Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
Cum adica? Tu ai in fiecare sertar cate un neuron si altii vin in vizita sau se muta cu el? cre ca de aci iti vin toate hibele...ca e prea multi sefi la neurones tai

Si anume cum e neuronii vizibili wild in bucle mari? Io stiu ca buclili e bucli si wild e wild..nu e legatura una cu alta

colega parpal io vorbex de neuronii migratori acu care are camera lor, cate unu, doi sau mai multi si care se duc la alti neurones care considera ei ca ori are camere mai luminoase ori activitati mai altcumva io acu nush ce e in capu lor ezact da incerc sa-i inteleg pi tati si sa-i conving k aceleasi conditii le pun la dixpozitie lu tuturor
bucli wild nu ai vazut nevar????ei e buclili alea care pare ca e wild da di fapt e maxim aranjate ca tocmai asa sa arate

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Buna dimineata

Inteleg colega L, tot inteleg..nu-mi vine sa cred cate inteleg

Tre sa imi fac tema????Mi-e leneeeee, insa neuronoas constionciosus zice ca sa mi-o fac

TEMA LECTIONES 4

Cum se simtex neurones la mansardas mio????

Nu stiu exact cum se simtesc. S-ar putea ca bine, s-ar putea ca rau. Da' io cred cu mare convingere ca daca asa de rau le-ar fi, sa zicem ca daca ar ameti sau ar lesina des, ar face ceva ca sa plece. Faptul ca ii trimit destul de des in vacante all-inclusive este un mare "asa da" pt ei. ma gandesc ca vad si ei cum o duc altii ca ei si pot sa vada diferenta. In fiecare zi incerc sa le imbunatatesc conditiile de trai si sa ii invat lucruri noi. La fel, ii las pe ei sa dexcopere ce vor ei..asta nu prea mult ca dupa aia cine stie pe unde se trezesc sa mergem si eu nu pot sa merg cu ei. Uite, chiar acum l-am prins pe unul trecand pe aci..si zice

(nu am vorbit despre neruones vizibili..ca era vorba de aia din mansarda..nu de pe ea...dar for the record...si astia e in comuniune cu aia invi...cam la fel au starea)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

tema 4

Citat:
scrieti un eseu, de minim 20 de cuvinte, dexpre cum credeti ca se simtex neuronii vostri in mansarda pi care o are la dixpozitie


io cred ca lu neuronii mei nu le mai place mansarda sau de prea mult bine au luat-o razna?. pe cei vizibili ii inteleg:e prea strezati de cei invi si o iau la sanatoasa.. da le-am promis ca-i duc la dok sa-i faca black si sa le dea o alta forma.... dar ca sa fie pe deplin moltomiti, e musai sa fac curatenea de toamna printre cei invi si nu ma las pana nu-i gasesc pe toti cei responsalili de revolutie si sa-i tremit derect in apoi erase di tat( asta n-am facut never si totdeauna gaseau botonu de restore) . cei care au stat cominti in sertarasele lor ii voi recompensa pana vad in fata okilor numa....



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nu poti sa nu te gandesti la nemik sau poate poti?? doar poti sa te gandesti la mai putine lucruri deodata sau poate nici asta nu poti?? eeeeeee cel mai bine e sa lasi neuronii la party ca atuncea te gandesti mai putin
iaca par ezample ca azi neuronii mei deja e in uichend da unii neuroni din mansarde insalubre diloc nu ii lasa la party acu io cat as fi de aherisita la mansarda tot ma apuka turbo
daca aveti intrebari dexpre titlu lu lectia de azi
e posibil sa revin cu completari la lectie daca reusex sa aduc pi neuroni acasa


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neataaaaaaaaaaa
www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0&feature=channel" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E&feature=channel" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=CT-keuUU7Fs&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fHo3Fev9mjk" target="_blank">
trezireaaaaaaaaaa ca chiar si in uikend neuronii tre sa gandeaxa

Citat:
e posibil sa revin cu completari la lectie daca reusex sa aduc pi neuroni acasa

ticer a trecut turbo? ati reusit sa adunati neuronii la mansardasau e tot imprastiati?? ca iete nici tema nu ne-ati datnu ma vb de completarea la lectie ca aia tot am inteles
colegili

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ilevilor ma xcuzati da pi un neuron mai razlet abia acu l-am recuperat
tema e la libera alegere si tine loc si de ezamen, singura conditie e sa are minim 20 cuvinte in rest bateti campii dupe cum vrea neuronii vostri si io va pun notile
teremnu e pana maine la aceeasi ora enspiratiune sa aveti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pffffffffff iaca ca neuronu razlet di tot m-a bulversat, m-am sucit, tema nu e la libera alegere, e impusa si obligatorie
anume: scrieti un eseu din minim doozeci de cuvinte in care sa dexcrieti pi neuronii lu profisoara di neuroni

neuronu razlet a venit cu neste vorbe de duh, iaca le impartex cu voi
"We need 4 hugs a day for survival. We need 8 hugs a day for maintenance. We need 12 hugs a day for growth." Virginia Satir

si maxim va imbartisez, fara numar

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

cum adik sa descriem pi neuronii lu profisoara? si mai tine loc si de examen?

poi atunci tre sa spunem adevaru si numai adevaru..... si nu nu vreu diploma... iaste neuroni f fromosi si maxim supradotati( si a colejelor la fel) si neuronii mei e maxim incantati ca s-au intersectat

http://m.orkutnow.com/en/scraps/hugs/love_friendship_hugs.jpg



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeey ilevile ho mey nu va ingramaditi asa la teme ca mai e putin si trebe sa dau deplomile pfffffff si apoi predau stafeta lu profisoara a dooa
ileva iona nu am numarat da cre ca nu te-ai incadrat la minima de covinte asa ca mai baga
si inca ceva di ce folosesti entersectia la timpu trecut?
pfffffffff si di ce zici ca e fromosi si supradotati ?? aaaaaaa ca e galbini??eeeeeeeeee, doar stie www.complexlab.com/Members/rbuzz/immagini/rete-neurale_6-neuroni_connessioni-sinaptiche.jpg" target="_blank">sa stea formos in poza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pentru enspiratiunepoizanati-va potin neuronii




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput