Sep-Oc'10 Bv Mari,Office.Bun venit Vlad,Mihai! 149
Raspunsuri - Pagina 13
LoraG76 spune:
Ziceati ceva de mancare? Si mie mi-e foame, astept sa se faca odata gratarul si sa fierb niste legume sa mananc. Nu-mi aratati cat e ceasul, ca nu ma intereseaza!
Donna, Iustina e pregatita, vorbeste cu Adelina, mai devreme imi pusese un telefon de jucarie pe burta, ca cica i-l da ei si o intreba daca-i place. Se aseaza langa burta mea, o mangaie, o pupa, o ia in brate si-i spune c-o iubeste!
puiutza, n-am pompa, sper sa nu fie cazul s-o folosesc. Oricum, inca nu trec la actiune pana nu vad ce-mi zice maine dr.
ghiocela, felicitari sotului tau pt. initiativa! 
Fug la bucatarie, sa pazesc gratarul, poate se face mai repede.
Noapte buna, somn usor!
Lora, mami de Iustina si 
39+ cu Adelina
AMR 2 zile
Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Bazar umanitar DC - ajutati copiii
(Niciodata sa nu spui niciodata!)
eveline spune:
Salutare, tocmai ce m-am intors de la intalnirea cu calu'
. Cica e totul bine pe "acolo", bebele n-are niciun gand sa iasa deocamdata...nici macar nu s-a intors. Ma vad cu dr peste 2 sapt, undeva in sapt 37 cu o gramada de analize (cica am luat prea mult 2 kg intr-o luna si vrea sa mai fac niste analize, ceva pt dizgravidie tardiva) si sa-mi faca un eco sa vada daca s-a intors bebele...nu ca ar conta, oricum cezariana ma paste...da sa vedem cum sta sa nu-i vina vreun gand...
Ma duc sa-i dau Biei sa pape ceva si revin sa citesc ce-ati mai facut!
34+ Victor Darian si mamica de
Bianca
donna79 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui alynta27 Donna curiozitatea o am si eu zilnic! Alina-Mirela 39+ Maria si mami de DAVID (27.06.2007)si MATEI (15.05.2009)POZE www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David Cum a aparut Printul! Un ingeras in viata noastra |
Ce dulci sunt! Doamne, ma gandesc ca vei avea trei copii, vorba mamei mele: o adevarata avere! Cea mai mare bogatie pe care o poate avea un om intr-o viata sunt copiii.
Donna
34+ cu 
Doamne, ajuta-ne sa mai crestem inca 4 saptamani in burtica!
donna79 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui LoraG76 Donna, Iustina e pregatita, vorbeste cu Adelina, mai devreme imi pusese un telefon de jucarie pe burta, ca cica i-l da ei si o intreba daca-i place. Se aseaza langa burta mea, o mangaie, o pupa, o ia in brate si-i spune c-o iubeste! Lora, mami de Iustina si ![]() 39+ cu AdelinaAMR 2 zile Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei Bazar umanitar DC - ajutati copiii (Niciodata sa nu spui niciodata!) |
Frumos! Cred ca o sa-i placa la nebunie rolul de sora mai mare!
Pofta buna la gratar!
Donna
34+ cu 
Doamne, ajuta-ne sa mai crestem inca 4 saptamani in burtica!
crina-s spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui eveline Salutare, tocmai ce m-am intors de la intalnirea cu calu' . Cica e totul bine pe "acolo", bebele n-are niciun gand sa iasa deocamdata...nici macar nu s-a intors. Ma vad cu dr peste 2 sapt, undeva in sapt 37 cu o gramada de analize (cica am luat prea mult 2 kg intr-o luna si vrea sa mai fac niste analize, ceva pt dizgravidie tardiva) si sa-mi faca un eco sa vada daca s-a intors bebele...nu ca ar conta, oricum cezariana ma paste...da sa vedem cum sta sa nu-i vina vreun gand...35 Ma duc sa-i dau Biei sa pape ceva si revin sa citesc ce-ati mai facut! ![]() 34+ Victor Darian si mamica de Bianca |
Bine ca e bine bebe.
Astazi cad ca au fost vesti bune de la eco, maine poate primim vesti de bebei, cine stie!



35+
crina
cu VERONICA ELENA
donna79 spune:
Mai, Ana n-a mai terminat de ucis porcu ala? Credeam ca mai apare pana seara.
nici pe Simona parca nu am vazut-o de cateva zile...
Eveline bine ca sta cuminte Darian. Patutul e superb!!! De unde l-ai cumparat?
Donna
34+ cu 
Doamne, ajuta-ne sa mai crestem inca 4 saptamani in burtica!
donna79 spune:
Ma simt cam singura pe aici 
Ma duc si eu sa ma bag in pat, ca galuscutul mai are putin si imi intoarce burta pe dos. Nu stiu ce face pe acolo, tumbe, muta mobila, dar e asa frumos 
Donna
34+ cu 
Doamne, ajuta-ne sa mai crestem inca 4 saptamani in burtica!
chichiutza spune:
Ghiocella dupa ce ca m-ai lasat cu ochii-n soare cu reteta de papanasi acu' vii si cu inghetata?![]()

I-o fi placut Anutei soricelul?![]()
Cate vesti bune pe ziua de azi! Felicitari tuturor fetelor care au venit cu vesti bune de la eco sau de la consult!
Cristina
Toma Andrei/Alexandru 34+
pianna spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui donna79 Mai, Ana n-a mai terminat de ucis porcu ala? Credeam ca mai apare pana seara. |
poate nu l-o fi prins si inca-l mai alearga
31+ cu
eveline spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui donna79 Mai, Ana n-a mai terminat de ucis porcu ala? Credeam ca mai apare pana seara. nici pe Simona parca nu am vazut-o de cateva zile... Eveline bine ca sta cuminte Darian. Patutul e superb!!! De unde l-ai cumparat? Donna 34+ cu ![]() Doamne, ajuta-ne sa mai crestem inca 4 saptamani in burtica! |
Merci de apreciere...l-am luat dintr-un magazin, din oras...un magazin oarecare...
34+ Victor Darian si mamica de
Bianca

DAVID (27.06.2007)si
MATEI (15.05.2009)