Aspirante optimiste > 20 ani (579)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna dimineata,

Paula, la multi ani, sanatate, fericire si un cat mai curand!

Camcris, multumim de cafeluta

Eu nu ma simt prea bine de aseara, ma doare burtica si mijlocul destul de tare, acum dimineata am gasit pe hartie la toaleta niste chestii maronii, deci inclin sa cred ca si aceasta sarcina este compromisa deoarece corpul nu a fost pregatit din timp.
Partea buna e ca dna hematolog mi-a raspuns la email aseara si mi-a dat schema de tratament pentru mutatii pe care il incep de astazi. Cred ca e cam tarziu pentru aceasta sarcina, dar macar o sa fiu pregatita data viitoare, in speranta ca va exista o data viitoare
Va multumesc pentru suportul vostru si raman pe aici in continuare desigur.

O zi buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

multumesc fetelor

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurici0101 spune:

Buna dimi, fetele!
Paula, LA MULTI ANI sanatosi si fericiti, si iti doresc ceea ce imi doresc si mie: cat ma curand un santos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

paula la multi ani, sa fii sanatoasa, iubita, si curand mamica! anda capul sus, curaj, o sa fie bine

....nimic nu m-ar bucura mai mult decat niste ochisori mici de .... curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurici0101 spune:

Anda, eu nu ma prea pricep, sunt novice, dar invat de la voi cam care sunt simptomele alarmante sau nu, dar din ceea ce am citit pe aici, stiu ca exista acea sangerare de nidatie...poate asta s-a intamplat si la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza!!!

Paulici La Multi ANi,iubito ,sa-ti de DD sanatate,multa fericire si o minune mica cat mai curandIti ofer si eu un www.planificarenunta.ro/images/galerii/18/396.jpg" target="_blank"> buchetl de florii si nelipsitul tortulet,numai ca din tort vrem si noi
ANda nu te panicaa si nu fi pesimista,sunt persoane care au avut mici scurgeri maronii si a fost totul bine!Nu ai posibilitata sa suni medicul?De obicei Duphastonul sa Utrogestanul ajuta,nu ai posibilitatea sa iei?Incearca sa t odihnesti,poate ai facut doar putin efor!Hai capul sus ca totul va fi bine
Sorina doar atat spun ca Doamne ajuta,e si normal ca speranta sa moara ultima!!! multi!!!
Camcris multumim de cafeluta
Alina,Miha,Andr@,Laurici si tuturor multi pupici si o duminica minunata va doresc!!!!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

multumim cos-mi ; tu ce faci?

....nimic nu m-ar bucura mai mult decat niste ochisori mici de .... curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinuta spune:

Salutareeeeee! Doamne fetelor sunteti de groaza! Pleaca omul o luna in concediu si ii mai trebuie o luna sa citeasca tot ce ati scris!In primul rand felicitari gravidutelor!Sa va dea DD bebei sanatosi si la termen, Ca frumosi vor fi oricum, doar vor semana cu parintii.
Anda nu dispera ca pana la urma o sa fie bine o sa vezi!
Paula LA MULTI ANI!!!!
Ralu ai mare grija cu tensiunea asta mica,Doamne fereste sa nu lesini si sa cazi,ca e destul de periculos in starea ta! Si sa nu uit: ai fost o nasica suuuperba(de fapt doua nasici ca a participat si buburuza)!!!
Ma bucur ca nike si bebelusul ei sunt bine.Or sa treaca peste toate problemele.
Eu in concediu doar am si...bine inteles...! Procesul de productie ne place, chiar daca nu e sa fie bebe. Dupa 13 ani de esecuri doar o minune se mai poate intampla.Asta e!Am discutat cu sotul despre adoptie si poate cine stie, dupa ce adoptam, va veni si un bebe al nostru.Oricum o sa continui sa va citesc mesajele ca imi sunteti taaare dragi!Cine ma trece si pe mine la listuta de acatist, va rooog =Maria-Nicoleta si Constantin.Pupici la burtici si nu numai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

andr@ lenevesc in pat inca
pinuta bine ai revenit,o luna de concediu.vreau si euImi pare rau ca nu a venit bebe!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

pinuta neata; niciodata sa nu spui niciodata!!!!

....nimic nu m-ar bucura mai mult decat niste ochisori mici de .... curand

Mergi la inceput