FIV Gynatal Timisoara

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Neata buna.
Felicia, totusi corpul tau a reactionat bine la AMH-ul mic.

Mie mi-a spus ca fibromul nu pune probleme la implantare, doar ca nu se stie cum va reactiona daca raman gravida. Poate sa creasca sau sa se usuce. Oricum, a zis ca ministerul sanatatii ii ameninta ca se taie fondurile la anul, asa ca, daca nu fac in dec, pierd finantarea. Deci, vom face FIV. In 30 noiembrie incep cu gonapeptyl. Apoi mai vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Monilaza, sa dea D-zeu sa fie cu noroc de data asta!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

salut monilaza,este bine ca incerci acum pt.ca nu ai nimic de pierdut mai ales daca ai dosarul aprobat.e pacat ca nu se mai finanteaza programul pt.ca sunt multe cupuluri care au nevoie de fiv.abia astept sa incepi-DISTRACTIA-(tratamentul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Buna fetelor.
Si eu am vb. cu dr. si acuma astept sa-mi vina CM pentru a putea sa merg la un control.....eu aveam un chist pe ovarul drept iar acuma dr. vrea sa vada daca a disparut sau nu. In functie de asta vom stabili cand incep tratamentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Felicia iti urez bafta pentru maine.
Asteptam sa ne spui cum esti in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Buna seara fetelor asa cum am pormis vin la raport:am mai cistigat 1 folicul in plus deci am 7 foliculi iar endometru este de 7.5.Simbata ma duc din nou si cred ca este ultima data iar pe luni sau marti este punctia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Bravo Felicia!
Iti tin pumnii in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

iti multumesc din suflet lia_4fun si tie iti doresc tot binele din lume si sa-ti vezi visul implinit-un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Felicia, iti tin pumnii sa fie cat mai multe ovocite, si implicit embrioni. Ai grija de tine, bea multe lichide si mai ales sa nu racesti acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

SALUT monilaza,sper ca din 7 foliculi sa iese 5-6 ovocite si sa fertilizeze toate pt.ca dr a promis ca daca am 6 embrioni mergem la blastocist.lichide beau dar nu suficient de multe deci o sa incep sa beau 1-2 l /zi.tu ce mai faci?

Mergi la inceput