Aradence DC - (150)- Bun venit acasa Cristina!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

ALINA bravo pentru Dragos,sunt sigura ca la fel de bun va fi si in clasa a doua si in continuare.El la ce scoala e? Ca nu am retinut
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mersi!
El e la Liceul Baptist (aici in Parneava, pe str. Dorobanti).

Aradencele alaturi de maria_rubi

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Aha e fain atunci ca e aproape de voi si probabil va continua si cu liceul tot acolo.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Aha e fain atunci ca e aproape de voi si probabil va continua si cu liceul tot acolo.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Aici in Parneva sunt clasele I-IV, V-XII ii la Podgoria, pe A.Suciu parca...(fosta Maiakovski).

Aradencele alaturi de maria_rubi

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Vin si eu ca o zapa, desi stau tot in Vlaicu de mult timp...care e gen 21 ??? Aia de la Lebada??

Ma bucur ca sunt vesti bune de la Cristina si ii doresc muulta multa sanatate!!

Am tot citit si recitit si nu-mi venea sa cred. Se fac deja inscrieri pentru scoala 2012 ???? Si eu ma gandisem ca optiune la Ghiba, ca acolo am fost amandoi, dar in conditii de genul asta, si eu ajung la parerea de aici: pana la urma oriunde se invata, daca se vrea.

La Palat mergeti cu piticii? Unde?
Asa urata e vremea si atat de frig, ca va doresc si voua si mie o noua saptamana frumoasa si calda sa avem !!!
CRISTINA, te pupam !!

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Diana, eu am inscris-o anul trecut pe Iulia la palat si am dus-o vinerea doar, la pictura... A fost asa...de umplut timpul. Anul asta vedem ce activitate mai facem, anm primit un bilet de la scoala ca se tin cursuri de gimnastica si aerobic la ei in sala de sport doua zile pe sapt.
Va pup, sa aveti o saptamana super buna! A mea incepe cam aiurea.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Si eu am ales gen 5 pt ca e in drumul meu spre scoala.Moni e in spatele lui ind 2 printre blocuri.
Anca inseamna ca tu sti un alt Adi drig decat mine .
Ada nu am inteles eu bine?Atunci cu Micalaca ce era?
Gabi ,am inteles


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
La Palat mergeti cu piticii? Unde?

Ducky, eu vreau sa-i duc pe amandoi, nu stiu inca la ce. Am inteles ca la 1 octombrie se deschide. Dragos a mers la karate pana acum (in Vlaicu la o gradinita), dar nu mai vrea sa mearga si vreau sa-i dau pe amandoi la palat, o sa vedem unde.

Citat:
A mea incepe cam aiurea.

Ce patisi Pisi?
Ai vazut ca am licitat 2 sarafane de la tine?

Fetelor, s-au pus mai multe produse la bazar pentru Cristina. Poate va gasiti si voi ceva fain si se mai aduna niste banuti pentru Cris.

Aradencele alaturi de maria_rubi

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata! Haideti la .
Carmen, o sa se mute Adi si Cristina in Micalaca pana se face curatenie in ap. lor pe Centru. Mela cand merge la scoala?
Alina, da am vazut ca ai licitat, multu'. N-am patit mai nimic, is in butoi cu Flavia... Am zis sa nu fie singura, hop si eu!
La palat cred ca acum se fac inscrierile, inainte de 1 oct.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Carmen, pai Adi Drig pe care il stii tu unde locuieste?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Neata!

Ada, multam ca ai lamurit-o pe Carmen
E confirmata treaba, maine ma externeaza. Astazi mai fac un film la plamani sa vedem ce e cu lichidul ala dintre pleura si plaman, ca sa ma pot duce maine cu el la chirurgie toracica unde am facut prima operatie.
Eu pe zi ce trece ma inzdravenesc, bine...am dureri post operatorii normale si inca alte mici jene, dar pe langa durerile ce le-am avut astea-s mangaieri
Chiar radeam cu dr. care mi-a scos firele de la tuburile de dren, ca zicea ca o sa ma doara un pic....i-am zis ca nu stie ce e aia durere.

Miha, cum mai esti cu picioarele?
Vad ca inscrieti copiii la scoala cu 2 ani inainte, wow!!! Inseamna ca de la anul trebuie sa ne gandim si noi serios unde sa o dam pe Mara la scoala.

Flavia, care-i baiul cu tine?

Ma impresionati cat de repede si puternic v-ati mobilizat pentru mine! Multumesc multumesc multumesc multumesc multumesc...la infinit!




de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput