Delfinasi iulie-august 2010 ---Ramas bun odisee :(
Raspunsuri - Pagina 22
bubster spune:
parciog milica . sapt viitoare aflu ce ma asteapta .


mami fericita de
ariana ! 06.08.10
racusor2010 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui CarmenAlbu Racusoru , am vazut si eu pozicile de la botez, ce mi-a placut ca ati surprins un Andrei frumos tocmai cand il scotea din apa , si mami sexi , coafata, decoltata , mai fetelor aveti decolteu nu glumaFERICIREA SE NUMESTE LETIZIA Doamne Ajuta-ne!!! |

avantajul de a fi mamica
mami de brotacel
Andrei Ioan 9 iunie 2010
bubster spune:
doamnelor...cu regret ma despart de voi in aceasta seara...ma duc sa rup perna in 2 de somn pana la urmatorul supt...bucuria k v am cunoscut si am interactionat este enorma...ma dispera chestia asta k se incheie acest capitol al vietii dar sunt linistita pt k stiu k maine ne intalnim sa deschidem alt capitol important din viata din care o sa avem si mai multe de invatat una de la cealalta.
adio odisee...o sa iti simtim lipsa...


mami fericita de
ariana ! 06.08.10
giorgia23 spune:
Buna seara mamici
...am intrat si eu sa-mi iau la revedere de la aceasta odisee minunata...cand v-am citit msg asa m-am emotionat de mi-au dat lacrimile
...va multumesc k existati si ati fost alaturi de mine cand am avut nevoie
...incepe un nou capitol minunat, sper eu numai cu vesti bune si bucurii
GEO, mami de gogosica ANTONIA MARIA (24.06.2010)
poze
bubster spune:
Timp, incotro mergi?
Spre ce meleaguri noi,grabit alergi?
mami fericita de
ariana ! 06.08.10
ooana spune:
intru rapid inainte sa fug sa prind cateva ore de somn![]()
ne vedem maine cand incepem un nou capitol a celei mai frumoase meserii, cea de mamica!
...si ca sa nu ma repet, prefer sa spun: PE CURAND ODISEE!
Oana mamica lui Matei
08.07.2010Noi 2...si Matei
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
rodyka spune:
ooofff, iubitele mele, as fi vrut sa-mi iau ramas bun asa cum se cuvine de la aceasta odisee, dar avem musafiri si ni pot sta...
va pup pe toate si ne veddem maine in alta etapa...
_
delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)
Dragaica spune:
Intre 2 pampersuri, 2 biberoane si multe parturi
mi-am gasit si eu 5 minute libere sa intru rapid pe forum.
Vai, vai deja s-a terminat Odiseea, iaca suntem toate mamici incep alte griji, alt stres dar si muuuulte bucurii. Eu zic sa nu fim triste nici nostalgice a fost o perioada frumoasa dar adevarata aventura abia de acum incepe.
Va tuk pe toate
ne vedem la topicul dedicat mamicilor. 
http://community.webshots.com/user/Dragaica
Mamica fericita
de leuti minunati
Tudor Sébastian si
Félix Alexandru 10.08.2010
beluistef spune:
Intru si mai zic si eu doua cuvinte
BUN RAMAS ODISEE !!! 

tinand cont ca aeasta a fost ultima mea odisee...



Nu-mi vine sa cred ce a trecut timpul, parca acum vedeam testul pozitiv si acum....am dodoloatza in pat langa mine ...multumesc din suflet ca ati fost alaturi de mine si ma bucur enorm ca v-am cunoscut...iar acum sper sa ramanem in aceeasi formatie si sa fim vorbarete ca si pana acum...ma rog printre reprizele de colici, alaptat, s.a.
****************************************
Elena, mamica fericita de Yanis Stefan(08.07.2010)
si de Luisa ( 23.07.2005) & Beatrice ( 02.06.2003)
Ne votati si astazi 
beluistef spune:
Si acum va invit la o noua odisee...cea a mamicilor fericite...odisee care va fi toata viata 
Mamici fericite cu delfinasi jucausi...cap.1
****************************************
Elena, mamica fericita de Yanis Stefan(08.07.2010)
si de Luisa ( 23.07.2005) & Beatrice ( 02.06.2003)
Ne votati si astazi 
