Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna ziua!
La multi ani tuturor Mariilor si Marianilor in frunte cu Ana!
Dana, acum chiar ca trebuie sa ne spui! H=? G=? Chiar sunt curioasa!!!
Ha, fi-mea nu stie nici jumatate din litere! Am zis ca las pentru la iarna, la gura sobei...
Anei nu-i prea place sa deseneze si sa coloreze. Ii place pictura. Si ca s-o determin sa deseneze ceva cat de cat normal i-am cumparat desenele frumoase cu 1 leu bucata. Nu prea e pedagogic, nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Buna seara si in primul rind "La multi ani!" aniversatilor zilei: David Stefan, Anamaria, Stefania, Mara


Codruta, am scris de anul trecut ca Alberto e la scoala, aici scoala incepe la 4 ani. Mai mult Alberto e la o scoala gifted kids si a trecut din cls. I direct in cls. a III-a asa ca nu e chiar deosebit zic eu ca stie literele si relativ bine sa citeasca carti pentru virsta lui. In cazul lui nu se plictiseste la scoala, el e deja la scoala iar acum in clasa a III-a (anul scolar a inceput aici pe 23 august) ritmul i se potriveste f.bine.

Miflore, stai sa dau cu banul, sa scriu sa nu scriuH =..., G=...? Hai sa te mai tin putin in suspans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna zanelor!
La multi ani Anelor! Azi e Sf. Ana asa ca petrecem din nou!
Dana, haideeeee, nu ma mai chinui, cati cm si cate kg? Stiu ca e bine dezvoltat Alberto, cat sa zic, 120cm? Si 24kg? Mai pun?
Va pup, vorbim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Miflore esti pe aproape: H=124.5cm, G = 26 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Sa nu uit: "La multi ani!" aniversatilor zilei: Maya Georgiana, Matei Stefan cit si celor cu numele de Ana!

O seara buna tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Cum sa zic, buna dimineatza?
Dana, ce sa mai, aproape am ghicit!!! Alberto e Fat Frumos deghizat, creste-ntr-un an cat altii in 5!!! Cred ca arata foarte bine!!!
LA MULTI ANI SARBATORITILOR ZILEI!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Miflore ce sa zic, copiii au fiecare ritmul lui, de ex. Alberto are in clasa un coleg si o colega care il depasesc putin in dimensiuni. Alberto nu arata deloc gras, are o constructie robusta, la cit sport face ....
Eu zic ca Ana ta e bine la inaltimea si greutatea avuta, o adevarata domnisoara cu silueta!

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

La multi ani!special pentru Mariile lui country girl(Ina,tare mi-ar place sa am o veste de la voi),tangerine si mimsi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

LA MULTI ANI!!! Alexia Maria, Maria, Ilinca Maria, Clara Maria si Iustin!!!
Cristina, Ramona, Ina, haideti, pe unde misunati, perdeaua la o parte!
Sa va traiasca copiii si sa va bucurati de ei!
Dana, !
Ooo, Diana, ce mai faci, ce face Mihnea?
Ioana?
Ruxandra?
Un week-end frumos va doresc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

"La multi ani!" copilasilor aniversati azi: Alexia Maria, Maria, Ilinca Maria, Clara Maria si Iustin



Mergi la inceput