FIV Gynatal Timisoara

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Fetelor, si eu va urez o productie cat mai mare si va astept luni cu vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Felicia, stii de la dr. ca tipa care a fost cu tine in tura a reusit sau chiar de la ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Felicia, daca doamne fereste, nici la acest FIV nu voi reusi (dar nici nu ma gandesc; ma mult la D-zeu, Sfanta Fecioara si sfintii parinti Ioachim si Ana) sigur ma voi indrepta spre embolizare. Spune-mi deocamdata cat te-a costat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Nu stiti cumva cat costa sa congelezi embrioni la Gynatal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Salut fetelor,lia_4fun stiu de la ea pt. ca am pastrat legatura,mai vb.la telefon,iar cind am fost la control(3 luni)Dr.a spun ca fata care a facut cu mine in acaias zi fiv a ramas si asteapta un baiat.Sper ca bunul Dumnezeu sa ne ajure sa ne vedem visul implinit
monilaza,daca dr.iti indica sa faci embolizare eu zic sa faci ca sa elimini toate problemele,pt.ca exista riscul sa creasca fibromul de la sarcina si atunci e mai greu cu el.pe mine nu ma costat nimic pt.ca am facut operatia la spitalul din Balotesti(bucuresti).Daca as fi facut in spital privat ar fi costat 55-60 mil(vechi).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Bune fetelor.
Va astept cu vesti bune azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Felicia, te-am intrebat daca stii de la ea pentru ca si mie mi-a zis medicul de cateva fete care au ramas......insa una e cand afli direct de la ele.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

salut fetelor,cu scuzele de rigoare pt. intirziere va dau amanunte de la prima monitorizare:pe OS am 4 foliculi iar pe OD doar 2 foliculi.Eu am fost umpic dezamagita pt.ca ma asteptam sa fie mai multi dar DR.a spus ca pt.AMH mic pe care il am 0.26 am raspuns bine ,endometru este de 5.2.Urmatoarea este joi asa ca joi ne vedem la raport.Va pup si somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Bravo Felicia. Si eu zic ca e ok avand in vedere amh tau. Oricum sunt mai multi decat data trecuta. Iti urez bafta in continuare.
Spune-mi te rog, ce tratament ti-a dat dr.? Ma refer la acid folic, magne b6, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

salut lia_4fun,multumesc pt.sustinere,iar in privinta tratamentului de sustinere acela se da dupa ET (acid folic,magne b6, vit c.trombo ass, utrogestant),dar eu am luat decapul meu acid folic 1/zi si fimibion 1 1/z,rau nu are cum sa-ti faca.
monilaza tu ce ai facut?cu ce vesti vi de la dr?

Mergi la inceput