Abdomen extra-plat (44)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Bravos Hannen pentru sport, esti super, al meu sot l-a balacarit pe Shaun 2 saptamani dupa o tura de Insanity ca l-a accidentat, ca trebuie sa mearga la dr si cate si mai cate :-) de la sariturile alea, jumping jacks, nu stiu cat se preteaza la barbati, te cam scutura

Noi am fost in prima zi de gradi, super, acomodarea usoara si frumoasa. Maine repetir.
La multi ani pentru pui Hannen, sa traiti sa va sarbatoriti fericiti si peste 1000 de ani!

Cam atat, revin.

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria 13 iulie 2007 si Elisa Andreea 03 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

iulix, imi pare rau pt mama ta multumesc mult pt vorbele frumoase
hannen, la multi ani fetei. sa traiti sanatosi cu totii!!!bravos pt sport!
citeste aici:
http://www.helpguide.org/life/healthy_eating_diet.htm
http://www.healthy-eating-made-easy.com/
daca ai intrebari, shoot

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Hello!

Raportez un weekend misto tare. Sambata am filat paretnerul numai, dar am mers prin niste conditii sa ajungem la traseu de am crezut ca innebunesc. Tot fain fuse!
Duminica am facut boulder(un catarat pe bolovani mari, fara asigurare, ca nu e cazul) mai bine de doua ore......hasta la muerte...m-am dat pana efectiv m-au lasat mainile de tot...am inceput sa cad, ma ardeau palmele, degetele, antebratul. Suuuperb!

Azi am avut tae-bo...ne-a rupt nu alta si aici! Si apoi stretching cu scumpa de Deus. Am fost numai noi doua si am facut stretching special

Acum ma pregatesc sa merg la panou...saptamana asta va fi de antrenament pt weekend, caci mergem la Herculane, v-am zis, la vreo 3-4 zile de cocotz intensiv!

Sunt curioasa si eu de dulceata de lubenita! Xio

Anda, pareri, opinii legate de vineri? Am un of...dupa ce m-am intors din mall erai megainconjurata de oameni si nu mi-a venit sa intromit...si eram tare curioasa...nu ma lasa asadar, arunc-o poza!!

Va pup, mai viu cand am de zis

P.S. Astept cu ardoare sa am un pic d timp linistit sa pot sa citesc pe indelete articolul trimis de Nikole! Ma gandesc la el constant! fur Nikole


Si si pentru tot restul fetelor sportive!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:


Buna ziua fete sportive,

Hannen, nu-i problema, nu ma grabesc niciunde, cand esti pregatita da-mi de stire si trimit si restul daca merge Felicitari pt sport! baga mare

Sabina, nasol cu maseaua.. eu mi-am scos maselele de minte acum cateva luni (toate 4) ca erau crescute aiurea in gingie, si o saptamana nu am putut manca calumea. Ce m-a ajutat pe mine insa a fost supa de pui cu legume pasate, supe creme de broccoli si conopida, fructe de toate felurile date prin blender si mi-am mai luat niste meal replacements din alea lichide, ca un shake de ciocolata, capsuni, vanilie, plus inghetata ca aia ajuta si la durere ... macar asa mi-am asigurat vitaminele si mineralele necesare ca altfel nu as fi facut fata.. Sper sa iti treaca repede, bine ca ce a fost mai greu a trecut!

La capitolul sport nu cred ca o sa ajung sa fac ceva azi dupa scarbici, dar de maine incep iar bootcampul de 2 ori pe sapt! Yipeee!!!

Am fost ieri la film si am vazut noul Resident Evil in 3D. Moamaaaaa ce bine arata Mila! chiar ma gandeam ce sport face ... Altfel, f bun filmul

Ma tot gandesc ce sa mananc la pranz si nu imi vin decat imagini cu un burger mare si gustos alaturi de cartofi prajiti in cap! de la fast food evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

pt ca am vb de ingrijirea tenului, fiecare tip de ten necesita ingrijire speciala:
http://www.ultimate-cosmetics.com/guides/skin-types/
un test prin care aflati ce tip de ten aveti
http://www.webmd.com/skin-beauty/health-check-personal-skin-evaluator/default.htm
http://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/guide/assessing-skin-type
hannen, mie imi place mult site-ul asta(pt orice legat de health):
http://www.webmd.com/diet/default.htm

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Sabina, offf, saraca de tine, mananca mancare pasata pana cand se inchide rana si evita pe cati poti sa mesteci in zona fa gargara des cu ceai de musetel ca sa nu se infecteze, poti pune si 1-2 picaturi de tinctura de propolis in gaura ramasa pt a grabi vindecarea. ia si 2gr de vit C, calciu& magneziu(proportie 2la 1)complex forte de multivit.
mie dr stoma, mi-a zis mai sa fac gargara cu tuica, alcool
cred ca merge si cu apa de gura.

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Am venit si eu de la curs cu o foame de lup, leu si alte animale mari si in consecinta am halit cam 50 g de bruschete cu masline, 1 banana si 1 nectarina. Si cred ca o sa mai mananc 1 strugure.
Ema foarte interesante sfaturile. Am aruncat un ochi si pe site-urile date lui Hannen si sunt super.
Hannen bravo pt. mobilizare!
Baby ce wk super ai avut!!
Deus, Nikole, Chiquitita, Xio, Mephala pe unde umblati?




.....................................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

ce de sport ai facut, baby.
citesc si eu cu sarg tot si link-urile puse de Nikole, multu'. citesc tot.
am poftit la duceturile tale, xio.
si mi-am adus aminte, pearl, ca trebuie sa imi iau musai pepene verde. ca imi place si mie muuuult.
am mancat si struguri in weeekend, iulix. ma bucur ca ti se par utile link-urile.
Clau, sper ca sotul e ok acum
Anda, cum a fost???
Allure, puskin, ramy, eunice, chiqui, macrina, lumi, carina, iarina, elle, conchita(pup, poate ne citesti sau iti redeschizi contul)& restul fetelor, ce mai faceti?
am mancat normal in weekend. well, cu exceptia a niste prajituri de foetaj cu crema de vanilie si cioco facute de mine. miscare muulta(curatenie, sortat haine si altele, gradina, joaca cu cupila, frisbie& piciorusul, etc) dar deloc sport.
iar azi o sa fac sport.
pup fetele scriitoare si pe cele care ne citesc doar.

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Ema, mie pe linkul ala mi-a iesit oily skin..dar pielea mea e uscata si cu cosuri. In fine, eu is caz special, nu se aplica regulile ca la tenurile normale...

Hannen, de cand te asteptam la coltz. Astept sa vii maine la raport cu o fioroasa febra musculara

Iulix, cand citesc cat sport faci, ma inspiri si pe mine sa imi inving lenea.

Am facut abb ripper...acuma stau si ma gandesc daca mai fac pt fesieri sau nu...ca lucrul de noapte ma face a doua zi sa fiu ca o leguma

Azi am dat-o in bara cu mancarea..pana la pranz am mancat numai lebenitza....apoi am bagat coaste de miel pe gratar cu o gramada maree de cartofi pai.

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Sa esplic de ce manac atata lebenitza, sa nu credeti ca am un shurubel lipsa...de cand sunt in tara-minune, am mancat cred de 3 ori pepene roshu cat de cat bun. La Carrefour calitatea fructelor e groaznica..zici ca le-a facut cineva piure

Apoi..miracol! Ne-am mutat si la parterul turnului nostru s-a deschis un supermarket ff mare.....lebenitza lor e aproape la fel de buna cu ce cumparam noi de la olteni acasa!!



Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput