Miresele anului 2006 (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am schimbat si semnatura

Raluca, mami de Diana (24.04.2008) si 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Bonsoir!
Nici noi nu avem noutati....

Gio, asteptam ziua de duminica, atunci vom serba juniorul.....maine il serbam doar cu noi 2, parintii..si cu tortulet special facut pentru el.

In rest, ma confrunt cu o mare lipsa de chef....

Kitzy, frumoasa semnatura....ce a trecut timpul....

Pup fete!

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai (05.11.2009)

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Rares Mihai puiut de coana mare! sa cresti amre si sanatos si sa ai noroc in viata!
Krelia sa va traiasca feciorul si sa va aduca numai bucurii, iar voi sa fiti alaturi de el toata viata!

Am luat si noi puiul acasa dupa 5 zile. a mai cerut el tzitzi...acum o vede si nu o mai vrea...cum poate sa renunte asa usor in numai o saptamana? el care era iremediabil indragostit de ea.
a invatat o groaza la bunici, i-a prins tare bine si nu ne-a simtit lipsa. asa ca vom mai repeta experimentul si pe viitor. daca ar vrea si Marco sa ramana ar fi super@!

Kitzy ma bucur ca totul e ok, mai ai putin....in curand vine fratiorul Dianei! la nume v-ati gandit?
Oana supe rpozele de la botez. ce mai faceti voi? Matei?

si un weekend frumos sa aveti.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

LA MULTI ANI RARES! SA CRESTI MARE SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII!!!!
Gio poate esti tu mai norocoasa cu intarcarea Ma bucur ca i-a prins bine iesirea la bunici, eu pe Diana n-o puteam lasa nicaeri cat era mai mica, nici acuma nu vrea sa doarma noaptea la bunici, numa cu mami.
De nume n-am mai povestit de ceva vreme, dar cred ca va ramane Andrei, inca nu 100% sigur.

Raluca, mami de Diana (24.04.2008) si 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:



a venit Mos Nicolae?



Primul Craciun cu Matei - luna a 5-a 08.07.2010


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

a venit, a plecat...asteptam pe mosh Craciun.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

a venit, a plecat...asteptam pe mosh Craciun.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi


si esti singura acasa zici?!? hmmmm ce bine iti merge


Primul Craciun cu Matei - luna a 5-a 08.07.2010


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

da, singura fara Edi...e tare bine...lui ii prieste la bunici, cu toate ca ma cam cauta. Mananca super bine, nu plange dupa mine, e vesel....nu ma ingrijorez.
Tu cum esti? ti-ai mai revenit? Matei? super pozele, creste Matei...dar cam putine.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

noi suntem bine
Matei e tare cuminte...4 mese/zi...noaptea doarme de la 7-8 pana la 8 dimineata cu o singura masa la ora 23
asteptam sa vina tanti sa ne faca sambata curat...si duminica facem bradul

din cand in cand mai maraim...cred ca vine si dintisorul nr.3

Marco ce face? ii e dor de Edi?
cum de l-ai trimis doar pe cel mic la bunici?


Primul Craciun cu Matei - luna a 6-a 08.07.2010


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana da ce bine doarme noaptea Diana nici acuma nu pot sa zic ca doarme o noapte intreaga fara sa se trezeasca macar o data. Mai nou ma trezeste s-o invelesc
Bb Andrei va veni pe lume anul acesta, pe 28 ma interneaza pt analize de coagulare ( fiind pe clexane ) si cand imi da anestezistul ok-ul, voi fi operata pentru ca vechea cicatrice e tare subtire si la doctora ii frica sa ma mai tina pana in ianuarie, asa ca voi ciocni paharul de sampanie pe patul de spital Da ce mai conteaza, doar si Pastile tot acolo le-am petrecut
In rest suntem bine, Andrei are 3 kg, deci poate veni linistit pe lumea asta mare si rea

Raluca, mami de Diana (24.04.2008) si 36+ cu Andrei

Mergi la inceput