Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetileeeeeeeee happy sunny dayyyyyyyyyyy
www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> mai serveste cineva?? io daaaaaaaaaaaa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaa trezireaaaaaaaaaaaa www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">'cause sun is up io nu-sh cine ce face da' azi, io una maxim stau la plaja dexpre costum nemik nu spun
www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=hhI4HW8Kthg" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara
fetile credeti ca mai e ora de servit cafeliliiiii? eeeeeeee si daca nu e io tot servex
dna ezaminatorsunt masim nerabdatoare sa vad cum ne-a punctat comisia la proba 4 k sa stiu daca contisteaza ceneva sau ba apropos, ciorna mea in ce stadiu se mai gaseste?
mj cum fu la plaja azi? was the sun burning?

Baetii mei va saluta






www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Rezultatos de la proba numero 4:

Concurenta mj_girl:
Video 1: 2+3+2 = 7 pct
Video 2: 2+3+2 = 7 pct

Concurenta Lisa:
Video 1: 2+3+2 = 7 pct.
Video 2: 2+3+2 = 7 pct.

Concurenta Iona:
Video 1: 2+0+0 = 2 pct.
Video 2: 0.50+3+0 = 3.50 pct.

Total punctaj dupa 4 probe:
mj_girl: 24.50 pct

Lisa: 24.50 pct.

Iona: 25.00 pct.


Plec iar pe insula cu cei doi fori ..tare am obosit cu calculele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaaa
pentru cafelili astea nu se ezista ora de consum la orice ora iaste maxime si nici nu da cosmaruri sau insomnii poate doar sa dea, la unile consumatoare, BAD dreams
www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=hhI4HW8Kthg" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">

lisaaaaaaaaaaa iete ca suntem sistere de ponctaj because when we're bad we're better
duamnaaaa ezaminatoareeeeeeeeeeeeeeee pe cand urmatoarea probaaaaaa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pfffffffffff am uitat cre ca azi e ziua lu un husband???si pentru husbanda lu sarbatoritu
daca in capu lu agenda mea nu s-a retinut ziua ezacta cre ca nu am consumat suficiente cafeli

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

la husbandu' lu concurenta care este ea, se stie si e acum la .

Frumos rau pe insula, nici frig si nici raceli nu ne bantuie..parca parca jucam imediat dar oare cum ii zice? Tot ce stiu e ca se joaca cu o minge portocalieeee

Black says Hello



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetile husbandu lu sis va

Citat:
Concurenta Iona:
Video 1: 2+0+0 = 2 pct.
Video 2: 0.50+3+0 = 3.50 pct.


dna ezaminatoare... ca v-am obosit cu calculile pt. asta va cadorisesc cu www.zonasport.ro/images/Baschet/B5001.png" target="_blank">ceva

Citat:
Total punctaj dupa 4 probe:
mj_girl: 24.50 pct

Lisa: 24.50 pct.

Iona: 25.00 pct

cand iaste urmatoarea proba? sa stiu ce data sa trec pe adeverinta medicala

liso cum stai cu calculili? mj zice ca i-a platit BAD




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaaa fetileeeeeeeeee

www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=hhI4HW8Kthg" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">

ei si??? ce daca ploo??? in capu meu doar soarile iaste

aaaaaaaaaaaaa buna dimineata mr.black pffffffffff io nu-sh ce vreai sa-ti dau ca io nemik nu am de dat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey beculetile de la agenda mea zice ca azi e o sarbatoritaaaaaaaaaaaaa deci e rost de partyyyyyyyyyy

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput