Dovleceii sarbatoresc189-La multi ani Eric Tudor !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:


La multi ani Raisa!Sa cresti frumos fetita scumpa, stim cat esti de luptatoare si tinem mult la tine!

La multi ani Teodora! Sa iti bucuri parintii!



si felicitari mamicilor lor!




, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Doctor mum, doctor mum, ce faci? Am vazut pozicile cu fetita cu basmaluta! Superba!
Si uitandu-ma la pozici, am revazut o Romanie frumoasa, cu verdeata multa si aer curat! Asa da!
Romanie, tara frumoasa, pacat ca e locuita!

Monica, ce bine ti-a zis Selen in legatura cu serbarea pustiului de un an! Uite noi iti zic sigur ca nu o sa facem tam tam. Una, pentru ca Sorinica e plecat in delegatie si vine chiar de ziua mea. Doi pentru ca suntem trei doamne si toti trei sarbatorite atunci: eu, Ana si Buni pe 19.... bineinteles ca eu o sa uit de mine si pe primul loc or sa fie Ana si Buni! Felete mele, fetele cochetele, cum le alint!
Sincer, n-avem in plan nimic, sa ne ajute doamne doamne sa fim sanatosi, ca vedem noi atunci ce petrecere facem!
Si Buni o sa plece pe 23, dupa aia... o sa fie jale mare!





Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Am uitat: Fram, distractie placuta de aniversarea lui Pisi!
De abia astept pozele!
Da sa te strang in brate, asa grasa cum esti, cu un kil mai mult! e lucru mare! Ma bucur din suflet ca esti mai bine si te rog sa te odihnesti si mai mult!
Coautorul ce mai face?

Si vreau sa o pup si pe Iulika! Multa sanantate lui Bubu! Nu stiu daca probleme de sanatate are, insa ma rog sa fie cat mai usoare, daca sunt, si sa treceti peste ele!
Va pup!

Selen, pe mine de ce nu ma pupi? Ca stii ca dunt fan mare, declarat, al mamei tale!? Si nu ma pupi sau sa imi recunosti admirartia deloc...

Maria, I PUP U TOO!
Imi pare atat de rau de tragedia din familia voastra!

Cecilia, multa sanatate sotului!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Asta e ultimul ca incep sa ma intreb imediat ca Iulia daca e ceva pesonal...

Noi suntem bine. Ana e sanatoasa, mananca asa si asa, dar asta nu mai conteaza! Important este ca e sanatoasa si ca recupereaza din gramutele pierdute! Ii multumesc lui Dumnezei pentru asta.

Ma duc sa ma culc, e si maine o zic!
O seara bunicica va doresc!

PS: Suede, am vazut pozicile de la nunta! Ce oameni, ma, ce oameni! Toti frumosi si dichisiti care mai de care! Si fericiti, dom'le, toti!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

mai eu nu am citit nimic doar ce am reusit sa vad ca puiut mic de mary are scarlatina off doamne! pupam si noi poate trece repede si cu cat mai putina suferinta!

tuturor!

, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Buna,

La multi ani Raisa !!!

La multi ani Theodora !!!

sa cresteti mari si sanatoase !

Mary multa sanatate puiutului, sper sa treaca repede.

Hepi ma bucur ca in cele din urma totul e ok.

Monica important este ca sunteti alaturi de Dragos, ca sunteti sanatosi si ca va bucurati de fiecare realizare a lui

Manga imi pare rau pt cele intamplate

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Multumim ca ne sunteti alaturi

Iulika,te si toate cele bune lui Bubu

Monica asa cum ziceau si fetele,nu intr-o petrecere sau un cadou consta iubirea voastra nemarginita fata de Dragoselu'

Nela pup fetele

De cand a plecat Alex afara cu Calin,Razvi mi-a fost tare marait ;acu' s-au intors si e taare fericit,se tine catelus dupa Alex si pe noi ne ignora cu desavarsire

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Am uitat sa spun ca am vazut poze cu Andrei cel dragutel, stiti voi care, baiatul lui bubulina gospodina. Spuneai ca vrei sa-i dai un mic dejun mai consistent. Ce anume? I-a placut omleta?

Elle, si eu am patit asa o faza cu primul copil, inca nu avea 1 an si l-a muscat o fetita din vecini asa de tare ca abia am reusit sa o desprind de obrazul lui. Acum cand se intalnesc sunt prieteni dar fiind amandoi zvapaiati, bunicului nu-i prea convine ca se intalnesc ca se agita si mai tare, se mai lovesc. Oricum bunicul de care zici tu a fost de o mare nesimtire.

Nela, ce ma bucur ca e totul bine.

Monica, ai vazut ce frumos a spus Selen. si eu sunt sigura ca l-ati pupacit mult de ziua lui. Lasa ca faceti voi si petrecere.
Nu mai pot sa scriu asa ca va las. sigur am uitat ceva.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Nelutza, m=am scrantit eu, sau parca spusesem intr-un mesaj ca pup mamica optimista?? daca n-am zis, mii de plecaciuni si mii de pupici! sa stii ca si eu sunt fan Buni, mi se pare atat de dragastoasa si iubitoare si creativa! si sunteti si frumoase amandoua, ca semanati!

si legat de progrese...pai eu citesc acum in Spock despre perioada 1-4 ani....si el cand se refera la perioada cand bebe va incepe sa mearga, vorbeste de pe la 15 luni asa...

legat de lapte, eu i-am facut sapt trecutra pt prima data gris cu lapte de vaca...vad ca n-a avut nici o reactie adversa...



de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

"LA MULTI ANI" DOVLECUTELOR RAISA SI THEODORA


"LA MULTE LUNITE" PAULIK FLINSTON...

fericita de ALEX 22.09.09


Povestea Licuriciului

Alexutz webshots

Mergi la inceput