Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui senty_mary

LA MULTI ANI GEO!!!! SA FII SANATOASA, FERICITA SI SA TE BUCURI DE DELFINAS ALATURI DE FAMILIE.



LA MULTI ANI SI DE LA NOI.

CU INTARZIERE LA MULTI ANI SI PENTRU ANGHARD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

e invitatia cu poze pe mailul delfinasi.2010

Andrei sta cu tati, cat mami face treaba, cred ca e prima sambata cand nu il alergam pe tati toata ziua prin oras, doar ca el vrea sa doarma si andrei are chef de vorba si cum nu-l baga taica-su in seama scoate niste sunete comice de razboi,sa il trezeasca

asta pentru ca au stat afara 2 ore, timp in care Andrei a dormit si lu tati i s-a facut somn

intre timp am fost si eu la C&A sa ii iau ceva mai gros cu gluga, dar nu mai era nimic marimea 68 doar chestii subtirele...

mami de brotacel Andrei Ioan
9 iunie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Racusor le-am vazut Ce bebe mare, frumos si cuminte ai....sa-ti traiasca si sa fie sanatos.
Maine fac 40 zile si ar trebui sa merg la preot pentru molifta. Stie cineva detalii, ce tre sa fac? Trebuie sa-l iau si pe Alex cu mine? Se dau bani la popa? Se merge la sfarsitul slujbei maine fiind duminica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

nela, eu mi-am facut "programare" la preot. am fost la biserica, am vazut acolo programul, era si nr de tel mobil al preotului, l-am sunat si i-am zis despre ce e vorba si mi-a spus cd sa vin.
cu ocazia asta am platit si noi contributia la biserica si i-a lasat sotul si bani peste..asa..ca la noi la ortodocsi ;)

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina_C spune:

Racusor am vazut si eu pozele de la botez... Super... Andrei arata super bine... Cum reusewsti sa ii mentii fata asa curata... La bebe al meu i-au aparut niste puncte rosii, ca niste cosuri rosii pe fata si nu mai stiu cum sa scap de ele... Si parca se tot intind... Nu mai stiu ce sa fac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi


Crissy multumim de scutecel

Cum ai ghicit, fata??? Ai dat in bobi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Hello mamici....multumesc mult pt urari

Fata de alte dati cand imi doream cadouri de ziua mea acum imi doresc doar sa fie fata sanatoasa,sa creasca mare si frumoasa...si sa mai doarma ziua

Pt cine mai doreste sa vizioneze pozele printesei sunt la semnatura

GEO, mami de gogosica ANTONIA MARIA (24.06.2010)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Am uitat sa va servesc cu o felie de tort si un pahar de suc sau o bere fara alcool




GEO, mami de gogosica ANTONIA MARIA (24.06.2010)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Giorgia, mamaaaaa, daca nu scriai in poze ca esti tu cu fata, nu te recunosteam... Ti-ai schimbat culoarea parului, esti super aranjata!!! Arati beton! Io credeam ca e nasa

Florentina, cu timpul trec bubitele... AL tau bebel e inca mic, de asta inca nu i s-a curatat fata. Nu te ingrijora, trec ele. Cel mai bun remediu e laptele matern - dai cu el pe zona cu probleme.

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

multumim de capitol

andreea problema e ca la next au preturi mai mari pt ro la o comanda de 100 lire , chiar si cu comisionul anei, diferenta era de 1 mil

dar data viitoare, daca iau mai putine, iau direct de pe sie, sa nu mai am surprize cu ana

mami de brotacel Andrei Ioan
9 iunie 2010


nu stiu cum e, asa o fi...eu am comandat de 148 de Euro si am platit 5 euro shipping charges... atat..

nu vreau s-o scuz pe Ana sau sa-i tin partea, ma gandesc ca o fi avut ceva pb, ca altfle e o tipa de treaba si chiar incearca sa multumeasca pe toata lumea...nu stiu ce s-o fi intamplat...nici eu n-am vazut-o demult pe mess, desi o vendeam zilnic la un moment dat...

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput