Fluturasi de martie-aprilie 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Madutza poza in care te mangaie Cristi pe burtica, e grozava, asa m-a emotionat!

Yasmi am uitat sa iti spun ca ai o voce foarte frumoasa!

Roxy ce a crescut burtica, e foarte frumoasa!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac

S-a intamplat minunea mult asteptata15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

mandreeac

S-a intamplat minunea mult asteptata15+


Si la mine a inceput sa creasca burtica! O sa imi pun si eu poza, sa vedeti ca nu ma las mai prejos!

Si am uitat sa va spun ca eu cred ca astazi l-am simtit pe bebe pentru cateva momente in timp ce stateam in pat! Sunt curioasa daca il voi mai simti!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac asteptam pozici. si eu o simt foarte usor dar vad ca nu in fiecare zi, inca. abia astept sa simt buburuza in fiecare zi

S-a intamplat minunea mult asteptata15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miky eu acum am vazut toate pozicile tale
vladut este un dulcic de baietel si ce bine-i sta cu albastrul ala
burtica ta se vede bine, bine. pozicile sunt de acum, da? ca eu nu am fost pe faza, cred, cand ai zis ca ai pus pozici cu burtica.

S-a intamplat minunea mult asteptata15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Lavinia, superba printesa...si tare isteata...draga de ea

Roxy, foarte frumoasa burtica ta

Andreea, s-a confirmat prezenta...astept poza cu bebe in burtica

Simonelu, iti mai este rau??

Strumitz, nu imi vine sa cred ca maine esti la eco...vezi ca a trecut timpul. Te rog sa ne spui la ce ora ai programare sa stiu in ce interval de timp intru in agitatie pana vii cu vestile

Hai ca pun si eu maine o poza, ok?
Va !!1

Ally , 10+ bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Multam, roxy.

Am vazut-o si eu pe yasmi . Tare dulcica, mai mai sa-mi dea lacrimile.

M-am tot uitat pana aacum pe net sa vad daca mancarea picanta dauneaza. Ma tot gandesc de cateva zile la niste orez cu pui de la asiatici. Din cate am citit, mancat asa, cu moderatie, n-ar fi nicio problema... Eu cum sunt gretoasa toata dupa-amiaza, ma gandesc ce-as manca si de nimic n-am pofta, decat de chestii picante, gen orezul asta sau ceva de pe la KFC... stiti voi. Nu mult, dar asa, cat de cat.
Ma rog, pana la urma am mancat in seara asta cartofi fierti natur cu rosii cu sare. A fost singura chestie la care am simtit ca ar intra cat de cat. Si a intrat.

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

yasmi ai o dulceata de fetita, m-a emotionat la maxim filmuletul
roxy ma simt mai bine multumesc.
dar sunt ff nervoasa ca aici la noi in oras se lucreaza la curent si de dimi pana la ora 16 e intrerupt curentu zilnic de 2 sapt, nu stiu cat mai dureaza iar seara din cauza tensiunii proaste imi pica netu din 5 in 5 min si mi-e ciuda ca nu prea apuc sa citesc din urma.
va
si scuze daca nu prea va raspun dar sunt ramasa in urma tare cu cititul

12 +http://www.youtube.com/watch?v=tG8cd9WXkNw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Burticilor, maine- poimaine fac poza si o sa postez.

tuturor!

Strumphy, tinem pumnii pentru maine! Te asteptam cu vesti si cu alte impresii!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

apropo mi-ati facut mare pofta cu varza murataii simt mirosul si gustul yammmiiii ce buna tre sa fie
stumptza abea astept sa vii maine de la eco sa ne povestesti tesi iti tin pumnii
in legatura cu celule stern eu nu vreau sa recoltez asa cum mai spunea cineva medicina avanseaza si sigur o sa fie si alte metode. asta e parerea mea

12 +http://www.youtube.com/watch?v=tG8cd9WXkNw

Mergi la inceput