Fluturasi de martie-aprilie 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

merg sa pun buburuza la culcare si poate mai revin....sa vad cand ajunge si tati acasa de la un dinner. il astept ...la program de "activitati domestice"......


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

alina cred ca e tare incantat taticul ca v a avea si baiat...


mamica fericita de printesa si 17+ baietel


daaaaa!!!!!!!!!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

am uitat sa va zic de vreo 2 zile a inceput si bb meu sa aibe ceva miscari mai fortoase si chiar se simte cateodata cand pun mana pe burta

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

yasmi acel sirop de la ce varsta se recomanda?

19+




uite aici detalii http://www.magazin-naturist.ro/suplimente-alimentare-nutritive/coughend,-100-ml,-sirop,-star-ayurveda---2677
vb ,mai tarziu.
am auzit numai de bine si de siropul grindtuss.


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

merci dar nu scrie de la ce varsta se recomanda ,buburuza ta cat are?

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Yasmi pai atunci la tine e mai complicat,trebuie sa ajungi la coafor.Eu am o singura culoare,saten

Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salo_sama spune:

hello fetele
nu am mai intrat zilele astea ca am avut o stare de nestare de nu ma regaseam deloc

am intrat si acum pe fuga sa va salut, sunt la bucatarie cu sotul gatim

sunt intr-o mare dilema, ca vreau sa fac salata si am nevoie de maioneza si am incercat acasa sa fac din ou fiert si mi se taie in draci si am renuntat si am zis ca de pofta ma duc sa cumpar helmman's ca stiu ca zicea strumphy ca aia e ok sa o mancam...dar pe ea scrie ou galbenus de ou 1,3% si ou 3% si nu stiu ce sa fac
sotul zice ca nici vorba sa fie ou ca e praf de ou si ca oricum e trecuta prin o droaie de aparate si numai crud nu e oul ala

si mai stiu si io ca am avut tangenta cu domeniul si pastele care zic ca au ou sunt facute de fapt cu praf de ou ca ar fi mult prea scumpe daca s-ar baga oua in ele

dar tot sunt in dilema
hellpppp...vreau maio..........
ce ma sfatuiti?

pupici

Simona, viitoare mamica extrem de fericita, 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna seara din nou

Eu inca bantui pe aici... am selectat cateva poze , munca grea din 400 si de poze

Voiam sa urez bun venit noilor burtici si sarcini usoare

Felicitari celor care au aflat culoarea caruciorului sa fie asa cum va doriti si la final

Eu abia am 13 sapt si 3 zile , nu cred ca aflu nici la eco pe 29 sexul, o sa trebuiasca sa stau sa astept dupa puturosii astia de aici pe 10 nov ...

Azi cand am intrat pe usa aveam 2 plicuri in posta de la spital, unul cu foile care trebuiau sa imi ajunga pana pe data de 8 sept cand am fost eu la eco de 12 sapt si unul in care ma roaga sa ma duc la spital sa mai dau o proba de urina ca nu stiu ce naiba au facut cu ea si au aiurit-o si nu o mai au Sa mai spun ce cuvinte de lauda le-am adresat cand am vazut ? Nu cred ca e nevoie ca va dati si singure seama

Hai ca s-au incarcat pozele si va pun link aici : PARIS

Va pup, revin mai tarziu... sa ii arat si sotului pozele acum ca nu a apucat sa le vada




BB on board!!! 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salo_sama spune:

yasmica nu m-ai uitat
felicitari noilor carucioare...tare bucurie ptr fiecare...scuze ca nu tin minte numele sa spun fiecaruia in parte data viitoare stau cu creionul si foaia in mana
strumphy bine ai revenit..ma bucur ca nu mai esti racita si..cred ca si eu daca as ajunge la paris as simti la fel..dar fiecare cu gusturile lui, bien ca ti-a priit macar

ma pun sa citesc ce ati mai scris zilele astea...se pare ca azi stau maimult , ieri am dormit pana la 12 hihihih

Simona, viitoare mamica extrem de fericita, 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

salo_sama, eu cred ca pe eticheta scrie si ca este pasteurizata maioneza aia si chiar daca eu nu cred ca e ou crud in ea, tot prafuri si E uri multe, dar ou crud nu prea cred. Vezi sa fie in termen si in rest eu spun sa mananci ca eu cred ca e pasteurizata


BB on board!!! 13+

Mergi la inceput