uitat dr pe spermograma a zis ca de mult nu a mai vazut una atat de buna:

aspiranta la bebik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

daaaa...la al meu sot... sunt atleti..alearga prin toate cotloanele...dar daca saracii dau de outul meu anemic sau chiar inexistent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

kitti, in iulie cand am aflat ca sotul are oligo am inceput sa citesc destre asta pe acest forum.De aici am invatat ce trebuie sa fac.Pana atunci nici nu auzisem de histero, laparo, trombofilie, endometrioza si toate cele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

felelor faceti-va histero sau sonog si daca iesiti bine din asta o sa apara si ||

Mergi la inceput