Sept-Oct 2010!Bv be_one!Hai Sabu_dk!!(161)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simona24 spune:



Simona sa inteleg ca maine e ziua ta de nastere?Gata te-am prins ...faci cinste cu un tort de mere coapte?




39+ cu Sarah Sophie + Eric Joshua(05.09.2008) o minune de la Dumnezeu!

Eric Joshua
[/quote]
nups! nu e ziua mea maine! sorana e sarbatorita!
ziua a mea urmeaza a fi miercuri...


simona cu matei 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutz spune:

Bun Venit Tudor, felicitari Camisv !!!!



Olivia - multumim de videoclip, si eu abia astept sa experimentez
Ana - ce burta tuguiata!!!! Si are Fistiq dreptate, eu nu vad vegeturi niciunde.. le imaginezi tu

Tutz 35+ cu Julia la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Fistiq multumim ca ne-ai studiat cu lupa!
Tona de vergeturi este pe coapse dar nu se vad de pantaloni! Iar cele de pe burta sunt micute si-s langa buric! Eee,nu-s perfecta!

Va poftesc la sarmaleee!

Ana35+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Anuta multumim de capitol nou

Sa va dau vestile si despre noi ca am fost azi la doctor, dupa care fug sa pap ceva si sa va citesc din urma, inca nu am apucat.

Deeeci... teoretic cezariana trebuia stabilita pe undeva pe saptamana viitoare dupa 17-18....daar, poate nu mai sta strumfu nici pana marti in burtica...asa zice dr... ca probabil ca va vrea sa vina inainte.
Daca nu vine pana marti, marti seara suntem iar la control si ne programam cu cezariana probabil pe miercuri. Am putea si mai tarziu, daca ar sta piticu', dar doctorul pleaca vineri 4 zile din oras si pana se intoarce el, sigur nu mai sta
Deeci, daca nu se intampla nimic pana marti, probabil vom programa cezariana pe miercuri

O veste mai putin buna e ca am tensiunea cam mare si trebuie sa mi-o monitorizez dimineata si seara.
In rest toate bune, sper sa mai am un weekend calm cu toate ca as vrea sa mai alerg maine dupa una alta, daca tot e sa vina bb saptamana viitoare.

Acum am pus hainutele la spalat ca eu eram tare calma, dar acuma m-au apucat toate disperarile

37+ cu un carucior .... sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

fetele,
va rog ...vreau si eu parola la picasa...sunt la o prietena si acasa o am automat...no mai stiu...neuronu


BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC

Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari,36+ PETRU si mami de bomboana EMA

AMR - 2s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Timisorencelor....am tras o fuga si pana la mall la mult asteptata expozitie....sunt cateva standuri la care se vand jucarii, rechizite si dulciuri...deci cred ca ne-am lins pe bot anul asta de expo.
Eu speram sa mai iau tot ce am de luat de acolo, sa nu mai umblu prin tzaspe parti...dar na


37+ cu un carucior .... sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Tutz ar fi super sa am vergeturi imaginare! Data viitoare cand mai facem intalneala,ma dezbrac si ti le arat!

Andreea acusica vine strumful(strumfita)


Ana35+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea82

Timisorencelor....am tras o fuga si pana la mall la mult asteptata expozitie....sunt cateva standuri la care se vand jucarii, rechizite si dulciuri...deci cred ca ne-am lins pe bot anul asta de expo.
Eu speram sa mai iau tot ce am de luat de acolo, sa nu mai umblu prin tzaspe parti...dar na


37+ cu un carucior .... sau

Si eu care speram sa-mi iau carucior!!


Ana35+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_25

Fistiq multumim ca ne-ai studiat cu lupa!
Tona de vergeturi este pe coapse dar nu se vad de pantaloni! Iar cele de pe burta sunt micute si-s langa buric! Eee,nu-s perfecta!

Va poftesc la sarmaleee!

Ana35+ Maia Elena lu' mama



Da, v-am studiat cu lupa.
"Deformatie profesionala" de la jocurile recomandate de Donna si Anna, cu hidden object.
Cind ma cauti acolo sunt, caut obiecte ascunse cu lupa

Oricum e irelevant ce spui tu acolo... 2 mici pe linga buric si unele ascunse de boxeri... N-ai draga nimic

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Andreea, abia astept sa vad ce culoare va aavea caruciorul vostru.
Ati gasit numele si de fata si de baiat?

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 36+

Mergi la inceput