"Abdomen extra-plat (42)"

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

AB Ripper aici: http://video.google.com/videoplay?docid=4935925244422339089#

nu aveti nevoie de download.

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

buna fetili,
Carina, mersic de link. nu fac abuz de zaha& indulcitori. in plus a fost butternut squash/ dovleac dulce para si nu trebuie decat putin indulcitor. ocazional sweetners sunt ok, ca si restul alim bubu
iar motanul e fff dulce, ce rasa e?
Iulix, ardei iute/ciusca am pus. cred ca e ok si cu ardei.
Eloise& Pearl- bun revenit.
Sabina, LMA Erikai
O sa revin cu ciorba de spanac& cateva vb pt Codrina.
gata mi-e munca

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

hallo..

in primul rand..Codrina, capul sus, lasa depresiile girl,viata asta cu toate rahaturile ei, e chiar frumoasa si e una singura.. si eu mai pic in cazanul depresiei uneori, dar imi revin foarte repede de una singura asa..la naiba, nimic nu poate sa ma doboare, decat daca eu ii permit


acum:
Sport - 45 de min cu Chalene biceps si triceps + bonus umeri(din ce am vazut pe la Ciara) vreo 10 min sa zicem

15 min am lucrat cu mingea de fitness..fund si picioare(uitasem, cum o minge asa inocenta, poate sa fie atat de a dracului cu muschiuletii mei simpatici)

de maine m-am hotarat sa bag umeri cu 7 kg..it's time for some hard games


si masajul de la prietena mea..ma simt alt ommmmm..m-a masat pana mi s-a inrosit pielea..luna viitoare again
ce nu mi-a placut, defectul profesional, cica s-ar putea sa am un inceput de cocoasa pe partea dreapta
stiam eu ca am probleme cu postura, dar cocoasa acuma??..so, tre' sa merg la un control
la urmatorul masaj ii pun scotch la gura:-)))
eu ii zic ''mey, hai sa vb despre sex si alte rubedenii, lasa-ma cu cocoasa'' ea ''nu, nu, cred ca e ceva serios aici''..baiiiiiiiiii
a turbat ursul:-)))


si cam asta fu ziua...sport, masaj,discutii libere si mancare(cam multa si prea buna, but it feels so gooddd):-)))

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna seara doamne si domnisoare. Azi sport ioc dupa cum am mai zis, iar mancat acceptabil.
M.D: 2 felii de paine neagra cu branza de regim si masline
Gustare: seminte de dovleac si 1 cafea
Cina: o portie de ciorbita de legume (sa nu radeti de mine ca am mancat asa de tarziu ciorba adica pe la 18.) plus 2 rosii si branza.
Pearl plimbareato bine ai revenit.
Luminita mi-ar trebui si mie un masaj. Nu-mi imprumuti si mie pe prietena ta?
Ema saru'mana de raspuns.
Eloise vazut poze, admirat si comentat.
Sabina am descarcat Skype. Astept noi instructiuni.







...............................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

salutare la toata lumea

Codrina nu o lasa asa...acum e confortabil dar o sa evolueze prost. Mergi la un doctor si discuta despre asta

Raportul meu e foarte sportiv azi (probabil pt ca mi-am luat cateva zile de concediu ca-mi incep copiii scoala poimaine si mai aveam unele alte de aranjat).

Mercy Abs din Revabs - programul e vreo 15 min, efectiv abs sunt vreo 10 dar buni
Banda alergat 10 min
Pilates - 1 ora
Sauna 15 min

Mancat putin ca am avut de umblat, asa ca per total am atins un punct esential in lupta mea ...53 kg. Le duc dorul de vreo 7 ani, din pacate la tonus mai am muuult de muncit, dar sunt pe drumul cel bun.

Sabina, La multi ani pentru domnisoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Apropo de tonus am observat la mine o mare diferenta intre ce aveam inainte de sala si ce am acum din punct de vedere al fermitatii.
Desi la kilograme nu se vede mare diferenta (decat 1.8 kg date jos pana acum) se vede ca pielea e tare, ferma si nu mai tremura asa rau.
Deci traiasca sala si eu p langa ea ca sa frecventez cat mai des.
Marina super ca faci sauna. Mi-ar fi placut si mie ca la sala unde fac eu sa fie loc si de sauna.




...............................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Hannen, nuuu, habar nu aveam de ierbusoara asta, nu am vazut nimic similar prin market-urile din Japan, ma rog, in alea de-mi faceam eu cumparaturile.
O sa caut aici insa, as vrea sa incerc si eu reteta de supa,o am salvata la favorite.
Eu gatesc saptamanal mancare marocana, ador supele lor, de fapt tot ce am facut e pe gustul meu,sunt curioasa sa incerc mancarea egipteana, si uite aici gasesti absolut tot ce vrei in materie de mirodenii/condimente, deci cred ca materie prima gasesc.

Azi e ziua sotului de jucat fotbal, deci clar, nu am cu cine lasa copiii, si unde ma duce, ma atrage parcul ala rau de tot, e asa fain, ii vezi pe toti cu mic cu care, cum fac jogging, role, stretching, fiecare cu ce-l doare...toti cu ipod-urile in ureche, cu cateii la plimbare, e super faina atmosfera.



Nikole, mami de Albastrel si Albastrica


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Lumi,deci ai gatit zburatoarea pina la urma??A mea e gata digerata
Pfua,am o burta plina de apa,cind merg face zgomot ca o "butelcutza"(cine stie ce inseamna?Ele??)

Eu mai stau olecuta si o intind la

Nikole,pt. supa ai nevoie de "buruiana" ,apa(supa de pui/vita...clear sa fie) usturoi,coriandru (pudra-uscat) si ulei de masline(eu nu folosesc unt sau alte unturi)
Cind faci rost de ea(buruiana) da de stire ca te initiez eu in ale gatitului.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Ma duc la nani. si noapte buna!!





...............................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Lumi,deci ai gatit zburatoarea pina la urma??A mea e gata digerata
Pfua,am o burta plina de apa,cind merg face zgomot ca o "butelcutza"(cine stie ce inseamna?Ele??)

Eu mai stau olecuta si o intind la

Nikole,pt. supa ai nevoie de "buruiana" ,apa(supa de pui/vita...clear sa fie) usturoi,coriandru (pudra-uscat) si ulei de masline(eu nu folosesc unt sau alte unturi)
Cind faci rost de ea(buruiana) da de stire ca te initiez eu in ale gatitului.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Hannen nu ma scoate din umbra.
Sunt iscoada..si atata.

Elena & Denisa

Mergi la inceput