Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ticeeeeeeeeeeeeeeeer miss DD cu o ileva nu se poate solicita mentinerea lu cursu???

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

D-na profesoaraaaaa!!!!!!!!!

Acum? Cand eu mi-am atins scopul? Am vrut sa fiu solo la curs, ca sa iau din prima deploma

Conciliul nu aproba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



Subsemnata Iona Rockdeclar pe propria raspundere, ca adeverintele medicale ,espuse mai sus,iaste contrafacute ...cre ca nu mai e nevoie sa zic de catre cine... intre sistere.Se poate vedea cu okiu liber, ca unitatea sanitara emitenta, nr.fisei/carnet de sanatate lipseste iar la semnatura si prafa www.youtube.com/watch?v=ACgDeXmUZgs&feature=related" target="_blank">medicului doar io am acces.Asadar si prin urmare solicit lu consiliu director repunerea in functie a lu profa de neuroni



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

datorita ultimilor evenimente profisoara de neuroni a considerat ca nu are nevoie de catalog ea, adek dirty diana miss mj_girl va sustinea orile dupe programu anuntat deja cursu iaste facultativ iar cine vrea sa participeze nu are decat
va dorex o saptamana cu www.complexlab.com/Members/rbuzz/immagini/rete-neurale_6-neuroni_connessioni-sinaptiche.jpg" target="_blank">neuroni maxim motivati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Buna dimineata si www.complexlab.com/Members/rbuzz/immagini/rete-neurale_6-neuroni_connessioni-sinaptiche.jpg" target="_blank">neuroni maxim motivati pentru ilevele care se gandex sa participeze la acest curs.
Numile meu iaste dirty diana miss mj_girl si o sa sustinez acilea acest curs. Daca vreati ca stiti care iaste pregatirea mea consultati bazile de date ali lu ezaminatoarea ca ea ma unse profisoara de neuroni si iaca si www.youtube.com/watch?v=BHrFEnL9CfM" target="_blank">ceveu meu.
Dexpre acest curs io maxim ma fortez sa il fac cat mai atractiv cu putinta da daca nu imi iese cre ca ma las de meserie. Scopu lu cursului iaste ca toate ilevile sa participeze cu maxim interes si sa obtina deploma de master of goldie neurones.
Acum facem o pauza de www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> ca sa intram in atmosfera de curs dupe care va prezant prima lectie . Orice intrebari, nelamururi, neclaritati trebe tranxmise maxim in 8 ore de la espunerea lectiei, daca nu, inseamna ca totu iaste limpede, si va pregatiti sa primiti temile pentru acasa, care va fi afisate la avizier in vreo doo ore de la espirarea timpului de intrebari. Rezolvarea temilor se prezanta de catre ileve maxim pana a dooa zi la pauza de cafea. Toate notile si calificativile vor fi afisate la avizieru skolii in timp rezonabil. Ca sa poata sustinea ezamenu fiecare ileva trebe sa fie prezanta la toate orile de curs si sa predea temile rezolvate dupe cum considereaza neuronii ei
si biensure ca prima zi de skoala goldie nu putea sa fie decat www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">sunny

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Intre cafea si sunny day vreau sa vad cum ma mai concentrez la primul curs...trebuie sa mai incerc, probabil.

Astept lectia, sa vad daca ma duce neuronicus sau nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Buna dimineata pt. dna profisoara
neazta pt. coleje

astept cu nerabdare predarea lectiei si pana la aparitia colejei lisa,mai servim o www.youtube.com/watch?v=k-vqXCeyRkw&feature=related" target="_blank">?

am o intrebare... care cu cine sta in banca?



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

unii oamini cu mai multi neuroni decat noi sau poate nu neaparat cu mai multi dar sigur mai dinamici, zice ca iaste bine sa facem gimnastica lu neuronilor cat mai des. adevarat ca modalitatile de fitness a le lu neuronilor iaste variate in functie si de performantile care fiecare posesor de neuroni vrea sa le are cu neuronii lui sau nu
iaca unii colegi de neuroni zice ca gimnastica lu neuronilorinsemneaza "sa iti pastrezi simturile "ascutite"-vazul si auzul, in special si sa nu lasi neuronii sa se leneveasca. din aceasta perspectiva io zic ca neuronii lu ilevile mele iaste maxim activi fiindca stiu ca iele zilnic isi bucura auzurile si vazurile cu diverse mixcari pentru neuroni dexpre care nu mai dezvlotez acilea
chiar daca unii neuroni se mai perd din cauze naturale sau pur si simplu, nu trebe sa ne facem griji pentru ei ca daca o retea de neuroni se defecteaza , este imediat īnlocuita cu alta.
nici dexpre deficitul de vitamine nu trebe sa ne facem griji ca avem chiar si printre noi, nu numai furnizoare renumite de vetamine ci si consumatoare maxim dependente
pentru trezirea si tinerea in atentie a lu neuronilor iaste recomandabil tot ceea ce īnseamna joc de logica sau de strategie. noi stim cu toatile ca la logica si strategie niminea nu ne intrece
neuronii trebuie sa fie stimulati non stop. De exemplu, sa memorezi numile lu un numar cat mai mare de baeti . neuronii se īntretine si prin povestirea unor evenimente din trecut ca cum ar fi neste party de pomina sau prin īncercarea de a coment neste versuri sau un catec asa cum apare iele in viziunile lu neuroii tey.
asa ca cu cīt neuronii munceste mai mult, cu atīt munceste mai eficient. pentru supletea lu neuronilor trebe sa le facem fitness in fiecare zi.
astea iaste pe scurt unile notiuni de gimnastik neuronilor, daca aveti intrebari, iaca puteti ca sa le puneti de acu si inca vreo 8 ore ca sa facem neste interactiuni intre neuronii participanti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna ziua ticer salut colejili
bine v-am gasit la cursul care se cheama el jimnastique du neurones si va rog sa ma scuze ca ajung cu intarziere adek dupa predarea lu lectia norok ca ati espus-o pe tabla
duamna profisoara acu k mi-am luat notiteas avea si cateva intrebari daca-mi permiteti si anume care este:
1.cam cat de des iaste indicat pe zi a se face jimnastica lu neurones fara k sa-i aducem in stare de hepuizare?
2.inlocuirea ascutitului lu simturilui "vaz" cu ascutitul simtului "vaz prin mimoria lu mintea"utilizand simtul "auz" intr-o zi sau parte a unei zilepoate fi considerata tot jimnastica lu neuronii?
3.prin lipsa lu jimnastica o perioada mai mare de timp ezista cumva riscul sa perdem o parte din neuroni sau poate pe toti? fara k procesul de inlocuiri cu alta retea de neuroni noi-nouti sa se ifectueze la timp?? ce putem face in cazul in care se intampla aceasta situatie catastrofala si ne trezim fara neuroni?
4. cum anume se manifesta neste neuroni devitaminizati k sa stim cand anume sau cat de des facem plinu de vetamini la ei

cat dexpre

Citat:
asa ca cu cīt neuronii munceste mai mult, cu atīt munceste mai eficient
va sfatuiex sa nu afle sefii lu vostri aceasta inteleapta axioma


www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
Rezolvarea temilor se prezanta de catre ileve maxim pana a dooa zi la pauza de cafea

la ce ora iaste paoza de cafea??? ce sa implanta daca ielevili preda temili dupa terminu mentionat?

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput