Dovlecei in sarbatoare *193* LMA Sofia!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Buna dimi!

Kawa felicitari mami!!Ce surpriza minunatå!Så dea Domnul så ai o sarcina usoara si minunatå!
Sa stii ca eu m-am inscris la odisee dar nu sunt delco activa.Nu ma pot dezlipi de fetele mele dragid e aici.Nu stiu daca voi fi vreo data activa acolo.

Luto hai ca ai parte de distractii pe acolo.Nu cred cå sunt singurii pårinti care fac asa, asta daca te-ar linisti cu ceva.

La multi ani tuturor dovlecutilor sårbatoriti zilele astea!

Miha bine ia revenit!Imi place la nebunie cum povestesti de copilasii tai.Multa sånåtate!

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Mada ma bucur din suflet pentru tine, draga mea! stii cum esti acum? ca un licurici ce risipeste lumina-n jur..emani dragoste, fericire..sa dea Dumnezeu sa fiti unul pentru celalalt, sufletul pereche mult asteptat;
Iri e un smecheras dragut foc si Florin chiar pare un om bun si bland;

mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Alex ti-am vazut printesuca vedatå chiar aseara la stiri.Sa stii ca eu nu ma uitam ,dar Bruce cum vede copii cum scoate niste sunete de trebuie så te uiti sa vezi ce a vazut si atunci.. surprizå!Ii spuneam lui Bubu ca e dovlecica de a noastra si el a spus ca e o grasunica si frumoaså Alessia.

Dana ce minunata e prichi!Si ce vorbareatå e ea, ce ii povesteste acolo tatalui ei din carticicå.Oricum pe mine m-a fascinat cum se da ea jos din patut.Cåta precizie..Vå pup tare!

Aida te pup mami si sper din toto sufletul så nu mai treci prin ce ai trecut cu papushelu tau.Si ma bucur ca a acceptat casca si asa vor fi mai putine lovituri.Pup dulce la voi!

Mådålina fericita noastrå så fiti fericiti mami!Tu esti o mami tare frumoaså cu un copil tare drågålas..acum ai un domn langa tine care asa cum spune si Dana pare un om bun si bland.Sa dea Domnul så ramai la fel de fericita!

Iuliapapusa ma bucur ca ai mai intrat så ne spui despre voi.

Sabyna off am citit si eu la subiectul acela si tare m-am intristat.Pe cuvant fetelor ma intristez atata de tare cand aud asa ceva pt ca eu am familia in Romania de care imi pasa.Am incercat så nu ma mai consum dar cand e vb de copilasi care sunt lipsiti de apårare si care mai ales ca la varsta asta au nevoie da cat mai multa intelegere, vorba buna, blånda, plina de invataminte nu m apot abtine.Sper din tot sufletul ca mamicile noastre så nu fi enevoite så treaca prin asa ceva.

Kawa revin la tine.Ia spune cum te simti?Ceva greatå?cand ai DPN-ul?Daca il ai pana la sf lunii aprilie 2011 suntem la aceeasi odiseeDoar 10 såpt diferentå.



Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Si cum v-am promis cateva pozici.


Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Alex am vazut alessiuta cu rochita cum statea ea dragalasa. Categoric ne vedem ior o sa vorbesc si cu monicoasa si dragosescu. Mi-a placut fata aproape prezenta, ar trebui luata in calcul o cariera in modeling.
Dana pupam prichindela care alerga dupa fluturi, un sufletel romantic si sensibil.
Mada l-am vazut si pe florin imi place in poze, sper sa fii fericita. Iri frumos si motat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Iulika s-a facut mare baiatul. Va sta bine impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Kawa revin la tine.Ia spune cum te simti?Ceva greatå?cand ai DPN-ul?Daca il ai pana la sf lunii aprilie 2011 suntem la aceeasi odiseeDoar 10 såpt diferentå.



Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå




Deocamdata doar ceva dureri in zona Z:))
DPN-ul il am pe 18 mai,nu suntem in aceeasi odisee,dar las ca ne facem aici clubAuzi ca se baga si Anomis si Aida,sunt la incalziri acum De abia astept sa impartasim una-alta legate de sarcina,am deja o mie de intrebari in cap.Mai ales legate de a doua cezariana.


Mihaela cu Joshua scump si drag 09.09.2009 si Ciresik 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Buna,

Sophie si Karina

Sa cresteti mari si sanatoase!!!!!!!!!!!!!!

Mada, tare ma bucr pentru tine. Se vede cum radiezi din poze iar Iri a fost o adevarata vedeta la ziua lui.

Alex, din pacate nu te pot ajuta cu vaccinul.

Iulika, burtica si pe Brucu.

Cand citesc ce orori sunt la noi in gradinite ma crucesc si ma gandesc ca ce va fi oare de la anul cand si minunea mea va frecventa?

Dana, superba micuta Ana si in poze si ai ales cum povesteste ea acolo.

Carina mami de printesa Maria (31.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Salutare !

La multi ani Sophie !

Alex felicitari pentru vedeta ta! imi place la nebunie cum se uita de serios la sfarsit

Kawa,Alex avea 1 an si o luna cand am ramas insarcinata cu Razvi si totul ok ; vei vedea ca va fi bine si la tine .Ma bucur din suflet pentru voi

Mada va doresc tot binele din lume si sa fiti fericiti.Va sta tare bine impreuna !

Eu sunt tare fericita de acomodarea lui Alex la gradi...abia asteapta sa intre la copii in clasa si stie ca mami vine cu Razvi dupa el .Ne-am obisnuit si cu programul,se trezeste singur dimineata...totul e super !



Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Vå multumesc fetelor pt aprecieri!De fiecare data ma faceti så rosesc.

Mary ma bucur ca s-a acomodat bine Alex la gradi.Conteaza taat de mult pt suföetul unei mamici så stie ca el e acolo vesel si nu trist cateva ore pe zi.Razvanelu' ce face?Merge?

chiar ia så vedem noi cati deovlecuti de un an sunt care nu merg...printre care si Brucu' meu.Sta pe loc mult dar nu vrea så påseasca decåt daca il ating asa putin.Merge tinut de o manuta , nu are treaba dar cum ii dau drumul se aseaza in fundic.


Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput