Aradence DC - (149) - Alaturi de Cristina Rubi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Flavia, m-ai terminat cu vestile tale Presimtirile mele s-au adeverit....joi am avut o stare de neliniste continua si chiar ii spuneam unei colege care cunoaste cazul, ca simt ca nu e ceva in regula cu Cris! Offffff tare n-as fi vrut sa aud astfel de vesti!
Ooooofff Doamne, fa o minune pentru Cristina!

Sunt la serviciu si abia abia ma abtin sa nu plang!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Aradencele alaturi de maria_rubi

Impreuna pentru maria_rubi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

flavia multumesc de telefon ,eu una habar nu aveam....ieri ne-am intors de la turci...sunt efectiv socata si voi incerca sa fac tot posibilul sa strang cat mai multi banuti.am vorbit si cu sotul si are el cercurile lui de cunostinte.nu se stie niciodata.in fine nu am cuvinte.sa ajute Dumnezeu sa ramana ca un vis urat si sa si scape de ciuperca asta definitiv....
cristina te pup si te imbratisez cu drag....

la multi ani tuturor sarbatoritilor zileleor trecute!

A mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Of Doamne ajuta sa fie bine cu Cristina.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Doamne ajuta, Cristina!

La multi ani Ioana, Gabi sa-ti traiasca!


Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Ma rog si eu pentru tine, Cristina si ma bucur ca esti optimista!Sper sa fi trecut greul, si sa te faci bine cat mai repede.Cat de fragila e si viata asta si cum ne mai plan gem cateodata pentru tot felul de nimicuri...
La multi ani Ioana!
Sanatate multa si tie Miha, sa-ti treaca repede durerea de genunchi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI, IOANA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am fost la ziua Ioanei si mi-am dat seama ca am uitat telefonul de servici acasa si pe ala am comunicat cu soacra Cristinei.

Am primit 2 mesaje:
"Cristinei i-au fost scoase 3 tuburi de dren din cele 4. Taietura pe piept este in forma de T. Despre cea din spate inca nu stim. mai are un drum lung si greu, dar acum fiecare zi care trece este spre vindecare."

"Eu merg maine seara sa il schimb pe Adrian asa ca luni va fi in Arad."

Propunere de la Clau, o scriu eu avand in vedere ca maine soacra Cristinei merge la ea:

Ce ziceti sa facem cumva maine sa ii facem o surpriza, sa ii scriem pe o coala urari si incurajari si sa ne semnam cele care reusim sa ne vedem. Sa o dam soacrei sa i-o duca. Cred ca s-ar bucura.


Daca sunteti de acord atunci eu voi semna de dimineata si o voi da mai departe la una dintre voi. Eu plec din Arad pe la 12-13 si nu stiu la cate ma intorc, va trebui ca una dintre voi sa ia legatura cu soacra ei sa ii dea hartia de la noi. Cine se ofera?

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, inca o data La multi ani Ioanei, sa va traisca si sa fiti fericiti cu totii!
Ne-am simtit bine la petrecere.

Eu azi n-am intrat deloc pe forum si am aflat vestile despre Cristina dupa masa la ziua Ioanei. Doamne ce suferinta pentru Cris si pentru toti cei dragi ai ei! Bine ca a trecut de operatie si Dumnezeu sa-i ajute sa se recupereze si sa se vindece complet.
Nici nu pot sa-mi imaginez cat de grea a fost acesta operatie.

Flavia, eu propun sa scriem aici fiecare un gand pentru Cristina si sa listam.

Miha, imi pare rau de tine, bine ca nu ti-ai rupt ceva.
Baietii (Alex si Dragos) se joaca pe Wii (Zelda). Au zis ca nu vor la culcare inca.

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nu stiu cand intru maine pe forum...in cazul in care ramane valabil sa scriem incurajarile pentru Cristina aici si le listeaza cineva ii scriu si eu cateva randuri.

Cristina draga ma bucur ca ai scapat cu bine de operatie, care am inteles ca a fost foarte grea si complicata. Am aflat de la mama lui Adi ce greu a fost, dar bine ca-i doar ciperca asta si nu-i nimic malign. Ma bucur ca esti curajoasa si optimista. Sper ca a trecut ce-a fost mai greu. Iti doresc multa sanatate si refacere rapida. Sa-ti dea Dumnezeu putere sa treci cu bine peste aceste zile critice, sa scapi de acest chin si sa ne revedem cu bine acasa.
Te asteptam acasa sanatoasa si plina de viata asa cum te stim.
Te pup , ma gandesc la tine si ma rog pentru tine in fiecare zi!
Alina M.


Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cris, te pup si te imbratisez cu drag, esti in gandurile si in rugaciunile mele. Vreau sa lupti cum ai luptat si pana acum pentru viata, sunt convinsa ca Doamne Doamne are planuri mari pentru tine. Suntem toate alaturi de tine si de la tine invatam sa pretuim viata.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput