Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu raxpund la inxsinuarili tali, nu-sh ce vreai sa insxinuezi cu latura dirty ca io fac doo /zi, io nemik nu am spus dexpre ilevii mei si nici nu spui. nu-sh ce tot stai cu uokii dupe baetii mei, aaaaa ba cre ca stiu di ce poti sa fantezezi in continuare ca e freeeee
io una zic ca e mai normal sa tina ora prima profisoara, cine are plan si alte kestii io nu am stiut ca ajung profisoara si nu am timp sa pregatex lectia, si in plus, never nu incep nemik in ziua de fucking monday, asa ca daca vreai sa inceapa anu luni, ar trebui macar sa tii inaugurarea
dar daca niminea nu are coraj sa inceapa , si oricum considerez ca perdem prea mult timp la etapa aista, io poci sa incep ca repide ma mobilizez , asa ca astept cererili de inxcriere la cursurili mele, cel tarziu pana vineri la ora 18.00, ca sa am timp sa pregatex lectia pentru luni, sa stiu pentru cate ileve ma pregatex. e posibil ca unile cereri sa fie neacceptabile sau sa fie necesare completari, cererili e la libera alegere a lu doritoarile sa fie ileve care iaste, ca sa vada profisoara, adek io de la ce nivel a lu psiho-motivarea /nemotivarea/ stresarea neuronilor iaste fiecare
cine nu depune cerere se presupune ca nu vrea sa participeze, desi nici nu stie ce perde

deci iaca ca am depasit problema lu cine incepe asa ca succesuri in alcatuirea lu cererilor

p.s. nu se admite cereri depuse decat personal de fiecare doritoare dovada depunerii se face prin afisarea la avizieru lu skolii adek acilea pi forum.
p.s. vineri adek maine 08.10.2010
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ho mey uita-te in urma daca nu-ti amintesti ce ai scris sa vezi ca nu io am inceput si nemik insinuari nu am facut okii mey e maxim dupa altceneva mai, mai si mai care nemik nu are'a face cu cine zici tu
si iete ca vreau sa ma inscriu la cursurile dumneavoastra duamna profisoara asta k sa nu credeti k considerez plictisitoare materia lu dumitale pi care asa o lauzi a fi
asadar cererea mea iaste:

Cerere de inscriere

Duamna profisoara

Subsemnata Lisa Bad cetatean goldie fiica lui si a nascuta in Wonderland la data de cu domiciliu in Forever with my Bad va rog sa binevoiti a-mi aproba inscrierea mea la cursurile dumneavoastre potrivit anuntului pe care l-am cetit la avizieru lu scolii
Va multumex
data,de azi
semnatura, subsemnata

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



alta cerere? poi nu iaste obligatoare toate materiile? sau e curs de specializare? treaba voastra! io am depus 14 cereri(baietii vostri) la care am primit raspunsu...pe loc.... trebuia sa va aflez punctile slabe, ca sa stiu pe ce sa insist la orile de sport

Cerere de inscriere

Subsemnata Iona nascuta la data de in localitatea str. nr. in calitate de ileva goldie solicit inscrierea la cursul dumneavoastra in perioada anului scolar 2010-1011
Plata cursului am facut-o cu chitanta No.1 la sediu lu casa unde stati la care din baietii dvs nu spui
data..cat e azi
semnatura

colega lisa iasti asteptata sa-ti platesti cursu

dna ezaminatoare am o intrebare venim cu pachetelu(www.youtube.com/watch?v=hhI4HW8Kthg" target="_blank">delicatesi, www.youtube.com/user/CinderellaStayaWhile#p/u/5/5eYTHnDsMBI" target="_blank">vetamini,www.youtube.com/watch?v=V0nLMGV7vj8" target="_blank">cocktail) de acasa sau ne iaste puse la dispozitie de catre scoala? promitem ca nu servim in timpul orelor

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Iona, trec peste insinuarile tale, pentru ca nu sunt figheteritza, sunt altceva..dupa cum am invatat de la fori

Mhmhmhm va fi interesant sa participez din nou la cursuri, ca si in tinerete, inainte de a deveni ezaminatoare

Asadar,

Cerere

Subsemnata, M Cinderella, nascuta si crescuta....identificata si localizata, prin prezenta ma doresc sa ma inscriez la cursurile dvs. de din alea, cum le cheama...Astept cu nerabdare acceptarea inscrierii mele si inceperea cursului. Promit ca incerc de tot sa nu ma port ca si o indisciplinataDaca nu reusesc, nu va fi vina mea


PA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Buna seara, mey da ce invazie de cereri acileaaaaaaaaa, pfffffffff ce ma fac io cu atatea ileveeeee???
acu lasa ca ne dexcurcam noi cumva. Fetile voiex a va zice ca cererili voastre vor fi studiate cu atentie si duminica la ora 19.00 cel tarziu se va afisa catalogu lu prima clasa golide de stresare si psiho-motivare a lu neuronilor.
Dexpre mine ce sa va spui?? nu am mare lucru a va spune da iaca o poza a lu www.complexlab.com/Members/rbuzz/immagini/rete-neurale_6-neuroni_connessioni-sinaptiche.jpg" target="_blank"> neuronilor mei ca sa videti dexpre ce e vorba
Cam atata pentru seara asta, ma xcuzati dar am convocat o sedinta cu baetii lu ilevile care a cerut inxcrierea la skoala goldie ca sa videm ce si cum daca iele merita sa fie acceptate la acest prim esperiment pedago-streso-psiho-motivational sau nu.
Dexpre materia mea am a va enumerota mai jos cateva dintre lectiile care vor fi predate, adek adevarate perle veritabile :
1.program de gimnastica lu neuronilor
2.neuronii- din ce sunt facuti si cum functioneste
3.dexpre coloarea lu neuroni, naturali sau vopsiti, blonzi, bruneti si de alte nationalitati
4.sociabilitatea si sociabilizarea lu neuronilor, de ce e bine ca neuronii sa faca grupuri (in limbaju ordinar -sinapse), chiar si goldie
5.neuroni de imitatie, de cati neuroni lipsa iaste nevoie ca sa nu te gandesti la nemik
lectiili va fi predate una pe zi, in a 6a zi se tine ezamenu final si in a 7 a zi se anunta cine a obtinut titlu de master of goldie neurones
io va urez un uikend maxim si paxtram legatura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Io cred ca trebuie sa ma duc la doktor sa imi elibereze motivare..tare sick sunt ..tare tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza fetili
duamna teacher ce lectii interesante abia astept sa asistez la ele promit sa fiu o ileva dedicata pffffffffff asta daca ma incadrez in limitili lu conditiunili si esigentili d-voastra si ma acceptati la cursuri

Citat:
colega lisa iasti asteptata sa-ti platesti cursu

cum mey? nemik nu se mai studiaza fara plata in tara asta? colega iona nici nu ai asteptat sa vezi daca iasti admisa si gata, ai si platit cursu? eeeeeeee, cata nerabdareeeeee
colega purple daca esti tare tare tare sick pot sa ma ofer k sa ma duc io la dok dupa motivarea ta vetamini mai furnizezi k iaca tre sa ne vitaminizam neuronii pentru cursurili care se anunta
io incerc intai si cu www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc&feature=related" target="_blank"> poate tine loc de vetamini

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
nici nu ai asteptat sa vezi daca iasti admisa si gata, ai si platit cursu? eeeeeeee, cata nerabdareeeeee

banii nu conteste..oricum se returneaza in cazu in care nu ma admite

ADEVERINTA MEDICALA

Se adeveresta ca M Cinderella sex F
Data nasterii:la 1 semana dupa cu domiciliul in Silver Lining
Avand okupatia de; ileva goldie la scoala goldie
Este suferind de: devitaminizare
Se recomanda repaus la pat si administrarea intravenos de vitamini,tot complexu de la A-Z
S-a eliberat prezenta spre a-i servi la motivarea orilor in perioada 11-15 octombrie 2010
Data eliberarii: ieri,orile 14:15
Semnatura si parafa medicului


ADEVERINTA MEDICALA

Se adeveresta ca Lisa Bad sex F
Data nasterii: cu domiciliul in Forever with my Bad
Avand okupatia de; ileva goldie la scoala goldie
Este suferind de: hipoglicemie
Se recomanda repaus la pat si administrare de honey
S-a eliberat prezenta spre a-I servi la motivarea orilor in perioada 11-15 octombrie 2010
Data eliberarii: ieri,orile 15:15
Semnatura si parafa medicului


ADEVERINTA MEDICALA

Se adeveresta ca Iona sex F
Data nasterii: cu domiciliul in localitatea str. nr.
Avand okupatia de; ileva goldie la scoala goldie
Este suferind de: hipoglicemie si devitaminizare
Se recomanda repaus la pat si administrare de honey + administrarea intravenos de vitamini,tot complexu de la A-Z
S-a eliberat prezenta spre a-I servi la motivarea orilor in perioada 11-15 octombrie 2010
Data eliberarii: ieri, orile 16:15
Semnatura si parafa medicului

la ce e bune colejile?ha??? am presimtit cererea lor si le-am pregatit de ieri



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



comunicat de presa

consiliu derector a lu skolii goldie a decis sa concedieze pe profisoara de pedago-psiho-motivarea lu neuronilor dat fiind ca catedra lu dumneai a ramas fara obect, ca toate ilevile care a depus cereri de inxcriere e suferinde pe toata perioada lu cursului ei si nu mai are cui sa le mai instruiaxa neuronii.
profisoara a rugat pa consiliu derector sa transmita lu toate suferindele convalescenta usoara si refacere maxima. si spera ca urmatoarea profisoara sa are mai multe succesuri cu motivarea lu ilevile ca iele sa nu se mai scuteaxa si sa isi lase neuronii maxim sa leneveaxa in convalescente


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

whaaaaaaaaaaaat??? cum adek sa concedieze pi profesoara noastra de neuroni? haaaaaaaa?
colega iona nush ce ai presimtit tu da nu ai presimtit bine k io nu am cerut sa ma motivez in niciun fel de la cursurile cu ticer miss DD ba dimpotriva le astept cu nerabdare asadar adeverinta medicala pe numili meu iaste nulaaaa dioarece a fost eliberata fara aprobarea si/sau solicitarea mea
io in continuare dorex a urma cursurile pentru lu care am depus cerere


vitaminizareeeeeeeeeeeeeeee

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput