Fluturasi de martie-aprilie 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumfule bine ai revenit!! ma bucur ca te-ai simtit bine si asteptam pozicile....

alina felicitarrrrrriiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! era cazul de un carucior albastru ca doar esti in capul listei!! ce frumos!! vei avea pereche!! ai pozici de la eco??

anaxena te asteptam maine cu vesti bune! la ce ora ai programare??

ally esti bine??? poop

madutza parca maine vine, nu??

buburzul meu a ajuns undeva exact sub buric. a inceput sa misune pe acolo....

strumfule daca ai revenit cu bateriile incarcate nu adaugi in listuta:
copiloi carucior roz
bulina carucior albastru
alina carucior albastru
+ datele lu' millie



millie unde stai in TM? la ce dr esti??

ama esti bine? au mai trecut greturile??

simo multa sanatate tie si la micuti. si iasmi a racit.

cami spor cu pregatirile.

catank nu ai mai dat nici un semn de cateva zile, esti bine??

andreea, deea, salo, ruxandra,iony, msBB,bebe_nati,stefy, dorintza,spiridusha, magnolia,dya, miki viss,dinora, scrish, cris, pisucmic, madutza, leeloo.....

roxy , bine ca au trecut greturile si poti papa. si la mine au trecut de tot.

kg la mine.....60....


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

Yasmi pe unde umbli?

19+




azi n-am umblat decat putin de dimi....am fost sa imi mai iau cate ceva....

in rest cu buburuza racita care azi noapte s a simtit fff rau, saracuta, nu stiu daca a putut dormi 4-5 ore de cat a tusit....:((
azi am lasat-o la gradi pana la 13 apoi am bagat somn amandoua pana pe la 16.30 azi vad ca e mai bine.


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy, andreea cu ce v ati vopsit , acasa sau la salon???eu de obicei ma fac la salon de cativa ani....si as vrea sa ma vopsesc zilele astea,,,,,m ar bate gandul sa incerc ceva acasa....desi sunt constienta ca nu voi fi multumita de rezultat...


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nah ca am ramas sa vb singura...


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

roxi ma bucur ca ai rezolvat
strumphitza bine ai venit si multumim pt capitolul nou si te asteptam nerabdatoare cu povestile tale si pozisoare...
ce-ti mai face chiriasau? am avut si eu unu aseara in bucatarie l-a vazut sotu pe la 3 cand s-a dus la baie si la fugarit cu un papuc, la prins mai repede decat l-ar fi prins o pisica, a dat de vreo 2 ori pe langa dar a 3 si a4 oara i-a dat in cap de l-a dat gata, voia sa se catere pe usa dar i-a venit sfarsitu eram tare speriata aseara dar si amuzata de cum fugarea sotu soarecu cu papucu in mana

15+ http://www.youtube.com/watch?v=tG8cd9WXkNw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Alina felicitari pt. caruciorul albastru!!! Ce frumos ,o sa ai pereche

A mica a mea are laringita si i sa dat,augumetin,prednison-richter,eurespal.
Strumph sa-ti fie de bine vacanta! asteptam poze
bbYasmi,eu sint din lugoj dar vreau sa nasc in tm.Nu stiu momentan la ce doctor sa merg,poate voi opta pt.Bran ,am fost pacienta lui in urma cu cativa ani si mi sa parut f de treaba sau poate Bacila la care am tot mers sarcina trecuta pt.eco.
Multa sanatate fetitei tale!
Si eu as vrea sa ma vopsesc si cred ca de data acesta o fac acasa,voi cauta o vopsea fara amoniac si ai dau batatie,nu de alta dar nu am cu cine lasa junioara


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

yasmi merci, poze nu am inca deloc cu bb caci eu merg la dr la spital si acolo nu-mi da poze dar urmatoarea eco e la cabinet si sper sa am o pozica macar cu bb

imi pare tare rau ca a racit si printesa ta, asa e seara dorm ff greu caci au nasucul infundat eu o aspiram destul de des

noi azi pt prima data de cand s-a nascut nu am reusit sa o culcam deloc de pranz deci a adormit acum pe seara de la 8 era rupta mititica

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

millie dar ce culoare esti??? eu am suvi blonde si vreau tot blond. este o culoare ff pretentioasa. si nu as vrea blond-pui sau blond -roscovan multa sanatate la buburuza.

noi folosim un sirop de tuse fffff bun : coughend se numeste, cred ca e naturist. nu prea cred eu in naturiste/homeopate dar asta iis face super bine treaba.


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina cred ca e tare incantat taticul ca v a avea si baiat...


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

yasmi acel sirop de la ce varsta se recomanda?

19+

Mergi la inceput