"Abdomen extra-plat (43)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

...asta sint eu acum cu ceaiul in mina (nu cafea)...ieri n-am facut sport ca am mincat pepene si mi-a fost si lene...azi insaaaaaaaa...must... workout...NOW!
am pus DVD-ul in functinue...ma duc sa ma echipez
cine e cu mine????????

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Euuuuu....am lasat si eu lenea in cui!

Ma apuc de yoga (da, iar!)...ca vreau sa-mi iasa mai bine ca ieri!

Cum s-ar zice, pe cai ca se filmeaza...vin sa va zic dupa cat am progresat

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna seara!
Mai Allure m-ai omarat cu pozele alea de yoga!!! I'm in love!!! SUPERB!!! Cu pozele alea as vrea sa incerc si eu yoga, dar imi e ca imi rup gatul pe undeva.
Eu maine zic pas la sport ca am multa treaba prin oras, asa ca o sa fac sport doar mergand. Spor la sport si lui Pearl de asemenea.
Ma duc la plimabarea de seara! si noapte buna de pe acum ca nu mai intru pana maine!

P.S: daca iau programele de la voi pot sa le transfer pe DVD? Sau sunt deja format DVD si se pot vedea la DVD Player?





...............................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Cardio X done! niste dans si sarit coarda dupa...ca nu ma pot opri din miscare asa de bine e!



diseara avem abdominale si stretch minim juma de ora.

azi fac ciorba de fasole, preferata mea si peste fript cu legume.

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

iulix, sa nu te puna pacatul sa faci vreo miscare din alea, ca iti rupi oscioarele...oamenii aia respira si maninca yoga pe piine de o viata; orice sport se incepe cu inceputul: beginner classes. da?
alea-s numai de admirat

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna seara !
M-am adunat de pe drumuri, mi-am adus copila de la mama. Am facut vreo 2 oale de mancare (ciorba de pui si pastai la cuptor), mi-am facut sportul, baie la toata familia si acuma astept sa mi se usuce unghiile.
Azi am executat Total Strength cu Bret si Ab burner cu Chalean.
Clar ca am mancat sarmale la ai mei..ca eu nu fac deloc acasa si mama ma asteapta intotdeauna cu ele proaspat fierte.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare!
Aseara am fost la nunta, mie nu imi plac nuntile, adica imi plac pana la restaurant , insa a fost o persoana draga mie asa ca m-am simtit bine pana la urma. Insa sunt mandra de mine ca nu am mancat mare lucru, eu care de obicei ma indopam.
Allure, mie imi plac mesajele tale lungi, sa mai scrii, si ale lui Deus la fel. Sunt pline de info si alte chestii pe langa, asa ca sa scrieti la fel in continuare. Cat despre suparari si stress, incerc si eu sa ma autosugestionez zilnic in sens pozitiv, sa multumesc pentru binecuvantarile mele. Nu prea imi iese mereu deoarece pun totul la suflet si despic firul in patru dar mi-am propus sa lucrez la prolema. Citisem undeva ca daca toti ne-am pune problemele nostre intr-o gramada, dupa ce le vedem pe ale altora ne-am ducem sa ni le luam pe ale noastre inapoi.
Claucia, mi-a placut ce ai scris despre casatorie. Abia astept sa te vad in rochita de nasa. Cu intarziere, La multi ani papusicii tale!
Lumi de ce ti-ai sters pozele? Pune-le inapoi.

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

ugh...trebuie sa fiu mai atenta la ce scriu ca ma citeste lumea!

am citit un interviu cu Tony si mi-a atras atentia un pasaj:

Tony Horton on cheat days:

"A cheat day is really going to set you back. Think of all the excess calories, the excess salt, fats, sugar.... If you’re eating a whole day of that stuff, the next day is going to be a disaster! Have a cheat meal or snack...that’s what I do. I like chocolate chip cookies. I like a small bite of ice cream. I don’t eat candy or donuts [because] I don’t eat white flour."



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Buna dimineata

frigut...asta este toamna si iarna - iesi de sub plapuma si este racoare (merge centrala dar tot nu-i ca sub plapuma)...piele de gaina, umeri incordati, etc.

Allure ce harnicuta esti:-)

raportez ca a trecut un weekend in care am mancat mult:-)
am facut ghiveci de legume, am mancat o tona, am cumparat urda din piata si am mancat o tona

vasi va doresc o saptamana frumoasa

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

oooooh, ce-as mai fi dormiiiiiiiiiiit!
Faine pozitiile Yoga, am incercat aseara cateva repede, aea cu statul in maini nici gand, si nici ce facea barbatul, cu statul intr-un genunchi si celalalt picior ridicat etc. For now.
V-qam pupat, ca mi-am amintit ca azi iarasi pierd timpul....

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput